2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ya kızlar hepimiz dökülüyoz neolacak halimiz birde ben gitgide korkularım daha çok büyüyor pazartesi 2li taramam var dr kalbi atmıyor diyecek diye korkudan hasta ettim kendimi çok kötüyüm kendimi yalnız hissediyorum gittikçe bataga saplanıyormuşum gibiyim yataktan çıkmak istemiyorum hergün migrenim tutuyor kızım halime çok üzülüyor napcam ben ya çok bunaldım

ya kızlar hepimiz dökülüyoz neolacak halimiz birde ben gitgide korkularım daha çok büyüyor pazartesi 2li taramam var dr kalbi atmıyor diyecek diye korkudan hasta ettim kendimi çok kötüyüm kendimi yalnız hissediyorum gittikçe bataga saplanıyormuşum gibiyim yataktan çıkmak istemiyorum hergün migrenim tutuyor kızım halime çok üzülüyor napcam ben ya çok bunaldım

gebelıgınde sorun yoksa nıye kafana takıon canım bıse olmaz allahın ıznıyle ama sorun ney ben onu anlamadım

ben de yaşıyorum aynı korkuları ama sürekli düşünmemeye çalışıyorum. bebeklerimiz olumsuz etkilenir böyle yaparsak. başka şeylerle uğraşmaya çalış bence. hem bak kızın da üzülüyormuş en azından onu düşün.

ben de yaşıyorum aynı korkuları ama sürekli düşünmemeye çalışıyorum. bebeklerimiz olumsuz etkilenir böyle yaparsak. başka şeylerle uğraşmaya çalış bence. hem bak kızın da üzülüyormuş en azından onu düşün.

bişe olmas allahın ıznıyle ya ben diş agrıısı yuzunden bebişi bıle unuttum sankı beynıme vuruyor artık agrısı :KK50:

elimde degil ya ben 4 sene önce düşük yapmıştım bunuda çok zor buldum ve tekrar kaybetmekten çok korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşamaktan kendimi olursa olsun hayırlısı buymuş demeye çalışıyorum ama olmuyor yapamıyorum paranoyak oldum aglıyorum korkuyorum ortada hiç birşey yok bunu düşünmem için ama bi bunalaımın içine düşüyorum gibime geliyor dermenım yok hareket etmeye

elimde degil ya ben 4 sene önce düşük yapmıştım bunuda çok zor buldum ve tekrar kaybetmekten çok korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşamaktan kendimi olursa olsun hayırlısı buymuş demeye çalışıyorum ama olmuyor yapamıyorum paranoyak oldum aglıyorum korkuyorum ortada hiç birşey yok bunu düşünmem için ama bi bunalaımın içine düşüyorum gibime geliyor dermenım yok hareket etmeye

hımmm sımdı anladım bısecık olmas ınsallah rabbıme emanet olsun insallah

siz nezaman taramayı yaptıracaksınınz benimki pazartesi

benı ayın yedısınde cagırdı suan 10+5 ım burda 2 gun onde gıtyo yada 4 gun 7 sınde gıtcem cnm bıse olmas ınsallah beee canını sıkma alla alla sapa saglam cıkacak yıgenım kendını uzdugunle kalcan :KK71:

Son düzenleme:
benı ayın yedısınde cagırdı suan 10+5 ım burda 2 gun onde gıtyo yada 4 gun 7 sınde gıtcem cnm bıse olmas ınsallah beee canını sıkma alla alla sapa saglam cıkacak yıgenım kendını uzdugunle kalcan :KK71:

inşallah canım ya ama hiç umudum yok dua etmekten başka ya sıkıntımdan namazlarımıda kılamıyorum arkadaşım şeytan sana çok vesvese veriyo diyo belki namazımı kılsam kurtulurum bu durmdan farkındayım ama yapamıyorum

inşallah canım ya ama hiç umudum yok dua etmekten başka ya sıkıntımdan namazlarımıda kılamıyorum arkadaşım şeytan sana çok vesvese veriyo diyo belki namazımı kılsam kurtulurum bu durmdan farkındayım ama yapamıyorum

kesınlıkle katılıyorum o vesveseye o seytn varya mınıcık seyı ıcıne katar evırır cevırır kocaman bır sorun yapar asla namazını bırakma bendede var o vesvese allah yok etsın

selam kızlar antalya tatilimiz bitti nihayet we döndük nihayet diorum çünkü ceryle eziyet oldu uff çok pişman oldum anneme bırakmadğıma.. ama bu defada çok özlerdik:26: dönüşte termal tesislere gittik özel odada kızım eşim we ben sıcak hawuza girdik cery çokk sewdiii çıkmak istemedi sudan, bizde çok keyif aldık işte tatil benim için bu 2,3 saatten ibaretti... çok zor olacak çokkk hele 2. doğduktan sona ilk 2 sene kabus olacak her yönden çok mutsuzum hamile olduğum için çokkkkk:KK14:
hala o hamillik heycanını yaşayamadım:KK5: uffff rabbim hayırlısını wersin..
neyse kızım bu gece annemle kalıoyor we biz adaya kaçıyoruz yarın öğlene kadar yatyoruz we tüm gün yayılıyoruz..

selam kızlar antalya tatilimiz bitti nihayet we döndük nihayet diorum çünkü ceryle eziyet oldu uff çok pişman oldum anneme bırakmadğıma.. ama bu defada çok özlerdik:26: dönüşte termal tesislere gittik özel odada kızım eşim we ben sıcak hawuza girdik cery çokk sewdiii çıkmak istemedi sudan, bizde çok keyif aldık işte tatil benim için bu 2,3 saatten ibaretti... çok zor olacak çokkk hele 2. doğduktan sona ilk 2 sene kabus olacak her yönden çok mutsuzum hamile olduğum için çokkkkk:KK14:
hala o hamillik heycanını yaşayamadım:KK5: uffff rabbim hayırlısını wersin..
neyse kızım bu gece annemle kalıoyor we biz adaya kaçıyoruz yarın öğlene kadar yatyoruz we tüm gün yayılıyoruz..

anlamadım hamıle oldugun ıcın mutsuzmusun allaha buyuk konusma bıse demek ıstemem karısmakta ıstemem senın yerınde olmak ısteyen mılyonlasrca ınsan var

daha belli bıse yok canım ya ama nohut gorundu gıbı bılmıom normalde ayın 15 ı 17 si gıbı gıdecektım 7 sınde cagırdı daha acık bıse dicem dıe anlamadık ama bacakları acıktı nohut gıbı bısesi vardı ama yıneede bılmıyorum esım oglan dıo :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

anlamadım hamıle oldugun ıcın mutsuzmusun allaha buyuk konusma bıse demek ıstemem karısmakta ıstemem senın yerınde olmak ısteyen mılyonlasrca ınsan var

ewet zaten hep öyle telkin ediorum kendimi ama durum kötü bebeğim daha 9 aylık bile olmadı we nerdeyse 3 aylık hamileyim:KK43:(((
sürekli bulantı kusma:KK43:( we çalışıyorum dükkanda mecburi olaarak.. kocamlada ne olacağımız belli değil bir iyi bir kötüyüz.. 2 çocukla çok zor olacak 1 çocuk daha başka olurdu..
herşey yolunda gitseydi, ewimde rahatım yerimde olsaydı keyifle hamileliğimi sürerdim ama durumlar çok karışık bnde buraya ilk hamile olduumu öğrendiğimde upuzuuuun bir yazı yazdım çoğunuz görmediniz.. orda herşey yazıyor nasıl bir çıkmazda olduğum, korkuyorum kendim iin değil bebklerim için endişeliyim:KK5:

fazla hawaya girmsedyi bari:))) bizde kızımı 19. haftaya kadar erkek biliyorduk, isim bile koymuştuk.. kız bebeklerdede ilk aylar ödemli olabilior o bölge

allah bir çıkar yola eriştirir umarım, dükkanı satacaktı kocam sözde we ben rahat edecektim çünkü bu su dükkanı hariç 2 dükkan daha war biri cafe diğeri awize lamba.. ayrıca kocam zabıta olarak görew yapıyor.. ama gözü doymuyor gençken çalışıp herşeyimizi yapalım ilerde rahat edelim dior.. kendi yapsın bnden uzak dursun istyorum bi süre ama yok ben bir yarış atıyım ben olmadan bişey olmaz gibi gelior ona ama ben çok yorgunum:..((

Son düzenleme:
X