2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

dişim de agrıyor dr u aradım gebelıkte asla cekılemez ve ılacta ıcılmez dedı karanfıl yagı koyduk ölmek ıstıyorummmmmmmmmmmm

dişim de agrıyor dr u aradım gebelıkte asla cekılemez ve ılacta ıcılmez dedı karanfıl yagı koyduk ölmek ıstıyorummmmmmmmmmmm

canım gebelikte diş tedavisi yapılabiliyor diye biliyorum ben ama ilküç ay içinde yada ilk üç ay bittikten sonra
yani zzamanı var ama tedavi yapılabiliyor
önceki gebeliğimde benimde olmuştu dr um lokal anestezi ile tedavi ettirebilirsin demişti

banada olmaz dıo ya cok kotuyum beynım zonkluyor artık yuzum sıstı

Son düzenleme:
şişlik varsa apse aypmştır yani iltihap var şu an vücudunda o da kötü bence
başka dr larla da görüş o iltihap sende ateş yapmaya başlar bir süre sonra

selam kızlar ben yine bulantıdan ölüyorum bööööööğ soda azaltıyo gibi, Allahtan eşim yanımda da yemekleri filan hallediyo dün haftalar sonra yemek yapim dedim kaç defa kustum pişman oldum bitse bi an önce ne güzel olcak ya

bende son 3 gündür kusmaya basladım mide yanmaları gecti bu basladı. hayırlısı ile hepimiz 3 ayımızı bitirsekde rahatlasak.

ay ben cok fenayım uykum var midem bulunıyo halsizlik çöktü ve donuyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…