2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayy ne güzel şanslısın vallahi

aa süper bende alayım bari:))))

aaaa cnm yaa napacaksın gerçekten kim bakacak bebişe.. Annen kayınvaliden yokmu yakınında.. Allah yardım eder gerçi bak 3 apartman olacakmış mesafe ne güzel işte yakın olması

aaaa cnm yaa napacaksın gerçekten kim bakacak bebişe.. Annen kayınvaliden yokmu yakınında.. Allah yardım eder gerçi bak 3 apartman olacakmış mesafe ne güzel işte yakın olması

Kayınvlidem var ama bakmaz...
Kalça çıkığı var, baksa da zebil eder çocuğu...Çünkü ne yemek yapar, ne temizlik..Çocuğun peşinden koşamazda ağladıkça..Annem memlekette..Anlayacağın tekim yani..Ama korkmuyorum bakarım ben.Bi doğurabileyim de..Büyütmek daha kolay..

hayırlısı olsun cnm allah yardımcımız olsun hepimizin...

Günaydın kızlaaaaaaarrrr.............
Çok mutluyum bebişimi gördüm bu sabah,
3,41 cm olmuş. Hareket ediyordu.
Allahım hepinize nasip etsin inşallah.

allahım yardımcın olsun elbet bulunur bi care

günaydın kızlaaaaaaarrrr.............
çok mutluyum bebişimi gördüm bu sabah,

ayy çok sevindim gözün aydınnn benimkide olmuştur okadar . Geçen hafta gittim 2,65 di ayy daha 1,5 hafta var gitmeme(((((((((()))))))

Günaydın kızlaaaaaaarrrr.............
Çok mutluyum bebişimi gördüm bu sabah,

Ayyyyyyyyyyyyyy,
böyle haberlerle gelin...
Ya bende çaktırmadan doktora mı gitsem ki..Benim Öyküm kaç cm oldu acaba ?

sen çalışansın değilmi ortak felan değilsin. Ne güzel istediğini yapmaları. Ben holding de çalışıyorum yani plazada yasal iznimi bile tırsıyorum vermezler dye:))))))

inşallah istedigin gibi olurr zorlukk cıkarmasınlar sana
nolcak sanki insanlık öldümü

konustum adam akıllı soyleyemedıklerımı soyledım sessız kaldıklarım karsısında dılımı cıkardım azcık benım dogru olduguma ınandı şükür fazla susmamak gerekıomus

fmg cok sevindim cnm
gökyüzü hoş geldim kuzum
selmacım sende hoşgeldinn

NASILSINIZ GÜZEL ANNELER

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…