2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Valla ben hamile olduğumdan beri iyice sapıttım..
Geceleri deli deli rüyalar görüyorum...
Fatmagülü görüyorum, giymiş geceliği oynuyo oğlanların karşısında..
Annemi babamı görüüyom..
Etrafımdaki herkes rüyamdan geçti..
Bi de nasıl etkileniyorsam sabah bi kalkıyom, benim eller aşağılarda.. :KK69:

Şaka falan da değil ha..Rahatsız edecek boyutta benimki..Doktora gidince bu durumu da anlatacağım zaten..Şap mı verecek ne verecek...

Allah yardımcımız olsun valla..Ne diyim.

Herkesi farklı etkiliyo canım. Bende isteksizlik yaptı.

sen nasılsın delimavi? dinleniyor musun?
canım bugün işe geldim işte çok şükür kanama olmadı zaten bugün yoracak bi işte yok
sen nasıl oldun bulantıların geçti mi ??? kusarken çok öğürmemek lazımmış dr dün öyle söyledi belki de ondan olmuştur dedi rahimdeki kan o yüzden aklında olsun herkesin
birde çok idrarını tutma dedi idrar yolu enfeksiyonuna neden olurmuş o yüzden az gelmiş olsa da hemen gidiyorum daha ilk aylarda böyle tuvalete taşınacksak yandık ki ne yandık

canım bugün işe geldim işte çok şükür kanama olmadı zaten bugün yoracak bi işte yok
sen nasıl oldun bulantıların geçti mi ??? kusarken çok öğürmemek lazımmış dr dün öyle söyledi belki de ondan olmuştur dedi rahimdeki kan o yüzden aklında olsun herkesin
birde çok idrarını tutma dedi idrar yolu enfeksiyonuna neden olurmuş o yüzden az gelmiş olsa da hemen gidiyorum daha ilk aylarda böyle tuvalete taşınacksak yandık ki ne yandık

hım benim bulantılar biraz azaldı şükür, zaten hiç kusmadım ben..evet sende dikkat et..aaa evet bende valla bazen üşeniyordum tutuyordum tutmayalım o zaman..iyi sevindim iyi olmana gecmiş olsun tekrar...:87:

merhaba herkese. ben de doktora gideceğim birazdan. dün gece yatarken kanamam oldu hafif, çok gerildim o yüzden. inşallah yolundadır her şey...

canım geçmiş olsun gönlünü ferah tut sen herşey yolundadır
bebişler nazlanıyor biraz işte ama bizi korkuttuklarından haberleri yok
bizleri habersiz bırakma

birşey daha öğrendim hemen yazayım koltukta sandalyede otururken dizlerinizi geriye kıvırmayın kalbe giden kanın miktarını azaltıyormuş bilginize

valla ben sabahtan beri bişey yemedeim bulantı da yok
ama vicdanım rahat değil şimdi aıştırıcam ve başlayacak bulantılar

Bende yesem bi türlü yemesem bi türlü ikisindede bulanti yapiyor böö :KK43:(
Dün esime diyorum gecmeyecek bu bulantilar simdiden hamilelikden yoruldum oda diyor biraz bana ver ozaman ben tasiyim:)

valla ben sabahtan beri bişey yemedeim bulantı da yok
ama vicdanım rahat değil şimdi aıştırıcam ve başlayacak bulantılar

Valla ben de 1 meyve bi tane de simt yedim sabah..
Öğle - akşam bişey yiyemiyorum..
Şekerli yoğurt yiyorum..
Vicdanım benim de rahat değil..
Ama benim bulanmam için bişey yememe gerek yok.Sabah bulantıyla uyanıp lavaboya koşuyorum..Sonra akşama kadar bulanıp lavaboya taşınıyorum...
Lavaboyla aramda derin bi bağ oluştu...her gün ziyaret ediyorum mutlaka 7-8 kez...
Kocamı o kadar görmüyom valla..

birşey daha öğrendim hemen yazayım koltukta sandalyede otururken dizlerinizi geriye kıvırmayın kalbe giden kanın miktarını azaltıyormuş bilginize
bende cok kıvırırım bacaklarımı söyledıgın iyi oldu
Bende yesem bi türlü yemesem bi türlü ikisindede bulanti yapiyor böö :KK43:(
Dün esime diyorum gecmeyecek bu bulantilar simdiden hamilelikden yoruldum oda diyor biraz bana ver ozaman ben tasiyim:)

hoş geldınn
yaw bulantı gecsede bu hazımsızlık gecmıyo valla
gaz hazımsızlık yanmaa amannnnn

Valla ben de 1 meyve bi tane de simt yedim sabah..
Öğle - akşam bişey yiyemiyorum..
Şekerli yoğurt yiyorum..
Vicdanım benim de rahat değil..
Ama benim bulanmam için bişey yememe gerek yok.Sabah bulantıyla uyanıp lavaboya koşuyorum..Sonra akşama kadar bulanıp lavaboya taşınıyorum...
Lavaboyla aramda derin bi bağ oluştu...her gün ziyaret ediyorum mutlaka 7-8 kez...
Kocamı o kadar görmüyom valla..

iyi yine yataklara dusmuyosun o kadar cıkarıyosun ama
zındesın yıne işe yürüyosun aslında doktora gitmen lazım
cünkü günde 3 kereden fazla cıkarmamak gerekıyomus cıkarırsan
gel demısdı bana

yatarken solunuza yatacakmışsınız kızlar bide..önceden konuşulmuştu ama duymayanların bilmeyenlerin haberi olsun..

X