2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hangı saatte neler yıyosunuz mesela? bıze ornek olsun..
corbaları kac gunde bı yapıyosun yenı sebzeyı kac gun sonra eklıyosun corbanın ıcıne?
tatlı ve ekmek olarak neyı nasıl yıyosunuz

simdi bız corbaya ılk patates havuc ve brokolı karısık yaptım ıcıne bıraz zeytınyagı koyup onu 2 gun ust uste yedırdım tabı 2-3 kasık zorla yedı sımdı o corbanın ıcıne yenı bı sebzemı ekleyım yoksa corbanın sebzelerını tamamenmı degıstırıyım
bırde kahvaltılara basladınızm?
peynır olarak hangı peynırden yedırmemız gerek ben bılmıyorum

canım ben hep o kitaba göre hareket ediyorum ay ay neler yedirmen gerekenler var 1 yaşına kadar sana özelden yazayım inş ..

sağolasın canım ama gördüğün gibi topikte tek başıma dolaşıyorum ..elimden geldiği kadarda cevaplamaya çalışıyorum ..

Cnm ALLAH bebegine uzun hayirli saglikli berekletli omur nasip etsin...

Gecen sene senin gectigin yollardan simdide ben geciyorum

Rabbim nasip kismet ederse 9 haziran 2012'de bebegimi saglikla kucagima alacagim ins.

Sene acaba bende senin gibi eski gunleri yad etmek icin girermiyim haziran 2012 anneleri topigine...

Iyisiyle kotusuyle cok sey paylasiliyor... Rabbim hepimiz icin hayirlisini versin ins.

amiin canım çok sağol ..bizde bir araya geldiğimizde gün sayıyoduk sırayla doğuma gidiyolardı sanki zaman hiç geçmicek gibi geliyo v doğduğundada ilk bebeğinse nasıl yapıcam nasıl düzene giricek telaşesi tutuyo lakin gördüğün gibi bebişlerimiz 7 aylık oldu bile rabbim yardım ediyo inş hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsında yad etmek için o günleri girersin topiğe

Maaşallah Çok tatlı, cin bi hali var, afacan mı olucak acaba

Bunlar da benim kızlar...

nerdesin gülsüm ben geldim ama ya

maşallah gülsüm ya çok tatlı oğlun beyaz dimi teni gözlerde kaşlar kara fıstık

sağolun kızlar.. ne güzel paylaşmış herkes... ama birileri koymamış sanırım (sözüm smlfzla ) koy da görelim güzel kızını.... avatardaki hanidiiiiir orda.... Allah hepimizinkini nazarlardan korusun....smlfzlcım kızma canım ya, napalım işte... bu kadar oluyo demek ki...

kızlar bebeklerinize neler oynatıyor neler öğretiyor neler söylüyorsunuz... benim aklıma pek bişi gelmiyo

Bakın teyzeleri sizin için kızımın son halini koydum avatara

kızlar bebeklerinize neler oynatıyor neler öğretiyor neler söylüyorsunuz... benim aklıma pek bişi gelmiyo

ben genellikle kelimeleri tekrarlıyorum. mesela son zamanlarda 'baba gel ' i sürekli tekrarladım ve şu an baba değil ama aba diyor. akabinde eliyle gel yapabiliyor. bu zamanlarda taklitçi oluyorlar.ben ne yapsam yapmaya çalışıyor .ayrıca şarkı dinliyoruz. oyuncaklarıyla oynuyoruz. benim oğlum daha kendi oturamıyor otursa daha rahat etcaz aslında.

bende dile kolay geldiği için ilk baba dedirmeye çalışıyorum canım ya aba diyo ya babba diyo..aşırı taklit yapıyo sizinkilerde öyle mi kızlar çok komik oluyo gülmekten kırılıyoruz anne dedirtiyorum bu ara hiç demiyo ama duysun en azından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…