2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kılzar ek gdıaya gectıgınız ıcın sorum olacak sızlere benım oglusum 25 temmuz dogumlu 17 agutosda dogmasını beklıyorduk erken geldı agustos annelerındenım bende ama onlar ek gıdaya henuz gecmemısler sorum su sızlere bebelac 2 devam sutu kullananalar bebelac 1den farklımıydı kıvamı formulu flan bı farklılık hıssettınızmı ben aldım 1 nolu devam suıtunden farklı yanı baya calkalamama ragmen yınede sankı ıcınde tos sekerı varda erımemıs gıbı duruyor sızlerınde oylemı bozulmusmu acaba dıye suphelıyım ılk kullanım ondan merak ettım bebelac 2 kullanan varsa ınceleyıp yada bu sekıl mı sızlerınde farkettınız mı hıc cevp beklıyorum kızlar sımdıden tesekkur ederım

evet canım ben bebelac 1 den sonra bebelac 2 ye geçtiğimde senin yaşadığın sorunun aynısını yaşadım.. oğlum kesinlikle içemedi, toz bir türlü erimedi, hemen hero babynin devam sütüne geçtik hero babynin devam sütünü oğlum daha çok sevdi, iki çalkalamamla hemen eriyor. daha öncesinde aptamil kullanıyordum onu bile kaşıkla karıştırarak eritiyordum.. bu devam sütünde böyle bir sorunla karşılaşmadım..dr da bebeklerin hero babyi daha çok sevdiklerini söylüyor istiyorsan bide bunu dene..bebelacın kesinlikle 2 numarasında sorun var ölçüleri ancak yarıya indirdiğinizde mama eriyebiliyor ama bu da bebekler için sağlıklı olmadığını düşünüyorum...

kızlar günleriniz nasıl geçiyor? (bebişlerimize bakmak dışında). yani kendinize nasıl zaman ayırıyorsunuz? (çalışmayan bayanlar) neler yapıyorsunuz?
ben bebeğim olmadan önce malumunuz daha çok arkadaşlarımla görüşürdüm. ama şimdi sanki bana bi ağırlık geldi, konuşacağımız konular da azaldı sanki onlarla.
bilmiyorum öyle düşünüyorum :KK43: şu aralar bunalım mı takılıyorum yoksa:2:

Ben iki taneyle uğraşmaktan, başka birşeye zaman bulamıyorum.Bazen küçüğü eşime bırakıyorum, büyükle başbaşa zaman geçiriyorum.Fırsat buldukça internete giriyorum, film izliyorum... çook sıkılıyorum, çokkkk :KK9: Bebiş büyüdüğünde yapmak istediklerimi düşünüp, avunuyorum... :emir_bebek:

kızlar günleriniz nasıl geçiyor? (bebişlerimize bakmak dışında). yani kendinize nasıl zaman ayırıyorsunuz? (çalışmayan bayanlar) neler yapıyorsunuz?
ben bebeğim olmadan önce malumunuz daha çok arkadaşlarımla görüşürdüm. ama şimdi sanki bana bi ağırlık geldi, konuşacağımız konular da azaldı sanki onlarla.

kendine zaman ayırmakmı evet işi gücü herseyi bırakıp amaan diyebilirsem anca öyle yoksa hiçbirseye yetişemiyorum.. bugun kısa çaplı bi sinir harbide oldu bitmiyo iş falan yaa ya uyumıcam dinlenmicem hiç yada bitmiyo işte

Ben iki taneyle uğraşmaktan, başka birşeye zaman bulamıyorum.Bazen küçüğü eşime bırakıyorum, büyükle başbaşa zaman geçiriyorum.Fırsat buldukça internete giriyorum, film izliyorum... çook sıkılıyorum, çokkkk :KK9: Bebiş büyüdüğünde yapmak istediklerimi düşünüp, avunuyorum... :emir_bebek:

kaç yaşlarındalar canım? senin için daha da zordur herhalde. bebiş büyüdüğünde çalışmayı falan mı düşünüyorsun?

kendine zaman ayırmakmı evet işi gücü herseyi bırakıp amaan diyebilirsem anca öyle yoksa hiçbirseye yetişemiyorum.. bugun kısa çaplı bi sinir harbide oldu bitmiyo iş falan yaa ya uyumıcam dinlenmicem hiç yada bitmiyo işte

ben de zaten tüm işleri yaptıktan sonra kendinize zaman ayırabiliyor musunuz diye sormuştum. gerçekten çok yorucu, ve her gün (uzun zamandan beri) aynı şeyleri tekrar tekrar yapmak çoooookkk sıkıcı. bari yaz gelse de dışarı falan atsam kendimi

kızlar bu arada yürüteç kullanıyor musunuz?

bern kullanmıyorum, ilk adım arabası aldım... birazzor oluyo ama oğluma bişi olmasın istedim..

ben birilerini buldukça gezmeye çalışıyorum ama pek kimseyi bulamıyorum :KK53: haftada bi falan... yanımıza birilerigelirse de iyi oluyo... tv net gibi saçmalıklara takılıyom bazen böyle... araba kullanayım eve tıkılı kalmayayım dedim direksiyon dersi aldım ama tek başına o da zor... illa biri olcak yanımda... pek bişi yaptığım yok anlıyacağınız.... çocuğu olmayanlarla ortak bişi olmuyo zaten...

oğlumu kaç gündür hissetmiyorum kızlar ya bugün uyandığımda da karnım inmiş gibiydi şişliği azalmış sanki yardım edin lütfen bişey olmamıştır demi:KK43:

oğlumu kaç gündür hissetmiyorum kızlar ya bugün uyandığımda da karnım inmiş gibiydi şişliği azalmış sanki yardım edin lütfen bişey olmamıştır demi:KK43:

sakin ol öncelikle annesi son kontrolunuz ne zamandı tedirgin olup bekleme hiç gidiver bi saglık ocagına pıtırtılarını duy rahatla

bern kullanmıyorum, ilk adım arabası aldım... birazzor oluyo ama oğluma bişi olmasın istedim..

ben birilerini buldukça gezmeye çalışıyorum ama pek kimseyi bulamıyorum :KK53: haftada bi falan... yanımıza birilerigelirse de iyi oluyo... tv net gibi saçmalıklara takılıyom bazen böyle... araba kullanayım eve tıkılı kalmayayım dedim direksiyon dersi aldım ama tek başına o da zor... illa biri olcak yanımda... pek bişi yaptığım yok anlıyacağınız.... çocuğu olmayanlarla ortak bişi olmuyo zaten...

direksiyon dersi ben de almak istiyorum. şu kar bi geçsin de...

evat ben kullanıyorum günde bir -iki saat kadar.oğlum seviyor yürüteci her yere giriyor arkamızdan geliyor onunla çünkü..

ben de kullanıyorum, herkes zararlarından bahsediyor evet ama zaten çocuk tüm gün onun üzerine konulmaz ki. ben de günde toplasan 1 saat en fazla tutuyorum. yeni başladım.
çocuk da seviyor, kendi başına özgürce bişey yapıyor olması çok hoşuna gidiyor. ilk koyduğum günkü sevincini unutamam mesela. tercih meselesi tabi. eskiden hep öyle büyümüşüz çok şükür bi sıkıntı yok.

offfffffffffffffffffoffffffffffffffffffffff oglum bi dis cikartti ama 4 gün hastanede kaldik o kadar zor olacagini sanmiyodum.pazartesesi günü sabahtan aksama kadar bisey yemedi icmedi hep kustu sari sari sonra hastaneye gittik kan aldilar vücudunda su kalmamis kusmaktan 3 sise serum yedi bugun ciktik hastaneden ama bende bittimmmm simdi iyi allaha bin sükür sizin de öle oldumu dis cikartirken:KK50:

yürütecin zararları başlığıyla bi aratma yaparsan bi sürü şey cıkıcak karsına ben kullanmıyorum ama tercih meselesi tabi

haklısın canım zararlarından dolayı hiç almayı tercihetmiyordum lakin 1 2 saatten bişey olmaz diye düşünüyorum ki öyledir zaten :) bakıcam netten alırım inş benm kızım hep aykata durmak istiyo bide belki azda olsa rahat eder kuzucuk onda :KK34:

X