2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

dr um aradı pzrtesiye gıdecektım pazartesı arıfe artık ızne ayrılıyorum yarın saat 7 de randevum var ay su ıkız yuzunden bebegede bakamadım gel ıncelemeye alalım kalp atıslarını ıncelıyelım öle gıt dedı cok heycanlıyım ayakları ellerı olustumu acaba :97:

ben gecen ay sadece kalp atıslarini gordum duymadim
o yuzden gidiyim mi yoksa ikili teste kadar sabredeyim mi bilmiyorum

dr um aradı pzrtesiye gıdecektım pazartesı arıfe artık ızne ayrılıyorum yarın saat 7 de randevum var ay su ıkız yuzunden bebegede bakamadım gel ıncelemeye alalım kalp atıslarını ıncelıyelım öle gıt dedı cok heycanlıyım ayakları ellerı olustumu acaba :97:

ay,ben de heyecanlandım..
Sabah 7 demi.. Sen benle aynı gidiyon, sendee ne oluyorsa büyük ihtimal bende de aynıdır..Hadi bakalım iyi haberlerini bekliyoruz..

şu an riskim oldugu için yataktan kalkmam bile yasak :) 3. aydan sonra ama baslamayı istiyorum. Merak ettiğim öğretmenle öğrendiklerini evde kendinde yapabiliyormusun. Yada mesela sadece gunde 1 saatmi yapabiliyorsun? Seni rahatlatıyormu bedensel ve ruhsal olarak

evet müthiş rahatlatıyo. hem ruhsal hem bedenen raahtlıyorum..hem de normal doguma hazırlıyo insanı..normalde yataktan kalkmak istemiorum ama yoga günleri fırlıyorum..evde yapmıyorum ekstardan bişey..haftada 2 gün 1.5 saat yapıyorum canım..

evet müthiş rahatlatıyo. hem ruhsal hem bedenen raahtlıyorum..hem de normal doguma hazırlıyo insanı..normalde yataktan kalkmak istemiorum ama yoga günleri fırlıyorum..evde yapmıyorum ekstardan bişey..haftada 2 gün 1.5 saat yapıyorum canım..

sabırsızlanıyorum bende baslamak için. Ama malesef ilk çocugum sezeryan oldugundan beni normal doguma hazırlayamayacak :) Senin adına cok sevindim. İnşallah sartlar uygun olurda normal dogum yaparsın :KK66:

Hadi kizlar ben kactim iyi aksamlar. Yarin görüsürüz. Doktora gidecek olan arakadslar insallah güzel haberler ile gelirsiniz

Yok,yemeden giderim, çünkü ikili testler yapılacak ya.aç karnına olmam gerekir herhalde..Ama tahlilden sonra çıkarken çikolata yedim bi daha bak desem bakar mı ki ? . . .

Eminmisin aç gitmen gerektiğine?
Beni 26 kasımda 2li teste çağırdı doktorum özellikle tok gel dedi.
Kafanı karıştırmış olmayayım ama,
bir sor istersen doktoruna.

Eminmisin aç gitmen gerektiğine?
Beni 26 kasımda 2li teste çağırdı doktorum özellikle tok gel dedi.
Kafanı karıştırmış olmayayım ama,
bir sor istersen doktoruna.

Öyle mi ?..
Anlattığın iyi oldu.Benim doktorum bişey demedi.Aç tok diye..Ben kendim diyordum tahlil ya hani.Aç gitmek gerekir diye..

X