2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ben bugün kalp atışını duyma umudyla gittim doktora maalesef çoook yavaş atıyomuş kalbi bebeğimin ,karından nerdeyse hiç gözükmedi ,alttan muayeneyle gözüktü, şimdide belim çok fec, ağrıyo, ağlıyorum :KK43:(( beklekten başka çaren yok galiba,varmı böle durumu olanlar,doktorum kanaman olursa gel dedii:KK43:(

geçmiş olsun cnm:KK43:((((((

cnm hamıleyken alltan nasıl mudahale ettı anlamadım yaaa kanaman olursa bunun sebebı alttan baktıgı ıcın olabılır dr guvenıyormusun .bılmıyorum cnm yaa bende senden duydum ılk defa .

ben 2,5 aydır alttan oluyorum . Nasıl ilk duydun bende onu anlamadım. 3 aya kadar alttan daha net garantili olurmuş o yüzden bakıyorlar. Ben hem devlete hem özele gidiyorum ikiside aynı cnm..

bende miyom olduğu için doktor hep alttan muayene etti şimdiye kadar. Alttan muayene düşük tehlikesi yaratmaz. Karından muayeneden daha net sonuç verdiği için alttan muayene tercih edilir.

daha bılmedıgımız cok sey var demekkı yaa bu siteyı bu yuzden sevıyorum normalınde ben hamılelıkte alttan muayne edılmez dıye bılırdım demekkı sakıncası yokmus ... ıyı barı

geçmiş olsun cnm:KK43:((((((

ben 2,5 aydır alttan oluyorum . Nasıl ilk duydun bende onu anlamadım. 3 aya kadar alttan daha net garantili olurmuş o yüzden bakıyorlar. Ben hem devlete hem özele gidiyorum ikiside aynı cnm..

evet oyleymıs yaa bende onu dıyorum bılmedıgımız daha neler cıkcak bunu bılmem ıyı oldu yaa demekkı zamanında bırı dedıyse bana ordan aklımda kaldı demekkı ..

kızlar ben bugün kalp atışını duyma umudyla gittim doktora maalesef çoook yavaş atıyomuş kalbi bebeğimin ,karından nerdeyse hiç gözükmedi ,alttan muayeneyle gözüktü, şimdide belim çok fec, ağrıyo, ağlıyorum :KK43:(( beklekten başka çaren yok galiba,varmı böle durumu olanlar,doktorum kanaman olursa gel dedii:KK43:(

allahın ıznıyle bısey olmaz cnm dua edelımmmm.evham yapma ıyı seyler dusun ıyı olsun cnm

valla önceden de vardı biraz göbeğim. Biraz çıktı ama çok yemekten bence. Acayip açık iştahım :KK5: Ikizler ondandır diye kandırıyorum kendimi ben de :KK1:

neee senın ıkızınmı olcak canım :KK1: Hadı hayırlısı gercı benımde iştah cok acıkkkkkkkk benı bu aralar en cok mutlu eden sey yemek yemek dıyorum ztn eşimde dalga gecıyo benle .....:KK1:

bende miyom olduğu için doktor hep alttan muayene etti şimdiye kadar. alttan muayene düşük tehlikesi yaratmaz. karından muayeneden daha net sonuç verdiği için alttan muayene tercih edilir.

bendede miyom var :KK43: M rahime yakın olmadıgı için sorun cıkarmayacaktır. büyümesini takip edicez dedi dr. bende alttan muayene oluyorum. 3 aya kadar zaten alttan muayene olunuyor.ilk gebeliğimde de böyleydi. Kesinlikle dusuk sebebi degildir bu hangi doktor hastasını riske atar öyle olsa...

suan benı gorsenız varya yemın edıyorum hungur hungur aglarsınız göz kapaklarımı acamıom şişlikten rengım krec gıbı oldu :KK14::KK14::KK14:

biliyorum cok zor bir durum yasıyorsun ama şu an böyle aglayarak kendini helak ederek bebeğine zarar veriyor olabilirsin.Lütfen yapma. İnan hepimizin sorunları oluyor ama bebişin için güçlü olmalısın cnm. Bunlar gelip gecici sen kendinin ve bebeginin saglıgını dusun şu an.

tamam aksam daha sakın olcam ama bende tükendım nıye ınsanlar ıyı olmak ıstemıyor nıye kotuluk daha tatmınkar gelıyor ellerıne ne gecıyor cokmu hos musluman degılmı bu ınsanlar :KK14::KK14::KK14:

biletimi yırtıp oturup agladı sonra bırakamassın hakkın yok dedı gıttı:KK14::KK14::KK14:

aferin size budur işte aşk sevgi saygı. Sende sakın cahillik yapma o kadar laf söyledik sana bi düşün canım. çok sevindim eşinin bu tutumuna... Sende otur oturduğun yerde. Kızdırma beni. Karnım ağrıdı üzüntüden:KK47:

Herşey istediğimiz gibi olsaydı hayat sıkıcı olurdu bebişim o yüzden karşıt fikirler olacakki doğrular bulunsun

aferin size budur işte aşk sevgi saygı. Sende sakın cahillik yapma o kadar laf söyledik sana bi düşün canım. çok sevindim eşinin bu tutumuna... Sende otur oturduğun yerde. Kızdırma beni. Karnım ağrıdı üzüntüden:KK47:

tamam ben bırakmak ıstıyomuydum ama zor cok zorrrrrrrrrr ınsan kardesının evlılıgınde nıe kotu rolü oynasın nıe ceyarlar hep bu aıle ıcınde cok zoruma gıttı aglaması ama bende ıyı deglm ama onu cok sevıyorum :KK14::KK14::KK14::KK14:

tamam ben bırakmak ıstıyomuydum ama zor cok zorrrrrrrrrr ınsan kardesının evlılıgınde nıe kotu rolü oynasın nıe ceyarlar hep bu aıle ıcınde cok zoruma gıttı aglaması ama bende ıyı deglm ama onu cok sevıyorum :KK14::KK14::KK14::KK14:

oda onun karakteri. Sen neden onlar gibi olamıyorsun herkes aynı olamaz. Her şerde bir hayır vardır. Belki bu sizi daha çok kenetler birbirinize. üzme canını bebişi helak ettin bugun. Kapat pc yi uzan biraz uyu kendine gel. Yada düşünme bu konuyu tekrar tekrar yıpratma kendini

biletimi yırtıp oturup agladı sonra bırakamassın hakkın yok dedı gıttı:KK14::KK14::KK14:

gördünmü bak ağladığına göre o da memnun değil ailesinin yaptıklarından ama aile işte atamazsın

tabii ki sana da değer veriyor ama ailesinden vazgeçmesini bekleme sadece mümkün olduğunca sakin bir şekilde ona yanlışları göster

mesela bebeğine iyi bir gelecek sağlayamamaktan korktuğunu söyle ona önce bunu kabullenmeli sonra ailesine gönderdiği miktarı biraz azaltıp bebek için para biriktirmek istediğini söyle

unutma en son söyleyeceğini en başta söyleme hiçbir zaman

aklından geçenleri direkt söyleme yumuşak kelimeler kullan

herşey bir anda değişip senin istediğin gibi olmaz zamana ihityacın var ve sabırlı olmaya

erkekleri idare etmek aslında çok kolaydır önemli olan zayıf noktalarını bulup onların üzerinde yoğunlaşmak

X