2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Hoşgeldin canım.
Umarım sende rahat, sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.

canım hayırlı olsun darısı yarına benim başıma :))

benim düşük riskim bitsin mutlaka baslamayı dusunuyorum yogaya. Ne kadardır devam ediyorsun? Evde kendinde yapabiliyormusun?

benim düşük riskim bitsin mutlaka baslamayı dusunuyorum yogaya. Ne kadardır devam ediyorsun? Evde kendinde yapabiliyormusun?

yaklaşık bir yıldır pilates yapıyordum...ama yogaya hamilelik döneminde başladım aslında hamile kaldıgımı bilmeden başladım ama ögrenincede devam ettim.yaklaşık 2 ay oldu...kendim evde yapmıyorum hoca eşliginde yapıyorum bana normal yogadan farklı seyler yaptırıyor. ama sadece hamilelere özel yoga cdleri vs. var canım onlardan alıp evde hafif hafif başlayabilirsin..

Ay hiçbirşeye benzemiyor canım. Kalbim hala pıtır pıtır. Belki ilk diye bilmem, çok mutlu oldum hareket ettiğini görünce. İnşallah sende sorunsuz görürsün miniğini.

Benim minik de hareket ediyormudur ki...
Gerçi bu babasının veledi, tembeldir..Uyur ben doktora gittiğimde..
Bana benzerse de kurtlu olur...Ortası yok yani...

Kızlar folik asiti bırakıp elevite başlıyorum artık. Siz de bıraktınız mı?

ikili test icin 26 kasima randevu verdi ama ben bayram oncesi gidip gormek istiyorum
o yuzden kararsiz kaldim da bir zarari varmidir diye

şu an riskim oldugu için yataktan kalkmam bile yasak :) 3. aydan sonra ama baslamayı istiyorum. Merak ettiğim öğretmenle öğrendiklerini evde kendinde yapabiliyormusun. Yada mesela sadece gunde 1 saatmi yapabiliyorsun? Seni rahatlatıyormu bedensel ve ruhsal olarak

biri benden mi bahsetti
evet doğuma kadar psikopat olcam herhalde bebeğimi her an görmek istiyorum iyi olduğundan emin olabilmek ve büyüdüğünü görebilmek için

biri benden mi bahsetti
evet doğuma kadar psikopat olcam herhalde bebeğimi her an görmek istiyorum iyi olduğundan emin olabilmek ve büyüdüğünü görebilmek için

Ben de senin gibiyim..
Sırf bi terslik olur da, eşim ben sana demiştim der diye gitmiyorum doktora...
Gizli gittsem diyorum, çenem de durmaz, anlatırım hemen...
Ama burda kızlar anlattıkça heyecanlanıyorum..Kıpırdıyo, cinsiyeti belli falan dedikçe...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…