2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

herkese merhabalar... ben 21 haftalık hamileyim ve hazirazn ayı annesi olucam inş. bebeğim kız. adınıda nehir düşünüyorum.. ben hala bebeğimin hareketlerini hissedemiyorum.bi sorun yoktur inş

Bakın teyzeleri sizin için kızımın son halini koydum avatara
maşallah annesi.. ne kadar değişmiiş... pek güzel kızımız :)
sağolasın canım..

ya işin olmucak enerjin bol olcak oyna dur.. ben çok yoruluyom

bebeklerin hepsi cok tatlı maşallah

bebekleriniz desteksiz oturabiliyormu arkadaslar erkenmi bunun için ne zaman oturucaklar desteksiz bunun bi standardı varmıki

2011 haziran annecikleri bebişlerinize maşallah
bende 2012 haziran annesi olucam allahın izniyle
paylaşımlarınızı okuyarak tecrübelerinizden faydalanıcam bende

bebekleriniz desteksiz oturabiliyormu arkadaslar erkenmi bunun için ne zaman oturucaklar desteksiz bunun bi standardı varmıki

Benim kızım bir süredir oturuyor, öne arkaya doğru sallanıyor bazen Şu günlerde tutunarak ayağa kalkmaya uğraşıyor. Standardı yoktur sanırım...

6 aylıkken oturuyolar genelde... VirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüs dan bebek gelişimini takip edebilirsin..

2011 haziran annecikleri bebişlerinize maşallah
bende 2012 haziran annesi olucam allahın izniyle
paylaşımlarınızı okuyarak tecrübelerinizden faydalanıcam bende

Allah kurtarsın canım... geçmişimizi falan oku, baya faaldik o zamanlar...

her bebeğin farklılık gösterir canım. ben 6 aya kadar fazla oturtmamaya özen göstermiştim. ama şimdi oturuyor.

kızlar günleriniz nasıl geçiyor? (bebişlerimize bakmak dışında). yani kendinize nasıl zaman ayırıyorsunuz? (çalışmayan bayanlar) neler yapıyorsunuz?
ben bebeğim olmadan önce malumunuz daha çok arkadaşlarımla görüşürdüm. ama şimdi sanki bana bi ağırlık geldi, konuşacağımız konular da azaldı sanki onlarla.
bilmiyorum öyle düşünüyorum şu aralar bunalım mı takılıyorum yoksa:2:

slm kılzar ek gdıaya gectıgınız ıcın sorum olacak sızlere benım oglusum 25 temmuz dogumlu 17 agutosda dogmasını beklıyorduk erken geldı agustos annelerındenım bende ama onlar ek gıdaya henuz gecmemısler sorum su sızlere bebelac 2 devam sutu kullananalar bebelac 1den farklımıydı kıvamı formulu flan bı farklılık hıssettınızmı ben aldım 1 nolu devam suıtunden farklı yanı baya calkalamama ragmen yınede sankı ıcınde tos sekerı varda erımemıs gıbı duruyor sızlerınde oylemı bozulmusmu acaba dıye suphelıyım ılk kullanım ondan merak ettım bebelac 2 kullanan varsa ınceleyıp yada bu sekıl mı sızlerınde farkettınız mı hıc cevp beklıyorum kızlar sımdıden tesekkur ederım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…