2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

seninki askerliğini falan yapmadıysa bu süreçte gitseydi bari daha iyi olurdu :) genelde erkekler şikayetçi olur seninki de senin gibi eş bulmuş nankörlük yapıyo ha :)
ay ben de 2 saat sonra doktora gidicem, çok heyecanlıyım. hazırlanayım ben malum ankara trafiği, erken çıkayım.. bana dua edin güzel haberlerle geleyim...

askerlik falan bitti bacım...
Ayy,ben de heyecanlandım.İnşallah çok güzel haberlerle gelirsin canım.

kızlar günaydın dap club de işe başladım ya mecburi spor zorunluluğu verdiler bana dün başladım dr. sordum yürüyüş ve bisiklet pedal çevirme yapabilirsin dedi sibel hanım şimdi her sabah 8,30 da başlıyorum 20 dk. yürüme bandında tempolu yürüyüş sonrada 15 dk. bisiklet :) anam ağladım valla ancak duştan çıktım fön makyaj zorunluluğuda var :) tabı fön parası vermıyolar süper bır fön makınası var dusun cıkısında 9,30 da sporum bitti dınlendim duş aldım fönlendim makyajşandım anam tıkıldı tabii şimdide iş başı yaptım :) bende haberler böyle
görüyorumki gece muhabbetlerı falan ohhhhhhhh ne güzel valla

Biliyorlar mı kız hamiş olduğunu...
Tempolu yürüyüş birde..
Allah yardımcın olsun bacım..
Fön işi güzelmiş ama...Bakımlı anne olacan...

Valla bu gece muhabbetleri ilk sende bşladı ha..Unutmuyorum....
Zaten herkesin çetelesini tutacam..

Comely :1
gökyüzü : 1
bebekpoyraz :1
kuzu : kocaman 0

hadi ya ben daha eski sandim :) neyse cok gec kalmamisim bende
neden yogunluktanmi giremiyomusun nete

Evet ben çalışıyorum.
İşyerinden giriyorum iş durumuna göre..
Bu hafta mesela pazartesi -salı neredeyse hiç girmedim..
Evde de net yok..Akşamları da giremiyorum..
Aslında asıl sohbet akşam oluyor burda...

yaaaaaa herkeze alıntı yapmışsın bana neden yapmadın bakem bende burdayım :)

günaydın

ege04 sanada günaydın
günaydın canım benimmmm hoşgeldin süslüüü.
ne sporu yaa saçmalamasınlar dikkat et söylemedin mi hamiş olduğunu.. sen yavaş yavaş yap cnm.

hadi ya ben daha eski sandim :) neyse cok gec kalmamisim bende
neden yogunluktanmi giremiyomusun nete

o enerjisini başka yönde kullanıyor.o yüzden giremiyor nete:))))))))))))))))))))))

:KK60::KK9:
Bacım tam senin alıntını yapıp yazıyordum, sen benden önce davranmışsın..
Seni unutur muyum hiç....
Gülüsün sen buranın gülü.. :KK71:

:KK64::KK66:yupyy ne güzell oh oh yandan yandan ama çok yoruluyorum be yawww hamiş olduğumu biliyolar bide yetmez gibi 3 ayımda 1 ay falan sonra platese başlıcaksın dediler

kızlar gazı olan bayanlar magnezyum diasporal içmeye başladıktan sonra karnım indi yumuşadı ve acayip rahatım dr kesinlikle danışın:))

günaydın canım benimmmm hoşgeldin süslüüü.
ne sporu yaa saçmalamasınlar dikkat et söylemedin mi hamiş olduğunu.. sen yavaş yavaş yap cnm.

o enerjisini başka yönde kullanıyor.o yüzden giremiyor nete:))))))))))))))))))))))

hihuu bana süslü denmesine bayılıyorummm ivet süslüyüm havalıyım ecükde kuduruğum :KK9::KK1: hamiş olduğumu biliyorlar benım ona göre veriyolar dr. danısarak yapıyorum zaten sporumu

kizlar günaydin gecmisi okuyamadim ins herkes iyidir:KK49: bi günaydin deyip cikiyorum puregeston beni mahvediyor simdi yatarsam 2 saat sonra ancak kalkiyorum :89:ve gidip yatiyorum kizlar öpüyorum hepinizi :KK48:

X