2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

tamam uyuyım bıraz gözlerım cok agrıyor cok saolun yoldas oldunuz bana rabbım bu sekıldeki sorunla karsılastrmasın kımseyı özellikle sizi

benimki miyoma çok yakın yerde tutunmuş. hatta 5. haftada ilk gittiğimde çok kanamam vardı. doktor test bile yapmayıp, vitamin bile vermemişti. sadece ola ki kanaman artarsa hemen gel demişti. 1 hafta sonra kontrole gittiğimde kanamam geçmişti. şimdi inşallah ters bişey olmaz diye bekliyoruz.

Gunlerim oyle yogun geciyor ki, ne bebegimi, ne forumu takip edebiliyorum. Doktor kontrolumu bile 10 gun geciktirdim... Sayfalar cok ilerlemis burda, okuyamiyorum hepsini, yeni gelenler hosgelmisler.. eski arkadaslarima da selamlar. Ozellikle SEYDAMM
canim benim kendini yined fazla yormamaya calis riskli aylarini atlatana kadar en azindan özlüyorum seni keske arada girsen canim rabbime emanet olun sen ve minik melegin ins

canimya diger arkadaslarda yazmis bencede öfkeyle hareket etme ,böyle durumlar hepimizin basina geliyor tabiki, esin umarim senin yaninda olur bundan sonra, diger tarafada biraz dis göstermeye bak bence

canim ins önemli bi sorun yoktur rabbim korktuguna ugratmasin ins

tamam uyuyım bıraz gözlerım cok agrıyor cok saolun yoldas oldunuz bana rabbım bu sekıldeki sorunla karsılastrmasın kımseyı özellikle sizi

canımmmmmmmmmmmmmmmmmm dostum tanımasakta birbirlerimizi çok sıkı olduk bir anda. çok sevindim herşeyin düzelmesine. Rahatladım .. Hadi uyu annesi bebişte dinlensin..:))) öptümmm

tamam aksam daha sakın olcam ama bende tükendım nıye ınsanlar ıyı olmak ıstemıyor nıye kotuluk daha tatmınkar gelıyor ellerıne ne gecıyor cokmu hos musluman degılmı bu ınsanlar

ah tatlım bak ben sana dedım eşin senı sevıyo bıde bebısınız olcak ısteklerını soyle goz korkmustur bırazda olsa konusursan kazanırsın...

benim miyom su an 13mm 40mm e kadar buyumesi normalmiş. benimde lekelenmelerim var bu yuzden 10 gunudr yatıyorum 10 gun daha yatıcam. seninkinin boyutu nasıl acaba

bencede dınlen sen bıraz cok yıprattın kendını bebısınde yoruldu .........üzüldü ......sen ıyı olkı bebısınde olsun canım benım.

selam hamişler
dün bebişimi gördüm.doktorumu değiştirdim.yenisi daha iyi gibi.1 saat konuştuk muayene oldum.testlerime baktı.herşey yolunda.bebişim büyümeye devam ediyormuş.ona korkularımdan ve başıma gelenlerden bahsettim.o zaman istediğin zaman gel bakarız bebişe için rahatlar dedi.zaten böyle demesi süper güven verdi bana.bitmek bilmeyen sorularıma sabırla yanıt verdi.eşim söylemeseydi kalkmıycaktım:)
oh bee içim rahatladı.yalnız testlerim hep negatif, hiç bağışıklığım yok ve aşılanmadım.bu nedenle ara ara test yaptrmam gerekiyormuş.

hoşgeldin hem bebeğinin iyi olmasına hemde doktorundan memnun
kalmana sevindim

canım, çok zor bir sınavdan geçiyosun minik meleğinde seninle senin yaşadıklarını yaşıyo
onu bunu şunu değil ilk önce karnındaki o minik canı düşünmek zorundasın, annesisin onu tüm kötülüklerden korumaya başlamalısın
ilk önce minik meleğinin yuvasını kurtarmalısın
eşine sarılmalı aranıza girmeye çalışanları susmak kaçmak yada kavga etmekten daha etkili bir yolla,
gülerek umursamayarak yeri gelen an cevap vererek durdurabilirsin
daha çok yeni birlikteliğiniz anladığım kadarıyla
allahım yavrunu eşinle mutlu bir şekilde büyütmeyi nasip etsin
eden herkeste allahtan bulsun

selam kizlar dün size söylemisti hypotiroid cikti diye ama salak hemsire yanlis söylemis hypertiroid varmis. Simdi kullandigim folik asiti degistirmem lazim icinde iyod var cünkü. Dikkat etmem gerekiyor iyod tüketmemem gerekiyormus. Haftaya tekrar cagirdi hayirlisi bakalim. Ama bogazim cok kötü sanki beni boguyorlar

Bir sorun olmamasına çok sevindim. Umarım böyle sorunsuz devam eder.
Bağışıklık konusunda benimde hepsi negatif. Doktorum bir sürü şeyi yasakladı.
Ateşi olan küçük çocuklara bile yaklaşma dedi.

buradaydıma ama hiç bakamadım ancak fırsatım oldu bebekpoyraz sıkıntıların düzelir inşallah canım biraz okudum çözüm yoluna girmişsiniz gibi gözüküyor inşallah hiçbir sıkıntın kalmaz

e hadi gözün aydın:))))
doktoruna güveniyosan içinde daha rahat oluyo tabi:))))))
olsun yaptırırsın testlerini kontrollerini gerektikçe
allahım hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin yavrularımızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…