2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bende patlıcan musakka yiycem severim patlıcanı kızz ama canım menemen istedi bak şimdi

yap bacım sole bol acı bıberlı bıberlerı julyen kes offffffffff ama acı olacak ha sonra karabıber az sonra ustune pul bıber valla dun sordum acı yıyom dıe bıse olmaz ye dedı au dayanamıommmmmmmmmmm :KK52:

kıslar gunadyın

nasılsınızz ,
ya bişe sorcam mide bulantıları ara ara olanınız varmı 2 gundur iyiydim bugun kötüyüm gerçi iştahım hherzaman yok da ne bilim böle olanınız varmı aranızda

kıslar gunadyın

nasılsınızz ,
ya bişe sorcam mide bulantıları ara ara olanınız varmı 2 gundur iyiydim bugun kötüyüm gerçi iştahım hherzaman yok da ne bilim böle olanınız varmı aranızda

Benim her zaman oluyo mide bulantım..
Açken oluyo, tokken oluyo...
Sabah öğürerek uyanıyorum...
Hiç bişey yiyemiyorum...

Fakat ben dün akşam depoladım, 1 haftalık toptan yedim..Çıkarmadım da...

Ama ara ara olmuyor.Sürekli oluyor benim..

Kızlar ben pantolonlarımın düğmesini açarak giyiniyorum fakat bugün sivil günümüz kot yani onuda açtım amahuzursuzluk var sanki sıkıyor gibi pantolon alsam hamileler için olanından oda büyük dolduramam çirkin durur. Siz nasıl çözdünüz sorunu

Kızlar ben pantolonlarımın düğmesini açarak giyiniyorum fakat bugün sivil günümüz kot yani onuda açtım amahuzursuzluk var sanki sıkıyor gibi pantolon alsam hamileler için olanından oda büyük dolduramam çirkin durur. Siz nasıl çözdünüz sorunu

Ben 38 beden hamiş pantolonu aldım..
Zaten beli düğmeyle ayarlanıyor ya, kesinlikle kötü durmuyor...
Bi tane de hamiş elbisesi aldım..Ou daha giymedim ama...
Tayt giyiyorum, tunik-çizme... Rahat oluyo...
Eski giydiğim pantolonlarımı giyemiyorum ben de..Çünkü zaten dar giyerdim..Olmuyor artık.

canım ben normalde alanyada yaşıyorum ve şuan annemin yanında memleketteyim eşim alanyalı benim tüp bebek doktorum kemal bey di kemal özgürün hastasıyım alanydakı doktorumda cavit bey ama kayseride olduğum için burda dogum evine gidiyorum

Anladım canım..
Ben merkezdeyim, özel yaşam hastanesinde pınar hanıma gittim.Ama değiştireceğim.Ondan sormuştum.

saolun kıslar rahatlattınız beni dunde bahsettim ya 5 gunluk bir gerilik olunca bebeğime bişe oldu sanıyorum böle mide bulantım olmayınca

vitale gitsene iyi doktorlar var orda tavsiye ederim dokumada yeri yakın mı bilmem sanan ama

Mesafe önemli değil de, doktor önemli..
An deva yıldız da ayhan beyi çok önerdiler..Ondan randevu aldım o da 1 ay doluymuş.29 unda ona gideceğim..Eğer beğenmezsem aklımda olsun oraya da gidebilirim..

saolun kıslar rahatlattınız beni dunde bahsettim ya 5 gunluk bir gerilik olunca bebeğime bişe oldu sanıyorum böle mide bulantım olmayınca

bende 2 gün geriyim bi sorun olmaz ded doktor normalmiş geriden gelmesi kalp atışlarını duyduysan rahatla

X