2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

valla tempo acayip. bazen oturup ağlamak istiyorum.
kızım oldukça özlüyor annesini. kapıdan girdiğim gibi gülmeye bağırmaya başlıyor.
annem bakıyor gözüm arkada değil ama gün içinde çok özlüyoruz birbirimizi.
tepkiler başladı. sanırım daha da sevimli olmaya başladılar.
Senin oğluş nasıl. herşey yolunda değil mi?

evet ya, eski videolarına baktım bugün ne kadar tepkisizlermiş, tam ısırmalık oldular artık:)) annenin bakması çok iyi canım, güvende olduğunu biliyorsun en azından. benim oğluş da iyi sayılır. kakasında kan görüyordum son günlerde, bugün tahlil yaptırdık, lökosit çokmuş, ilaç kullanacağız 1 hafta:KK43:(

evet ya, eski videolarına baktım bugün ne kadar tepkisizlermiş, tam ısırmalık oldular artık:)) annenin bakması çok iyi canım, güvende olduğunu biliyorsun en azından. benim oğluş da iyi sayılır. kakasında kan görüyordum son günlerde, bugün tahlil yaptırdık, lökosit çokmuş, ilaç kullanacağız 1 hafta:KK43:(

çok geçmiş olsun canım. ama üzülme, sıkma canını.
ilaçlarını kullanın birşeyi kalmaz.
bizim derdimiz de bitmiyor.
ilk doğdu sarılığı. sonra kulak iltihabı. aşıları, pişikleri derken doktordan beri gelmedik çok şükür.
bir dünya ilaç kullandık. bünyeleri hassas. olacak böyle şeyler.

hepinizi öpüyorum.

$MUTLU BAYRAMLAR.jpg

yok geçmedik canım dr 6 aydan önce geçmeyelim kilosu iyi dedi ama bu ay sadece meyveleri tattır dedi en fazla 1 çay kaşığı olacak şekilde.diğer ayda çorbaları tattırırız dedi.6. aydan sora o tatlara yabancı olmaması içinmiş.siz geçtiniz mi ek gıdaya??fıstık nası??öpüyo onu seda teyzesii..

kaç kilo canım ? Bizde daha geçmedik ama meyve sularından minik minik tadıyoruz biz benim kızım 6kilo az geldi bana ek gıda ver diyo etrafımdakiler ama kaka yapıyo doymasa yapmaz dimi?oda ıyı geçen nedenini anlayamadık ateşlendi ama çok şükür iyiyiz gökçe nasıl ?elif teyzeside çok öptü mındıkı :KK16:

canımm nerelerdesinn sen ??? nasılsınız ne var neyok insan arda gelir yaa :KK19:

merhaba canım sınavlarım olduğu için çok yoğundum yeni bitti ve memlekete geldim çok yoğun bi tempom vardı rahatladım artık tatile girdim:) sen nasılsın? nasıl gidiyor bebişin nasıl?

siz gittiniz dağıldı zaten hep toplanalım diyosunuz ama ne gelen var ne giden :KK19::KK19: gülsüm vardı bi oda gitti faceye galiba ..

denk gelemiyorz ki seninle yaa , bi denk gelsek kalıcam da buralarda.. ne zaman gelsem tek benim aktif olan.. ayrıca sen niye face adresi almıyorsunnn? alsan ne güzel olacak yaa..

Son düzenleme:
merhaba canım sınavlarım olduğu için çok yoğundum yeni bitti ve memlekete geldim çok yoğun bi tempom vardı rahatladım artık tatile girdim:) sen nasılsın? nasıl gidiyor bebişin nasıl?

Anladım canım koştirmaca içindeydin yani..sevindim adına gel arada bende gündüz gelemiyorum pek kızım iyi canım bende koşturmaca işte sen nasılsın alıştın mı artık bebeğine iyice .??

yokmuş kımsee :KK19: ben geldım ısteee :KK57: artık kızımla burdayız teyzeleri kovsanızda gıtmeyız anacım:KK60::KK19::KK23:

Son düzenleme:
denk gelemiyorz ki seninle yaa , bi denk gelsek kalıcam da buralarda.. ne zaman gelsem tek benim aktif olan.. ayrıca sen niye face adresi almıyorsunnn? alsan ne güzel olacak yaa..

anca face adresı alsana face adresı alsana catlak karıı nerde kaldı dunurlukk :KK47::KK47::KK47::KK57: cok ozledım len ben sızıııııı smflz sakın gıtme bıyere bacım ben burdayım artık ızınden dondük :KK57:

Son düzenleme:
X