2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kurban bayramında kaza öçok oluyomuş.. Benimde arabadan inerken kucağımda oğlumla eşimm indik sanmış bastı gaza, topuğumumdan geçti tekerlek... çok şükür bişi olmadı...
Bu arada geçmiş bayramınız mübarek olsun... Biz de memleketteydik...

ayy canım ciddi misin çok üzüldüm ya sadaka verseydiniz hemen ..banada oldu aynısı ama ben bagajdan bişey alıyodum ben babamda arka arka geldi allahtan durdu yoksa :KK50: Seninde canım da sende mi faceye kaçtın :KK20:

selam güzel anneler..bayram dönüşü düzensizliği yaşıyorum aynı zamanda hastayız...kızımda bişeyler çıkıyor...bebek egzemasıymış...dua edin nolur...

geçmiş olsun :) en kısa zamanda iileşir mnik meleğin inşallah.nasıl bir şeymiş bebek egzaması? ilk defa duydum

bu arada bu aylar en rahat aylarımızmış, sonra hiç yatmak istemiyorlarmış..
ben de diyorum ki, bunlar rahat zamanlarımızsa... :26::KK3:
yandık yandık :) ilk bebeğim olduğu için nelerle karşılaşacağımı çok merak ediyorum. bi de hemen büyüsün yürüsün istiyorum, bunları duyunca da napcaz bakalım diyorum :)

yandık yandık :) ilk bebeğim olduğu için nelerle karşılaşacağımı çok merak ediyorum. bi de hemen büyüsün yürüsün istiyorum, bunları duyunca da napcaz bakalım diyorum :)

haha bende hic büyümesin hep bebek kalsin istiyorum:)
Umarim degismez düzeni. suan cok iyi masallah aksam 8 sabah 9-10 :nazar:

haha bende hic büyümesin hep bebek kalsin istiyorum:)
Umarim degismez düzeni. suan cok iyi masallah aksam 8 sabah 9-10 :nazar:

maşallah :nazar: ne güzel :) peki gündüz kaç saat uyuyor?
benimki akşam 9buçukta uyuyo sabah 6buçuk 7buçuk arası uyanıyo. ama gündüz de uyuyor aralıklı olarak 3-4 saat kadar toplamda

kızlar bir de bebişlerinize hangi vitamini veriyorsunuz? doktor bize polivit verdi bir tek onu kullanıyoruz. sizler?? yeterli mi diye düşünmüyor değilim. d3 vermedi

ayy canım ciddi misin çok üzüldüm ya sadaka verseydiniz hemen ..banada oldu aynısı ama ben bagajdan bişey alıyodum ben babamda arka arka geldi allahtan durdu yoksa :KK50: Seninde canım da sende mi faceye kaçtın :KK20:
canım sadaka verdik diye belki de ucuz atlattık çok şükür... sen de ucuz atlatmışsın, geçmiş olsun... ben face hiç kullanmadım canım... evde işlerle çocukla uğraşmaktan pek vakit ayırmıyorum buraya... oğlan şimdi uyuyo da rahat ediyorum.. çayımı pastamı aldım keyif yapıyorum resmen... hep oyun kucak istiyo... 2 dk. wc.ye gidip gelemiyom rahat rahat....

selam kızlar ek gıda veriyor musunuz bebeklerinize? benim bebeğim 7,5 kg :nazar:
doktorum ek gıdaya başla dedi
biz 6.ayın sonuna yaklaşıyoruz henüz geçmedik ek gıdaya.. az az tattırıyorum sadece... kilosu 9.5... az kaldı geçicez mecbur, böyle çok rahattık, artık mama yapcaz bakalım nasıl olcek

seninki kacıncı ayında, bizimki sakin bi bebek aslında ama uykuları azaldıkça hep kucak hep oyun... yalnız bıraktım mı sinirleri bozuluyo çocuğun... annelik bu işte:ne keyifli yemek yeme ne gezme ne rahat iş yapma hiçbişi kalmadı... çok şükür sağlıklı olsunlar da... bunlar da geçer inş...
ben araba kullanmayı öğrenmeye çalışıyorum, belki bi iki işimi oğlumla gider hallederim diye... yoksa eve kapanıyoruz

kızlar bir de bebişlerinize hangi vitamini veriyorsunuz? doktor bize polivit verdi bir tek onu kullanıyoruz. sizler?? yeterli mi diye düşünmüyor değilim. d3 vermedi

bizim doktor devit3 ve demir kullandırıyo ama ben demiri kasıtlı olarak kullanmıyorum, ötekini de unuttuğum için kullanmıyorum :KK37:

seninki kacıncı ayında, bizimki sakin bi bebek aslında ama uykuları azaldıkça hep kucak hep oyun... yalnız bıraktım mı sinirleri bozuluyo çocuğun... annelik bu işte:ne keyifli yemek yeme ne gezme ne rahat iş yapma hiçbişi kalmadı... çok şükür sağlıklı olsunlar da... bunlar da geçer inş...
ben araba kullanmayı öğrenmeye çalışıyorum, belki bi iki işimi oğlumla gider hallederim diye... yoksa eve kapanıyoruz

benimki 5,5 aylık, doktor çorba meyve suyu yoğurt verebilirsin dedi. şimdiye kadar ne güzel rahattı daya memeyi olsun bitsin :) şimdi uğraş dur.
ben de araba kullanmayı istiyorum, yani ehliyetim var da pratik yok. yoksa iyice evde kendimi pasif hissetmeye başlicam :KK43: her günüm aynı geçiyor, hiç bir değişiklik yok, bi de şimdi kış da geldi iyice eve kapanmak beni gerebilir :KK43:

bizim doktor devit3 ve demir kullandırıyo ama ben demiri kasıtlı olarak kullanmıyorum, ötekini de unuttuğum için kullanmıyorum :KK37:[/QUOTE]

bize polivit verdi işte, hergün veriyorum, ama çoğu kişiden duyuyorum devit3 kullanıyolarmış. bizimki niye vermedi ki anlamadım.

5 aylık oldu canım

21 haziran doğumlu cnm.2500 kilo doğmuştu şu anda 6300.1-2 aydır uyanıkkne emmek istemiyor hemen parmağını alıyo ağzına.pes etmedim ama ben uykuya dlınca biraz emziriyorum.gece çok uyamaya başladı ve sürekli ellerini arıyor doymuyormu acaba.aptamil mama aldım bende gece olandan 2 günüdr akşam yatarken veriyorum..geçen ay 600 gr almıştı işte.mamayı versemmi acaba bu ayda bitsemi krar veremiyorumm

maşallah :nazar: ne güzel :) peki gündüz kaç saat uyuyor?
benimki akşam 9buçukta uyuyo sabah 6buçuk 7buçuk arası uyanıyo. ama gündüz de uyuyor aralıklı olarak 3-4 saat kadar toplamda

cnm senin bebisinde iyimis uykusu masallah. gündüzleri degisiyo 1 ile 3 saat arasi uyuyor ama bikere yatiyorum sadece aksam erken uyusun diye.

$Fotoğraf2570_1.jpg $Fotoğraf2581.jpg $Fotoğraf2586.jpg $Fotoğraf2569.jpg buda benım prenses kumsalımmmmmmmmmmm masallah demeyı unutmayın teyzeleri :):nazar:

canım sadaka verdik diye belki de ucuz atlattık çok şükür... sen de ucuz atlatmışsın, geçmiş olsun... ben face hiç kullanmadım canım... evde işlerle çocukla uğraşmaktan pek vakit ayırmıyorum buraya... oğlan şimdi uyuyo da rahat ediyorum.. çayımı pastamı aldım keyif yapıyorum resmen... hep oyun kucak istiyo... 2 dk. wc.ye gidip gelemiyom rahat rahat....

biz 6.ayın sonuna yaklaşıyoruz henüz geçmedik ek gıdaya.. az az tattırıyorum sadece... kilosu 9.5... az kaldı geçicez mecbur, böyle çok rahattık, artık mama yapcaz bakalım nasıl olcek

bizim doktor devit3 ve demir kullandırıyo ama ben demiri kasıtlı olarak kullanmıyorum, ötekini de unuttuğum için kullanmıyorum :KK37:

sağol canım benimkide öyle uyanıksa hiçbişey yapamıyorum olsun dediğin gibi onlar iyi olsunda ..aklıma takıldı ya seninki maşallah iyi canım benm kızm 5.ayın içinde ama 6 kilo daha doktora tedirgin olduğumu söylüyürum ama normal diyo önceden ayda 1 kilo alırdı şimdi en çok 400 :KK50: ek gıdaya geçmdik zaten mamada vermiyorum gerek yok diyo ..bende monovit d3 kullanıyorum peki neden demir ilacını vermiyosun canım bizede dün verdiler demir..

X