2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

çoğu haberlere yansımıyor canım haberlere genelde farklı lanse ediliyor nerde bir polis canına kast edildiğinde karşıdakine el kaldırmış olsun olayı tersten anlatıp kırmızı daire içine alıp polis asker karalıyorlar :) tabi hepsi değil ama bazı kanallarda olay böyle ben olayı birinci ağızdan duydugum için biliyorum eskiden bende kızardım her izlediğim haberde anlatılanı gerçek sanıyordum tabi işin içine girince farklı anlatıldıgını anlıyosun işleri zor Allah yardımcıları olsun ...
dogru bende izler alla alla acaba dogrumu derdim
şimdi sen anlatınca allah kahretsın o hainleri diyorum
ben bir çorba molası veriyorum kızlar midem kazınıyo, dönicim birazdan öpüyorum herkesi :KK54:

yarasınnn yigenıme bal kaymak seker olsunn

inşallah bi an önce yaparlar şu atamayıda yanıma gelir oda :) eşi aday memur oldugu sürece bir defaya mahsus gelebiliyorlar evet hayırlısı artık ...bize gelin kız ben daha güzelini hazırlarım size :KK9: yemeklerim güzeldir çok özenirdim evde oldugum zamanlarda eşimi uyandırmadan 10 çeşit şey hazırlar sofrayı donatır öyle kaldırırdım kahvaltıya :KK1: evlendikten sonra 10 kilo almıştı :) şimdi erisi tabi hakkari dağlarında baya zayıflamıştı en son geldiğinde :KK5: bulantım geçsin yine yapmaya başlıycam güzel güzel yemeklerden

amin canımmm

tamam o zaman sana geliyoruz kahvaltıya :KK16:

dedim dedim gülüyoo
allahdan bişe yokmus
ama ben su olacak denilen istanbul depremınden korkuyorum

ya allah korusun..aklına getirme..heryer bişekilde tehdit altında..sonucta türkiye bir deprem ülkesi..gerekli önlemleri alsalar yetkililer hiçbişey olmaz..sonucta deprem öldürmez, bina öldürür..bu da bilinen bir gerçek..:KK23:

yakamoz corba deyince aklıma geldi..dün acayip mercimek corbası canım cekti koca tencere yaptım. bi kase yedim..bugün kapagını acmadım hatta midemi bulandırdı aklıma geldikce:))..benim bebişin dengesiz ikizler ruhu bana mı gecti ki ne..

yakamoz corba deyince aklıma geldi..dün acayip mercimek corbası canım cekti koca tencere yaptım. bi kase yedim..bugün kapagını acmadım hatta midemi bulandırdı aklıma geldikce:))..benim bebişin dengesiz ikizler ruhu bana mı gecti ki ne..

heheh aman yaa dengesız olmasın bebiişler
bende corba içemıyorum gına geldi heralde ondan

aaa lütfen burda ikizler burcu anneler var :)))))

bende de çok oluyor o. bir gün önce bayılarak yediğim bir şeyi ertesi gün düşününce bile midem bulanıyor:)

tamam o zaman sana geliyoruz kahvaltıya :KK16:
beklerim canım her zaman hatta fotoğraflıyodu eşim kahvaltı sofrasını öyle binbir çeşir görünce arkadaşları kıskandıracam bakın ne şanslıyım diye :KK1: hamişler topiği olmasa eklerdim fotolrdan birini ama doğumdan sonra artık :)

ayyy aynen bende öyleyim canım bişy istemiyo pek bulantılardan ama bi tencere yemek yapıp yarım tabak yiyorum sonrada o yemekden midem bulanıyo tencereye dokunmuyorum yazık oluyo yemeğe çöpe gidiyor yıkamak için dahi elime alamıyorum tencereyi bende dengesizleştim halbuki terazinin özelliklerini de taşıyorum ama bu sıpa beni daha ne hallere sokacak bakalım :KK1:

X