2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kıslar selam geçmiş bayramınız kutlu olsun
bayramın 3. gunu doktora gittim cok sükür bebeğim yetişti gunune herşey normal dedi doktor

sizler nasılsınız

bayramın 3. gunu doktora gittim cok sükür bebeğim yetişti gunune herşey normal dedi doktor

sizler nasılsınız

ay canım sevindim adına senın ben yine istifra ettim devamlı midem bulanıyor yaaa çok fenayımmmmmmmmmmmmmmm

ya siteye ne olmuş ya gıcık oldum yorum yazıyorum sayfa başa dönüyor falan cok uyusss oldum hiç sevmedim bu konseptiniiiii

ay canım sevindim adına senın ben yine istifra ettim devamlı midem bulanıyor yaaa çok fenayımmmmmmmmmmmmmmm

bende kötüyüm ama bugun bulantı hapını içtim biraz daha rahatım yoksa midem fecii sabah kalkarkalmaz hemen banyoya kusmaya gidyorum kötü bişe ama değer

bende kötüyüm ama bugun bulantı hapını içtim biraz daha rahatım yoksa midem fecii sabah kalkarkalmaz hemen banyoya kusmaya gidyorum kötü bişe ama değer

canım ben kızımda hiç böyle olmadım valla yaş 22 ama 2. bebiş falan zaten kızım 15 aylık hızlı oldu süpriz ne yapalım katlanıcaz artıkımmm :KK43:

selam hoş geldin canım ben çok fenayım istifra ettim sinirim bozuldu kendime inat petrol ofisine gittim işyerımın orada bakkal yokda gıttım halleyın paketını aldım bisküvi gibi mınık cok var içinde puf aldım kakaolu bıde soda oturdum zorla yedim ne yesem cıkarıyorum şimdilik ii gibiyim ama bakalım

nerd bu vatan nerde bu millet ya ben varken neden kimse olmuyor burada of ya canım sıkılıyor zaten cıkıcam birazdan aman yaaaa özletiyosunuz kendinizi sonrada eve gidince ben giremiyorummmmmm yarında kımse gırmez ama ben gircemm

bayram tatili bitti bizim için..şükürler olsun evimdeyim..işkence gibi gecti bu bayram o et kokularından ölecektim..hala aklıma geldikce midem bulanıyor..herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun..

valla bi gün iyiyim bi gün kötüyüm..koku duymadıgım sürece ve acık havada yemek yedigim sürece hiç sorun yok..ama bazen yemek bittikten sonrada bulantı oluyorum..yediklerimin tadı yok gibi..biraz kilo aldım sanıyordum şimdi eve gelince ölcüldüm hiç kilo almamışım..sen kilo aldın mı?

kızlarr bugün doktora gittim doktor bi cıkıntı var dedı
pipide olabılırmıs kuyruk sokumuda ama galiba pipisiii

aa cok sevindim gökyüzü..hadi hayırlısı...ben de oglan istiyorum valla..darısı başıma..saglıklı olsun tabi önce de..cok sevindim,sagsalim olsun da..

sizler nasılsınız
gözünaydin canim hep böyle gzel haberlerle dönmeyi nasip etsin ins hepimize ...bende sali günü gidiyorum ins bende güzel haberlerle dönerim

selam hoş geldin canım ben çok fenayım istifra ettim sinirim bozuldu kendime inat petrol ofisine gittim işyerımın orada bakkal yokda gıttım halleyın paketını aldım bisküvi gibi mınık cok var içinde puf aldım kakaolu bıde soda oturdum zorla yedim ne yesem cıkarıyorum şimdilik ii gibiyim ama bakalım
hosbulduk canim insallah azalarak kaybolur bulantilarin canim benim zordur eminim benim hic olmadi ama oglumdayken 8.ayda baslamisti benimki ve dogurana kadar her aksam cikarmistim yediklerimi cok kötü allah yardimciniz olsun

ayyy yesinler pipisini hadi gözünaydin canim bende salöi gidicem ins bende ögrenirim cinsiyetini tabii saglikli oldugunuda

X