2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Adaş bedenin topikte ruhun yok Ben çıkıyorum napim, konuşmuyon benle
Haziran anneleri benle konuşmuyooooo.... Sıksaydım dişimi temmuzda doğursaydım keşke, öhö öhöööööö
bu topik bahtsız çıktı napalım... ben haziran beklerken mayısta doğurdum yine de alışkanlık buraya geliyorum ama fosssssss... demek ki burdaki annelerin veletleri çok yoruyo annelerini... bizimki bugünlerde pek mızmız... çok yoruyo beni... gece ne uyuduğumu anlamıyom gündüz zaten hiçbişi yapmeyem onla oturayım hep

gelmeyin gelmeyin siz kimse gelmesin deli karılarr

ah canım benimmmm...

o da aklıma geldi.Küçüğü babaya bıraktım sadece büyükle ilgilendim...En sevdiği şeyi yaparken bile, kahkahasının içinde "Ay tuvalete gitmem gerek" deyip yine de gitti... Bazen de sebepsiz ateş yükseliyor...3-4 gün düşmüyor...Hastanede de yattı, tahliller temiz...Sebep diyorsun "Yok"

Yok canım, mümkün değil bahtsız olamaz...Haziran ayı bu, başka aya benzemez Kessin kem gözlerin işi Bi maaşallah takalım topiğe
Niye mızmız seninki.Diş mi çıkarıyor?

Bunlar da benim kızlar...

Eklentiler

• $DSC07478.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 58
  • $DSC07647.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 48

nerdesin gülsüm ben geldim ama ya

slm arkadaşlar bende arasıra girer bakardım
ama herkes facebooktan yazışıyo galiba benim facebookum yok inat ettim almadım.
benim kzım da 7 aylık ekgıdalara geçtik yalnız süt alerjimiz var..zor oluyo biraz bu durumda tabi..

benimde hesabım yok canım almayıda hiiç düşünmüyorum süt derken satın süt dimi ?

merhabalar kızlar benim bebiş tam 7 aylık oldu çok şükür ama adını çağırınca bakmıyor.yani 5 kez falan söyleyince bakıyor.normal mi acaba ya adı muhammed mustafa.diğer sesleri çok iyi duyuyor çok şükür ama ismini bilmiyor sanırım.lütfen bişeyler yazın.moralim bozuldu biraz araştırınca..

adıyla çağırmadınız mı canım benm kızımda baştan bakmıyodu adı fatma zehra sonra hep öyle çağırdıkşimdi bakıyo ama arda bakmadığıda oluyo tabi

Benm de kullanmadığım bir hesabım var Sadece sütedir inşallah...Süt ürünlerine yoktur umarım...

Benim bebeğimin de bildiğini sanmıyorum... Ablasının adını duyunca daha çok bakıyor

kimse bana hiçç neden yoksun yok günlerdir gelmiyosun demesin kızgınım artık günlerdir sayfaya f5 yapmaktan anam ağladı ya bu ne kimse ne geliyo ne gidiyo bakıyorum alta çevrimiçi smlfzl yetti artık girmicem biraz bende o kadar insandan bi Alllahın kulu yok iki muhabbet edelim diyoruz fırsat buldukça ...merve sevi blue yakamoz sakın gelmeyin sizde kalın facede

slm canım nasılsın bende düzenli giremiyorum girdimmi de kimse olmuyo artık eskisi gibi eskiden yazmaya yetişemezdik şimdi ise f5 yapmaktan imanımız gevriyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…