2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet dogru oglende bir saat yuruyorum ama arada kalkmam lazım

1 saat mi.
O çok değil mi..
Ben 2 saatte 1 kez 5-10 dakika kadar yürüyorum odalarda..
Doktorum bana 30 dakikadan fazla yürüyüş önermemişti..Düşük tehlikem var ama benim.Belki de ondandır..Yürü dinlen bir daha yürü demişti..

hımm olabilir bana bisey demedi simdiye kadar sorunsuz geldim ama bakalim hayirlisi
bir de bisey sorcam 10+2 ya benim bu 11.haftami oluyo bazi sitelerde oyle gozukuyo

kocaminkuzusuyum, bluebottle+, gozde_thai, seldaonur

blıebottle ve gozde_thai geçmişi okuyor sanırım...
Geçmişte bişey yok kızlar..Akşam bizim deliler kudurmuş, okuyup boşa imrenmeyin bence...

günaydın kızlar, gece 12den sonra kırmızı noktalı yayın olmuş burası :)))
kocamınkuzusuyum kız boşver biraz dinlen işte ben halimden memnunum :))

Valla ben hiç memnun değilim...Sadece bebişimi düşünerek avunmaya çalışıyorum...
Çeneme vurdu benim de..
Ama ne yapalım, memnun olmaya çalışıyorum..

seninki askerliğini falan yapmadıysa bu süreçte gitseydi bari daha iyi olurdu :) genelde erkekler şikayetçi olur seninki de senin gibi eş bulmuş nankörlük yapıyo ha :)
ay ben de 2 saat sonra doktora gidicem, çok heyecanlıyım. hazırlanayım ben malum ankara trafiği, erken çıkayım.. bana dua edin güzel haberlerle geleyim...

kızlar günaydın dap club de işe başladım ya mecburi spor zorunluluğu verdiler bana dün başladım dr. sordum yürüyüş ve bisiklet pedal çevirme yapabilirsin dedi sibel hanım şimdi her sabah 8,30 da başlıyorum 20 dk. yürüme bandında tempolu yürüyüş sonrada 15 dk. bisiklet :) anam ağladım valla ancak duştan çıktım fön makyaj zorunluluğuda var :) tabı fön parası vermıyolar süper bır fön makınası var dusun cıkısında 9,30 da sporum bitti dınlendim duş aldım fönlendim makyajşandım anam tıkıldı tabii şimdide iş başı yaptım :) bende haberler böyle
görüyorumki gece muhabbetlerı falan ohhhhhhhh ne güzel valla

Valla hepinize tek tek cevap yazacaktım da, baktım konu çok uzamış...
Hepiniz rahatlamışsınız tabi gülersiniz...

Bir ben miyim perişan,
Yatağın kenarında...
Yosun tuttu heryerim...
Tek başıma yatakta...

Bütün gece ağladım,
Yastıklar kucağımda...
Buz kesti her yerim..
Tek başıma yatakta........

Sizin tuzunuz kuru tabi...

valla kuzucum ben harikayıom çokkkkkkkk memnunum hiç abaza olmaya gerek yok keşke 1,5 yıl kalsak hamile. ben biraz dinleneyim:))))))))))))))

X