2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun canım, dikkat et kendine.

hay allah yaaa! bu nasıl bi dikkatsizlik!!!!!!
çok geçmiş olsun canım

bebekpoyraz çok sevindim cnm eşinede bravo doğrusu yapılması gerekeni yapmış sende daha fazla uzatma bak oda çok pişman..millet için değer mi hem kendini hem bebişini hemde eşini üzme cnm uyu en güzeli kendine gelirsin cnm

geçmiş olsun canım bende de hipotroidi var bu akşam
kontrole gidicem

bağışıklık testleri hangi haftada yapılıyor benim doktorum istemedi henüz

sagolun kizlar ama netde okudum düsüge felan yol acabilir yaziyo simdi korkmaya basladim ya

hiç korkma canım torit hastalıkları hamilelikte çok önemli evet
ama kontrol altına alınabilen bi şey her ay her ay testlerini yaptırıp kontrole gidersen ilaçların dozu gerektiği şekilde ayarlanır ve sorunsuz bir şekilde bebişine kavşursun

evet orasi öylede iste insan endise ediyo yinede. Sali bi gelsede görsem tekrar bebisimi ozaman rahatliycam

benim miyom su an 13mm 40mm e kadar buyumesi normalmiş. benimde lekelenmelerim var bu yuzden 10 gunudr yatıyorum 10 gun daha yatıcam. seninkinin boyutu nasıl acaba

ben 30 mm le başladım. şu an 40 mm. bir de yeri de çok kötü. rahmin tam ortasında. o yüzden riskli ama bekliyoruz. tam miyom ameliyatı olacakken bize sürpriz yaptı zaten minik. bakalım ne kadar tutunacak.

evet orasi öylede iste insan endise ediyo yinede. Sali bi gelsede görsem tekrar bebisimi ozaman rahatliycam

bende daha yeni bu hafta hipertiroid kuşkusu ile uğraştım. benim de tsh düşük çıktı 0.07. doktorum endokrine gönderdi hemen. serbest t3 e baktılar. o normal çıkınca bu tür şeyler gebelikte olabilir yalnız takip etmek gerek dediler. ayda bir gideceğim.

ben 30 mm le başladım. şu an 40 mm. bir de yeri de çok kötü. rahmin tam ortasında. o yüzden riskli ama bekliyoruz. tam miyom ameliyatı olacakken bize sürpriz yaptı zaten minik. bakalım ne kadar tutunacak.

inşallah sorun cıkarmaz canım. Hayırlısı olsun...

bebekimm nasıl oldun esracım daha iyimisin iilgilenemıyorum senınle
kusura bakma olurmu annemler geldı ama hep aklımdasın

bebekimm nasıl oldun esracım daha iyimisin iilgilenemıyorum senınle
kusura bakma olurmu annemler geldı ama hep aklımdasın

ıyıyım canımda gözlerım aglamaktan cok şişti cok agrıyor buz koydum soguk suyla yıkadım bırazda bebegın oldugu tarafta sızı var o kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…