2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yalanlar hep aynı demek bende en yakın arkadaşım diye kandırdım hep annemi kışın soğuğunda dama çıkar konuşurdum babam ne konuşuyo bunlar gündüz beraber değillermiydi diyodu hehe son zamanlarda anlıyodu az kalsın anneme kesin bişey var gece yarıları bu kadar sohbet olmaz diyomuş Allahtan çakmadı en kötüsüde onunla görüşcem diye üniv.den gelir onu görür geri giderdim annemlerle aynı şehirdeler yakalancam diye ödüm kopardı oda geliyodu ama izni fazla olmadıgı için ben daha sık gidiyodum zırt pırt çağırıyodu zaten ne günlerdi ya

gece niye o kadar kötü oldun kızzz mersin otelini bilmem mi şelalenin orda

bacım benım bır ara kızken kanamam oldu ruyamda korktum bır kalktım her yer kan 3 gun gectı durdu aradan 2 gun gectı gerı basladı annem korktu sende kıst var dıe kalktık dr a gıttık sukur temız cıktı dr psikoljık bu kanma bıse degıl dedı ama alttan baktı bıse sokmadı alet felan ama once kasıklarıma ultrasonla baktı sonra allttan baktı vajına agzında sorun varmıu dıe dha 15 yasındayım dr dedıkı yanındakı hemsıreye aman aman cok dar bu ne yapcak dedı sallamadım bacım sadete gelım neyse dugun bıttı kaynanaya gıttık gelın oraya ınermıs ılk bas sonra yarımdı bız mersın otelındeydık gece 4:30 hala bızde bıse yok ama nasıl aglıom enson yeter dedı bagırdı bu bır geldı ustume ya kulaklarım duymadı yemın edıom yakamozzz sonra bıse olmadı dusa gırdık basımı beklıo bayuılırm dıe sonra bır bakmıs ben gormedım esra ıyımısın dedı ıyıyım dedım ama basım gıdıo dönuo artık bır baktım ortalık batmıs 6 gıı hastaneye gıttık 2 dıkıs atılmıs rengım kreç oldu hala bana bezı soruolar bende dedım alın ıstemdıgnız kadar kan rahatlayın dedım

amanın kötü olmuş kızzz çatı darlığı dedikleri şeymi ki canım korkutmak gibi olmasında normal doğum nasıl olcak senin belki bizimkide dardır gerçi son haftalarda muayeneden sonra belli oluyo inşallah doğumun kolay olur bari canım eşinde az yavaş olsaydı kızzz 4 yılın acısnı çıkarmış bizimki çok kolay oldu hehe hiçbişy hissetmedim heycandan :) sinek ısırıgı kadar filan acımıştır ancak ay hala bez mi soruyolar Allahım deli oluyorum öylelerine

heye bez manyakları alın yatanıza koyun her gecede koklaya koklaya uyuyun dedım gorumceme D nefret edıom bacım yavas olaydıda manyak 2 yıl hakkarıde ayı olmus artık eger bız o gece korunmasaydık sızden 3 ay once gebeydım D

bacım yatak artık bıde yarın doktor ısı var ben hortlıcam yoksa uyuyamıcam sende yat ya bebekler dınlensın az

hehe ay çok güldümmm alemsin kız napsınlar insan görmüyolar orda benimkide geldiğinde vahşileşmiş oluyo sana diyorumda benim dudağım patlamıştı kanamıştı öpmekten manyak nasıl öptüyse sabah bi kalktım dudaklarım şiş etrafı kıpkırmızı öbür türlü bişy olmadıda görüntüm de baya bi değişikik vardı gece boyu rahat vermeyince şaftım kaydı

benımde patlamıstı :S:S:S:S ıcı dımı heehehehehehe anam manyak varda bızımkıler daha manyak dag ayılarıı

bacım yatak artık bıde yarın doktor ısı var ben hortlıcam yoksa uyuyamıcam sende yat ya bebekler dınlensın az

sendemi dokora gitcen canım ben de yarın gidecem ancak akşama girerim heralde yarın hem doktor var hemde sınav sonucunu öğrencem hadi uyuyalım canım yarın görüşürüz iyi geceler tatlı rüyalar canımcım

bende aksama 7 ye aldım hayırlısı bakalım saanada bıtanem tatlı uykular hayırlı geceler

benımde patlamıstı :S:S:S:S ıcı dımı heehehehehehe anam manyak varda bızımkıler daha manyak dag ayılarıı

dağda kala kala ayılaşmış bizimkiler evet hem içi hem kenarı kanamıştı bide baya şişmişti etrafı da kıpkırmızıydı anam güçlü kuvvetlide kalıplı adam ben zayıf belimi tuttugunda bile acıtıyodu ölmüştüm gece

bende aksama 7 ye aldım hayırlısı bakalım saanada bıtanem tatlı uykular hayırlı geceler

sanada canımmm hadi iyi uykular tatlı rüyalar bebişede iyi geceler canımmm yarın okuycak kızlar kusura bakmayın azcık sapıtık şeyler konuştuk yarın gece sizide bekleriz

günaydın bayanlar.. valla ne desem siz delirmişsiniz dün gece :)))))))))) kuzu sen okuma bunları:))))))))

Ye sen petek petek balı,
üstüne kaymağı...
Sonra de bişiycik oldu...
Olur tabi bacım...
Ben adama mesir macunu alıyom..O bile işe yaramıyo...

esra sabah okudunmu kocamınkuzusu adama bıcak cekmıs sey yapcaz die
adamı odaya göturmus adam duygu somurusu yapınca bırakmıs hehehehe

Dün mesai bitti eve gittim, baktım adam sinmiş, pusmuş uyuyo numarası yapıyo...
Leyynn dedim ne oluyo, erkenden uyumuşsun, uyuyalım karıcım uyuyalım diyo yazık....
Ben bu deliyle 9 ay aynı evde nasıl yaşıcam diye düşünüyo garibim...
Valla sabah sabah canımı çektirdiniz kız...
Anam hepiniz mi aynı gece delirdiniz....

Bacım kimse kimseyi götürmedi...
Götüren mötüren yok...

Valla hepinize tek tek cevap yazacaktım da, baktım konu çok uzamış...
Hepiniz rahatlamışsınız tabi gülersiniz...

Bir ben miyim perişan,
Yatağın kenarında...
Yosun tuttu heryerim...
Tek başıma yatakta...

Bütün gece ağladım,
Yastıklar kucağımda...
Buz kesti her yerim..
Tek başıma yatakta........

Sizin tuzunuz kuru tabi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…