2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar

eliycem onları bi 30 yapmam lazım. bakalım nasıl olacak karmaşa olacağı kesin:)) çoluk çocuk(

30 yine iyidir ege 50 çok vallahi izdiham olur

teras olayı olmasa bende iki gruba ayırırdım muhtemelen

ben en fazla 35 kişi olur ona kalabalık diyodum 50kişi çokmuş baya allah kolaylık versin nişan gibi olur

en mantıklısı 2 gruba ayırmak galiba hatta 3 bile olabilir. neden olmasın ki. sadece tekrar tekrar teleaş.
galiba ayvayı yedim ben. koşuşturmaca başlıyor.

AAHHHHH çok güldüm fmg izdiham olur demene:)
valla tekrar tekrar uğraşamam fazla çeşit yapamam ben ne sıkıntılı kadınım ya.
bi an hep şikayet ettiğimi anladım:)
ruhum yorgun

bayanlar benim bı kız çok minnak geliyor bana 9,5 kilo yaa 73 cm. bence beslenemiyor herhalde. az mı yiyor eksikmi yiyor anlamadım ben.
sabah kahvaltısı öğlen meyvesi uyuyup kalkınca çorbası ikindide yoğurt akşam ya yemek yada muhallebi yiyor emiyor uyuyor gecede ben yatarken 12 gibi aptamil içiriyorum yetmezmi ki

ömer geçen ay 10 kiloydu 74 cm boyu dr gelişimi çok iyi diyor bizde sabah kahvaltı öğle akşam yemeği aralarda meyve ve yoğurt ve emme gece muhallebi veya mamaya bile gerek yok dedi dr bende vermiyorum

AAHHHHH çok güldüm fmg izdiham olur demene:)
valla tekrar tekrar uğraşamam fazla çeşit yapamam ben ne sıkıntılı kadınım ya.
bi an hep şikayet ettiğimi anladım:)
ruhum yorgun

Aynen, hislerime tercüman oldun.
Ruhum+bedenim yorgun.
Doğduğuna pişman derler ya o moddayım.

Ne minnağı Ege, gayet uyumlu bence olması gereken ölçülerde. Hem daha ne yesin. Gayet güzel besliyorsun.
Bizim kız da 9,8 kg.dı geçen ay. şimdi oldukça zayıfladı. 9 kilo yoktur şuan.
Zayıf ve çevik olsun boşver.

bende aynen o moddayım . bi uyuyasım varki sorma:)
nilin dişler ne alemde hala huzursuz mu ya..
haklısın aslında çevik olsunda sanki kilo almayınca ufak kalmış geliyor gözüme..
yürümeler başladımı fmg

ömer geçen ay 10 kiloydu 74 cm boyu dr gelişimi çok iyi diyor bizde sabah kahvaltı öğle akşam yemeği aralarda meyve ve yoğurt ve emme gece muhallebi veya mamaya bile gerek yok dedi dr bende vermiyorum
maşallah seninki iyiymiş ipek bence de vermene gerek kalmamış:)
sağlıklı olsunlarda gerçi kilolu olmasını istemem

maşallah seninki iyiymiş ipek bence de vermene gerek kalmamış:)
sağlıklı olsunlarda gerçi kilolu olmasını istemem

şimdiye kadAR hep bir kilo veya bir kiloya yakın kilo alıyodu son iki ay dişler yüzünden ve salgınlar yüzünden çok fazla hasta oldu neredeyse her hafta doktordaydık
geçen ay onun için 200 gr almıştı dr çok sevindi fazla kilo almaması çok iyi dedi dediğin gibi sağlıklı olmaları daha önemli ve bebek bile olsa kilo hastalıklara davetiye çıkarıyo
standartların altında değil kızın hiiiç kafana takma allah sağlık versin miniğine

geçmiş olsun cnm bizde bu kış 2 gün iyi sonra 10 gün antibiyotik kullanarak geçtik.. şimdi de çok terliyor öyle böyle büyüycekler.. kilosu standart ama galiba ablasıyla kıyaslıyorum ben onun bebekliği tombul iri bişeydi . şükür buda sağlıklı gayet iyi ...

ahhhh ahhhh kesintisiz 3 gün uyuyabilirim.
o derece yorgunluğum var.

nilimin dişleri hala çıkmadı. çocuk artık sıkıntıdan bir garip oldu. Sinirli asabi, oyuncaklarını ısıırp tekmeliyor.
kollarımı ısırıyor. alt iki dişle öyle bir ısırıyorki kollarım mosmor. ötekiler çıkınca nerelere kaçsam bilmiyorum

kilo olayına hiç takılma bence. normal değerde kiloları. iyi böyle. şimdi tam yürümeye başlayacakları zaman. daha rahat hareket ederler.
öbür türlü hımbıl olur. oturduğu yerden kalkamaz.

Henüz yürüyemiyor. kanepe kenarında sıralıyor. kanepeden inmeyi öğrenmiş. hop kaydırıyor kendini göbeği üzerinde.
inice nasıl mutlu oluyor. ağzı kulaklarında. bakalım ne zaman yürüyecek.

Duru çok önceden sıralıyordu. başladı mı yürümeye?

sizede geçmiş olsun canım

bizimki de kayarak inmeyi öğrendi şimdi bişeylerinüstüne çıkmaya çalışıyo oyuncaklarının üstünde durmaya çalışıyo ....diş çocukları çok hırpalıyo inşallah nilin dişleri de bir an önce gelsin rahatlasın çocuk

Günaydın Hatunlar

İnşallah canım çok sağol.

Son düzenleme:
günaydın hanımlar...
fmg ben cumartesileri nadiren iş olduıkça çalışıyorum biliyomusun:)) nispet yapayım azcık. sana mail atacağım bugun bişey anlatıcam:))
duru yürümeye başladı ama çok hızlı koşarak gidiyor o yüzden elinden yada tişört ten tutuyoruz yoksa düşüyor.:) aceselsi var kızın koşuyor sanki evde çocuk bekliyorda okadar koşarak gidiyor

Günaydın :)

Maşallah kuzucuğa. Erkenden yürümüş. Çok sevindim.

Kız ne nispeti çok sevindim. Anlayış göstersinler ne güzel. çocuklarınla daha çok vakit geçir.
Ben cumartesi süt iznimi kullanıyorum. Mayıs sonunda bitecek. Sonra aynen her cumartesi çalışmaya devam.

Sen süt iznini nasıl kullanıyorsun?

burda süt izni kullanmak yasak:))))
muz cumhuriyeti burası.
kullandırmadılar muhasebedeyim ben cumartesi iş olunca geliyoruz ama her an kalkabilir allah korusunda gözlerine batmaya başladık:)

burda süt izni kullanmak yasak:))))
muz cumhuriyeti burası.
kullandırmadılar muhasebedeyim ben cumartesi iş olunca geliyoruz ama her an kalkabilir allah korusunda gözlerine batmaya başladık:)

haaa haaaa muz cumhuriyeti
koptum sen çok yaşa.
aman iyiymiş. inşallah ses etmezler.
benim iznimde az kaldı. üzülüyorum. kızımı hiç göremeyeceğim.

sayfaların ilerlediğini görmek ne güzel ya:)

ege maşallah duru'ma ya. her şeyi hızlı kuzumun, çok iyi gelişimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…