2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

amin canım gerçekten işleri zor telefonda bana çatışma seslerini dinletiyor kabus gibi üniformayla dışarı çıkamıyorlar çarşıdan birşey lazım oldugunda ben bile korkumdan giden arkadaşlarına aldır sen gitme diyorum geçen iki tane polis gittikleri bakkalda istedikleri şey olmayınca bakkal sahibi yarım saat sonra gelin gelecek demiş yarım saat sonra gittiklerinde katledilmişler arada geçen zaman içinde artık kimlere haber veriyorsa vermiş haberi insan dışı yaratıklarda can almak için tetikte zaten ... :18: yine geçen teröristlerin kaç tane askerin kafasını kesip top oynarken çektikleri video ulaşmış ellerine bi başka haber geçen bayramda yolda eşiyle bayram ziyaretinden gelen uzman çavuşun eşi ve çocuguna saldırılmış üstlerini başlarını parçalamışlardı adam hiç suçu yokken sadece görevini icra ettiği için böyle durumlara maruz kalıyor düşünsenize yanında eşine çocuguna saldırıyorlar böyle bi düşmalık olabilirmi erkek polislere tecavüze kadar giden insanlık dışı olaylar oluyor orda üç kuruş ekmek parası için katlanıyor işte orda görev yapanlarda gün sayarak...Bu haberleri duyup rahat olmak mümkünmü elimiz yüreğimizde izliyoruz haberleri sağ salim bi gelseydi yanıma başka bişey istemiyorum ...Allah vatan için mücadele veren tüm asker ve polislerimizi korusun

Son düzenleme:

sata göre 6 artı 4 te duymuştuk canım ama doktor 6 artı 1 demişti görünür canım 6. haftası dolmadan görenler var hayırlı haberlerle gelirsin inşallah ...

canımm benım rabbim sizi tez zamanda kavusdursun allahım eşinide senıde bebegınızde korusun üzme kendını gececek bu günler

tüylerim diken diken oldu okurken. Allah hepsinin yardımcısı olsun, gerçekten çok zor...

insallah canim insallah:)

at evet daha bize yansılmayan neler yaşıyorsunuz kimbilir..Allah yardımcınız olsun canım..

kuşadası, izmir cevresinde deprem olmuş hisseden varmı? kardeşim kuşadasında o aradı..bütün kuşadası sokaktaymış..izmir, aydında hissedilmiş..4.9 şiddetinde..geçmiş olsun...

tüylerim diken diken oldu okurken. Allah hepsinin yardımcısı olsun, gerçekten çok zor...

hakkaten ben de çok etkilendim. zaten yapmaya çalıştıkları bu. kendi topraklarımızda yabancı olmamızı istiyorlar. "gidemediğin yer senin değildir" dedirtmek. ama amaçlarına ulaşamayacaklar. Allah fırsat vermeyecek...

inşallah bi an önce yaparlar şu atamayıda yanıma gelir oda :) eşi aday memur oldugu sürece bir defaya mahsus gelebiliyorlar evet hayırlısı artık ...bize gelin kız ben daha güzelini hazırlarım size yemeklerim güzeldir çok özenirdim evde oldugum zamanlarda eşimi uyandırmadan 10 çeşit şey hazırlar sofrayı donatır öyle kaldırırdım kahvaltıya evlendikten sonra 10 kilo almıştı :) şimdi erisi tabi hakkari dağlarında baya zayıflamıştı en son geldiğinde bulantım geçsin yine yapmaya başlıycam güzel güzel yemeklerden
canımm benım rabbim sizi tez zamanda kavusdursun allahım eşinide senıde bebegınızde korusun üzme kendını gececek bu günler
inşallah canım bende gün sayıyorum vallahi her gün onu konuşuyoruz şu kadar zaman sonra atama olursa bu kadar zaman sonra yanımda olacam diyo oda dağ başında insan gördüğü yok kurtulur en azından ordan

kuşadası, izmir cevresinde deprem olmuş hisseden varmı? kardeşim kuşadasında o aradı..bütün kuşadası sokaktaymış..izmir, aydında hissedilmiş..4.9 şiddetinde..geçmiş olsun...

eşime diyorum izmirde deprem olmus allahhımm diyo tv den daha hızlısınız
gülme krizine girdim dedım ne sandın heralde yaniii

at evet daha bize yansılmayan neler yaşıyorsunuz kimbilir..Allah yardımcınız olsun canım..

çoğu haberlere yansımıyor canım haberlere genelde farklı lanse ediliyor nerde bir polis canına kast edildiğinde karşıdakine el kaldırmış olsun olayı tersten anlatıp kırmızı daire içine alıp polis asker karalıyorlar :) tabi hepsi değil ama bazı kanallarda olay böyle ben olayı birinci ağızdan duydugum için biliyorum eskiden bende kızardım her izlediğim haberde anlatılanı gerçek sanıyordum tabi işin içine girince farklı anlatıldıgını anlıyosun işleri zor Allah yardımcıları olsun ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…