2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yani ben 7 haftalıkken tek kese tek kalp atısı gördük birkaç gun önce. artık ikiz olma ihtimali yok sanırım

valla ben bu sitede 9. haftada ikiz olduğunu öğreneni okudum. tek yumurta ikizlerinde sonradan bölünebiliyormuş. ama nadir rastlanan bir durumdur herhalde. senin bir de kızın vardı de mi? birden 3 çocuk zor olur yaw:))

yakamoz sen neler yapıyosun görüşemıyoruz bu ara
iyiyim canım bu ara görüşemedik evet :) topiği takip ediyorum ama bulantılardan sürekli uzandıgım için yazamıyorum bi an önce geçerse daha mutlu olacam sen nasılsın görüşmeyeli canım?
bebek poyraza da çok üzüldüm Allahtan tatlıya bağlandı olay ilk zamanlar bizde çok tartışırdık ailesi yüzünen ama artık alıştım o kadar zor gelmiyor eşlerin anlayışlılığıda çok etkili bu durumlarda zamanla dahada azalıyor tartışmalar çünkü hem eşler birbirine hemde hayatlarındaki problemlere daha ılımlı bakmaya başlıyor ... Bu arada bebişinde istediğin gibi tek bebek olmasına sevindim bebekpoyraz üzme kendini artık olurmu ...

bugün topik cok sessiz bende arada gelip okuyorum cıkıyorum
seydam candası sormusdu
sanırı mkrtaj oldu yoksa cokdan gelırdı buyuk ihtimalle dınlenıyodur
candasi evet cok merak ettim hani bi umut baska doktorada gidecekti sonra yazmadi hic ,neyse hakkinda ne ise hayirli o olmustur ins

ayy canim ins birden bire kesilir ,gaz problemi bendede var ama asiri degill :78:....rabbim yardim etsin canim:80:

sabah aksam 1 tane tam yazmadımı neden yarım yarım içicen

oğlumda sabah akşam yarım yazmıştı doktorum
şimdi bi başka doktor aynı ilacı sabah akşam 1 tane yazdı bende tereddütte kalcağıma önceki gibi içeyim diyorum
medpamid işe yaramıyo ben zofer kullanıyorum iyi geliyo

tek yumurta yada çift yumurta ikizleri oldugu şimdiden anlaşılıyor dimi canım? seninki hangisiymiş :) ben olsam çift yumurta ikizi olsun isterdim heralde çünkü genelde çift yumurta ikizleri farklı cinsiyet oluyor bi anda bi kızın bide oğlun olur ne güzel

valla ben bu sitede 9. haftada ikiz olduğunu öğreneni okudum. tek yumurta ikizlerinde sonradan bölünebiliyormuş. ama nadir rastlanan bir durumdur herhalde. senin bir de kızın vardı de mi? birden 3 çocuk zor olur yaw:))

zor olur ama çokda güzel olur aslında :) Böylece cocuk defteride kapanmıs olurdu

dinlen canım sen uzan bu bulantıya ne yapsan yaramıyo
gececek ama hiç merak etme simdi evin işlerini yapıyorum yemek yapıyorum
cok rahatım geceleri yanma oluyo sadece ..
bende bebekpoyraza cok üzüldüm bizde ilk zamanlar cok kavgalar ettık
ama gecdi kavga edınce günlerce konusmazdık simdi 1 saat sonra hic bişe yokmus
gibi davranıyoruz aynı evın içinde yasıyosan mecbur ödün verıcen

geldim geldim canim:82: ben iyiyim cok sükür sen nasilsin???

iyim bende nasıl olıyım cok sükür kendi işimi kendım yapıyorum artık
hastalıklı halimden kurtuldum ...
darısı mide bulantısı cekenlere,,
cumartesıyı beklıyorum kontrole gidicem belki cinsiyet o
ögrenırrımmm

benimki aşılamayla olduğu için çift yumurta diye düşünmüştüm ben o yüzden sormamıştım doktora. ama sonra internetten araştırdım hemen anlaşılmayabiliyormuş tek mi çift mi oduğu. bu gidişimde soracağım doktora. ben de çift yumurta olmasını daha çok isterim ama hayırlısı.

ayy ne heyecanlı ya. zaten senin çizelgene baktıkça özeniyorum, benim de o kadar ilerlese diye :)

ayy ne heyecanlı ya. zaten senin çizelgene baktıkça özeniyorum, benim de o kadar ilerlese diye :)

hehehe ayy bende derdim 12 haftalık olsun da falan die şimdi oldu gecıyo bile
inşallah gözunu acıp kapayana kadar gececek günler
ben hergün dua ederdim allahım günler su olsun aksın gitsin die hala edıyorum

cok güzel masallah canim ins hayirli ve güzel haberlerle gelirsin...bende dinlene dinlene yapiyorum iste bunada sükür ....ayy sen negüzel 12 haftayi tamamliyorsun darisi bize ins bende dün doktordaydim yazmistim ama gecmise karisip gitmis cok sükür hersey olunda el salliyodu bize bebisim cok sükür hep böyle gider ins bende 2 hafta sonra gidiyorum doktora ayrintili bir ultrasona giriyorum dev ekranli sanirim bende ögrenirim o umutla gidicem bakalim ins herseyin hayirlisi

aynen kaç defa evi terk ettim ben kafasına kahve fincanını bile fırlatmıştım ay sinir hali işte insan ne yaptıgını bilmiyo sonradan çok pişman olmuştum tabi ona rağmen saatlerce beni arar almaya gelirdi gece yarısı evden çıkar telefonumu kapatır ulaşamasın sinir olsun derdim bi ara gecenin 4 ünde mersin emniyetini ayağa kaldırmıştı arkadaşları seferber olmuştu beni bulmak için halbuki evin az ilerisinde deniz kenarında oturuyodum :) az çekmemiş kahrımı bazen günlerce konuşmaz tavır yapardım tabi hala sevgililik psikolojisi vardı yeni evliydik nede olsa :) şimdi olgunlaştık galiba bi saat küs duramıyorum oda öyle geçiyo zamanla hepsi

canim biliyormusun ben cift yumurta ikiziyim yani bi erkek kardesim var:13: belki bendede olur dedim genetik , ama okadar problemli olduki hamileliklerim bir taneyede raziyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…