2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bende genelde sol tarafima yatmaya özen gösteriyorum ama herzaman olmuyor arada degistiriyorum agriyo yoksa sol tarafim:)

iyi yine yataklara dusmuyosun o kadar cıkarıyosun ama
zındesın yıne işe yürüyosun aslında doktora gitmen lazım
cünkü günde 3 kereden fazla cıkarmamak gerekıyomus cıkarırsan
gel demısdı bana

Cumartesi gecesi acile gittik.O gün sabahtan akşama kadar hiç bişey yemedim ve sürekli öğür böğür mahvoldum.Yemediğim için kusmak da çok zor oluyo, midemdeki acı su çıkıyo..Orda hemen keton testi yaptılar..Zaten değer çıksa hemen yatış yapacaklardı. 0 çıkınca, yatmana gerek yok, bebek te sen de besleniyorsun dediler...
Sanırım bebek beni yiyo, ben de vücuttan yiyom...
Bi de işte taktığım meyve .. Onla aram çok iyi..Başka da bişey yemiyorum.

Cumartesi gecesi acile gittik.O gün sabahtan akşama kadar hiç bişey yemedim ve sürekli öğür böğür mahvoldum.Yemediğim için kusmak da çok zor oluyo, midemdeki acı su çıkıyo..Orda hemen keton testi yaptılar..Zaten değer çıksa hemen yatış yapacaklardı. 0 çıkınca, yatmana gerek yok, bebek te sen de besleniyorsun dediler...
Sanırım bebek beni yiyo, ben de vücuttan yiyom...
Bi de işte taktığım meyve .. Onla aram çok iyi..Başka da bişey yemiyorum.

anladım neyse gececek az kaldı hepden gecmesede azalıyo tıksıntı olmuyo
biraz daha dayann

Simit yiyebilenlerin oğlu oluyo diyorlar burda..Etrafımda 4 hamile kız doğuracak hiç simit yiyemediler..Erkek olanlar genelde simit seviyorlar..

[
Bende genelde sol tarafima yatmaya özen gösteriyorum ama herzaman olmuyor arada degistiriyorum agriyo yoksa sol tarafim:)

tabi devamlı yatılmıyo zaten..mikrodalgadan vs. uzak durun..laptop kullanıyorsanız dizlerinizin üstüne almayın kızlar..sabah sabah uyarı uyarı:82:

bende cok fena uyku problemı var sabaha karsı uyanıyorum uyuyamıyorum dönup duruyorum
en az 10 ,, 15 kere dönuyorum ufff ya en nefret ettgım sey bunlar uykusuzluk ve kusma

[

tabi devamlı yatılmıyo zaten..mikrodalgadan vs. uzak durun..laptop kullanıyorsanız dizlerinizin üstüne almayın kızlar..sabah sabah uyarı uyarı:82:

ben bu adama dedım net almayalım die hamıle kalınca canın sıkılır alalım diye
tutdurdu tabı ben bahane kendı için istiyodu
laptop bizim ki yanımda duruyo dizime almıyorum ama yinede içim rahat deil

bende cok fena uyku problemı var sabaha karsı uyanıyorum uyuyamıyorum dönup duruyorum
en az 10 ,, 15 kere dönuyorum ufff ya en nefret ettgım sey bunlar uykusuzluk ve kusma

Ben de uyuyamıyorum..
Yemek yiyemiyorum..
Sürekli kusuyorum...
Ama hani şikayet ettiğimden değil..Kusmaktan zevk alıyorum, bi bebişim olduğunu düşünüyorum.Mutlu oluyorum..Sadece hani burda yazıyoz ya, ondan yazıyorum..
Yemek yapabiliyorum, bulaşığımı yıkayabiliyorum.Halsizlik de yok..
Ama eskisi gbi restoranda yemek yemeye korkuyorum.Ne olur ne olmaz diye..Bi de sinemaya gidemiyorum.Mahsunun filmini seyretmek istiyorum da..Gidemiyorum bulantılar yüzünden..

ben bu adama dedım net almayalım die hamıle kalınca canın sıkılır alalım diye
tutdurdu tabı ben bahane kendı için istiyodu
laptop bizim ki yanımda duruyo dizime almıyorum ama yinede içim rahat deil

wireless da etkiliyor bebeği biligyasarına muhakkak kablolu ağ bağlantısı kurdurun

haha ozaman benimde mi kizim olacak :) ben yiyemiyorum eskiden cok severdim ama simdi tiksinmeye basladim nerdeyse . Hayirlisi bakalim.

Valla benim etrafımdakiler öyle diyo..
Ben de Öykü hanımı bekliyorum hayırlısı bakalım..Ne olursa olsun kabulümüz..Eli ayağı düzgün,sağlıklı hayırlı evlat olsun da..

Ben de uyuyamıyorum..
Yemek yiyemiyorum..
Sürekli kusuyorum...
Ama hani şikayet ettiğimden değil..Kusmaktan zevk alıyorum, bi bebişim olduğunu düşünüyorum.Mutlu oluyorum..Sadece hani burda yazıyoz ya, ondan yazıyorum..
Yemek yapabiliyorum, bulaşığımı yıkayabiliyorum.Halsizlik de yok..
Ama eskisi gbi restoranda yemek yemeye korkuyorum.Ne olur ne olmaz diye..Bi de sinemaya gidemiyorum.Mahsunun filmini seyretmek istiyorum da..Gidemiyorum bulantılar yüzünden..

gitme yaa bosver cok istiyosan cd sını al evde izle
acayıp ses oluyo bide cok anı vurulma sahneleri var benım yüregım agzıma geldi
korkdum sesden

haha ozaman benimde mi kizim olacak :) ben yiyemiyorum eskiden cok severdim ama simdi tiksinmeye basladim nerdeyse . Hayirlisi bakalim.

Daha bu sabah ayıla bayıla yedim benimki de erkek mi yoksa yupppiiiiiiiiiiiiiiiiii.....
Ama deli gibi ekşide yiyorum. Tatlıyla hiç aram yok.

Son düzenleme:
hanımlar bu sabah bana ve bebeğime ilk hediyemi aldım görümcem ın utero music for my baby ve in the nursery music for my baby 2 diye bir klasik müzik cd si almış özellikle 24 haftadan itibaren bebiş duyabiliyormuş sesleri ilki anne karnında bebek için diğeri de bebek doğunca dinlemek için
national de izlemiştim anne karnında dinlediği müzik çalınca ağlayan bir bebeğin sakinleştiğini

X