2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

saol cnm ay kızlar dun bebek ıcın alıncakları yazıom meme pompasını gormus esım dıo one bende dedım anlattım ıste ben sagarım dıo ay krız geldı yıne
hehehehehhe
Bende ailelere söylememek taraftarıydım da,annem bayramda bekliyordu mecburen söyledim.
Eşimin ailesi bilmiyo ama...

sende söle artık yaw cocuk dogacak hala inatla sölemıcen heee

ben herhalde bisey almam son aya kadar
hala alisamadim bu duruma da :)

Kızım yazın doğacak ya, çocuğu isilik mi yapacaz...Atar dururuz suyun içine..
Kıyafet alsam hep kışlıklar var şimdi ne alayım..

ben hiç bişe almıyorum patık matık hiç bişee
ele avuca gelsın öle alıcamm
dün esım diyo dondolino alallım die
dondolino besik ama süper bişe bilmeyen varsa googleden baksın
hem mama sandalyesi ben salıncak hem beşik

Ay bu anneler dayanamıyor hiç. Bende zor tutuyorum. Sürekli almak istiyor bir şeyler.
Akşam ultrason resmine bakıyor bebişin ay çok tatlı diye diye. Oysaki daha hiç bir yeri belli değil. Nasıl güldüm yaaa..

hehehehehhe

sende söle artık yaw cocuk dogacak hala inatla sölemıcen heee

Ya benim çocuğumu gösteriş objesi yapmalarını istemiyorum..
Ben biliyom kaynanam her yerde göğsünü gere gere, biliyonuz mu benim gelin de hamile dicek...
Sanki kendi becerdi...

Evi aldım ben krediyle, ona da öyle diyo..Benim oğlum ev aldı...
Evlendik, diyo benim oğlum izmirli gelin aldı..
Eşyalarımızı biz ödedik, diyo gelinimin her bişeyini aldım...

Benim çocumm sadece benim..
Babası bile kusmuyo bulanmıyo, ona bile elletmicem ben..Ne söyleyip o zevki yaşatayım..

ben onun açık halini internette göremedim bebek dönmeye başlayınca düşmesin diye korkuyorum sen açık halini gördünmü

Ay bu anneler dayanamıyor hiç. Bende zor tutuyorum. Sürekli almak istiyor bir şeyler.
Akşam ultrason resmine bakıyor bebişin ay çok tatlı diye diye. Oysaki daha hiç bir yeri belli değil. Nasıl güldüm yaaa..

yazık kız ana yuregı ıste canım ya o gormese bıle hısseder onlar bızden daha tecrubelı ve daha anne duygusun nasıl bıse oldugunu bılenler dır :93:

dogru sölüyosun aynı laflar işde ama napcan ya basında ya sonunda ögrencek
ben onun açık halini internette göremedim bebek dönmeye başlayınca düşmesin diye korkuyorum sen açık halini gördünmü

evet gördüm gittim bakdım güzel bişey 4 aya kadar onda yatabilir emniyet kemeri
var sonra zaten oturarak kullanırsın bide uyutmak için yatırırsın uyuyunca yatagına koyarısn

banada hediye bebişe don geldi çorap geldi donansın derler hiçbirşeyi eksik olmasın derlermiş:))))))

varlıgın oyle bır sevınckı burnumda cıleklı sakızım kokusu... dertlerımı sayfa sayfa savurdum mumkunse gelmesın yenısıi... Zaman ne demek adını sende unuttum bılıyorsa solesın bırısiii.... gel saklanalım (bebısım) hıc bır ayrılık bulmasın bızııııı

Ben beşik değil de oyun parkı var ya onlardan almayı düşünüyorum.Üstü beşik gibi oluyo,sallanıyo..Onu kaldırınca altı da 3-4 küçük bebeğin sığabileceği ev gibi bişiy..Oyuncakları at içine oynasın..Bi de portatif.Kullanılmayacağı zaman katla kaldır, öbür çocuğa kadar yer işgal de etmemiş olur...

yazık kız ana yuregı ıste canım ya o gormese bıle hısseder onlar bızden daha tecrubelı ve daha anne duygusun nasıl bıse oldugunu bılenler dır :93:

Evet anne yüreği işte biz henüz anlayamıyoruz. Kızdırdığım zaman bana diyor ki bak ufacık karnında, şimdiden nasıl seviyorsun. Hele bir kucağına al. Görürüm seni, annelik böyle bir şey işte diyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…