2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ay kız cocugu bıde ne guzel esım ıstıo anam erkek :S::S:S:S ben kız ıstıom yaaaaaaaa öp ege bızım ıcın kızını rabbım hayırlı yaslar versın :KK54:

ege04 kızınmı vardı senınde söylemişsende affet unuttum ama merak ettim sormazsam çatlarım kaç yaşında kızı2n

aman allahımmmmmmm:KK52::KK52: 6 mııı sen kaç yaşına giriyosun bakımmmmmm o halde :KK66:

nice mutlu senelereeeeeeeeeeee
teşekkürler cnm. Ben 32 bitiriyorum ama görsen 25 dersin . Söylemesi ayıp göstermem yaşımı.. Ayrıca kızımın benim olduğunada inanmazlar:)) çok güzel kızaımda diyorki ablam gibisin sen benim:))))) fazla makyaj yapmadığım içinde büyük göstermem ..

benım gıbı bende 6 yasında baslamıstım erken bıde zayıftım sınıfa almamıslardı benı 5 yasınd anasınıfına gıttım :KK60:

aynen yaa bende kızımda 5,5 yaşında başladık.. Ama olsun erken atılıyosun hayata:))))))

dogumgunu1nheh9wx5.jpg

:KK71: :KK71: :KK71:

ya nasıl bir yaratıksın sen yaa. Tez canlı seni. Omu eksikti şimdi.. Sen 9 ay beklemezsin korkarımki vücüt oluştumu herşey bittimi çıksın kurtulayım içimde kalcağına çıksın dersin:))))))))

kız heves işte ılk bebek ya bıde bende oyleyım elımden gelse herseyı hazırlarım odasını felan durmadan bakar bakar cıkarımmmm:KK16:

X