2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

herkese günaydı ben 5 haftalık hamileyim ama daha hiç bulantım olmadı sanırım çok şanslıyım:)

Merhaba arkadaslar bende yeni uye oldum.Ikinci cocuga hamileyim.(5 haftalik)
Birde kizim var 2,5 yasinda.
allah izin verirse 23 haziranda bebisimizi kucagimiza alacagiz.
hamile olanlara hayirli ugurlu olsun diyorum.
hamile kalmak istiyenlerede allahim sizlerede nasip etsin diliyorum.

Merhaba canim,
7 rakaminin bereketine inanirim. Vardir bir hayir diye dusunuyorum :) Ozledim sizleri. 2 gundur bilgisayarim yok. Cep telefonundan bu site acilmiyor benim. uzak kaldim size. Nasilsin? Hersey yolunda mi ? :)yerimseniben
canim buldum cikardim mesajini ins bende diyorum hayir var bunda diye ins öyledir canim kendini özlettirme ara ara yaz olurmu?? hayirli haberlerini bekliyorum ..
doktorun sana puregesteron fitli vermisti degilmi canim ?banada dün hap seklini verdi ama ben diyorum kanama oldugundami veriliyordu? yada benim aklimdami öyle kaldi bilmiyorum

herkese günaydı ben 5 haftalık hamileyim ama daha hiç bulantım olmadı sanırım çok şanslıyım:)

hoşgeldinz hoşgeldiniz hemen hemen aynıyız demekki bende 5+6 yım

hosbuldukkkk.insallah hamileligimiz saglikli sekilde gecer.
benim ikinci oldugu icin birde ilgilenmem gereken kizim oldugu icin,biraz yorucu gececek.

uuuuu hadi yaa tam tersi olmalıydı :))). Çok teşekkürler uyardığın için. Ama nasıl düzeltebilirim (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…