2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet cnm ızmırde yasıyorum eger ızmırdeysen hangı dr gıdıyon dıye sorcaktım :KK3:

yazın smryna tüp bebek merkezinde aşılama yaptırmıştım, ilgililerdi. o aşılama tutsaydı oraya devam edecektim. ben de bazen doğuma izmir'e gelsem mi diye düşünüyorum ama doktor araştırmak zor geliyor. şirinyer'de tahir özgüder var, onun hakkında iyi şeyler duyuyorum ama gitmedim hiç. sen hangisine gidiyorsun?

Canım gidersen olmaz mantıklı l. Tabiki bize anlatacaksın biz karşıdan daha mantıklı bakarız olaylara sen sinirlisin. Sonra başına kalkar eşin en ufak bişeyde bırakıp gittin der. Iişin içine aileler girerse toparlaması daha zor olur. Hadi kırma bizi. Bak biz senden yaşçada evlilik olarakda daha kıdemliyiz bi bildiğimiz vardır. Abla sözü dinle bu seferlik affet:)))

ben yeterı kadar katlandım ege 4 yıl cıktım tanıdıgımda 18 yasındaydım hayatımdakı ılk erkek oydu herseyı onda ttattım gozumu onda actım ama dun bıttı bana hala onları ablasını savunan bır adam benım kocam olamaz ben kopek olaydım azgın olaydım da zoruma gıtmeseydı benı tanımıyor gıbı dmeedıgı laf kalmadı ben bunları hak etmedım yeter benım duydugum laflar onlardan gelen hakaretler eltimede aynını yaptlar eltım kaynımla ıkı yıl bos kaldı eltımlede kusturduler benı dun o aradı barısmak ıcın dedım kımseye kus degılm allahtan tek bır dılegım var yetım yuzume bakıp duamı kabul etsın beter olsunlar ben baska bıse demıyorum :KK14::KK14::KK14: ...

Canım gidersen olmaz mantıklı l. Tabiki bize anlatacaksın biz karşıdan daha mantıklı bakarız olaylara sen sinirlisin. Sonra başına kalkar eşin en ufak bişeyde bırakıp gittin der. Iişin içine aileler girerse toparlaması daha zor olur. Hadi kırma bizi. Bak biz senden yaşçada evlilik olarakda daha kıdemliyiz bi bildiğimiz vardır. Abla sözü dinle bu seferlik affet:)))

Kesinlikle katılıyorum. Zaten çekip gitmek kaçmaktır canım. Eşini seven kadın, sonuna kadar mücadele eder. Karşınıza daha ne zorluklar çıkacak. Hepsini birlikte aşmayı öğreneceksiniz.
Hem ailene duyurma bu yaşadıklarını. Onlar öğrenirse her şey farklı olur. Düzeltmek çok daha zor olur. Sakin ol canım. Hadi kendini üzme artık.

ben yeterı kadar katlandım ege 4 yıl cıktım tanıdıgımda 18 yasındaydım hayatımdakı ılk erkek oydu herseyı onda ttattım gozumu onda actım ama dun bıttı bana hala onları ablasını savunan bır adam benım kocam olamaz ben kopek olaydım azgın olaydım da zoruma gıtmeseydı benı tanımıyor gıbı dmeedıgı laf kalmadı ben bunları hak etmedım yeter benım duydugum laflar onlardan gelen hakaretler eltimede aynını yaptlar eltım kaynımla ıkı yıl bos kaldı eltımlede kusturduler benı dun o aradı barısmak ıcın dedım kımseye kus degılm allahtan tek bır dılegım var yetım yuzume bakıp duamı kabul etsın beter olsunlar ben baska bıse demıyorum :KK14::KK14::KK14: ...

canım ne kadar sinirli olsan da içinde eşinin de olduğu insanlar için kötü şeyler dileme, kötü dilekler insanın kendisine de zarar verir Allah korusun. hepimiz kızıyoruz kırılıyoruz, ama daha 3 ayda çekip gitmek olur mu? ayrıca evi kadın terk etmez, etmemeli..o ev kadının evidir. bayram için gidiyorsan o ayrı. en kısa zamanda barışırsınız inş. hiç merak etme bebeğini de üzme, daha çok küçükler ama hissediyorlar bizi...

bebekpoyraz, arkadaşlar da demiş bence de ailen öğrenmesin bunları. siz karı-koca halledersiniz bir şekilde. ama aileler işin içine girdi mi toparlaması çok daha zor olur. sonra sen unutursun olayları, çevredekiler unutmaz. bence sadece bebeğine yoğunlaş şimdi. yaşananlar onu çok etkiliyor biliyorsun. eşin de pişman olacaktır mantıklı düşününce.

sadece huzur olsa maddı yonden esımn ustundeler onların yuzunden agzıma gelenı saydım dun hakta etmedı degıl artık yeter ben babamın kapsındayken bır elım agda bır elım baldaymıs manevıyat konusunda benım annem babamı 9 yasında yıtrdım kol kanat geldı 29 yasında evlenemezmıydı evlenmedı bıze kanat gerdı yemedı yedırdı hıc bır gun babamı aratmadı ınsanlar bazen bırılerıne muhtac olacaklarına ellerı ayakları tutyosa frında calısır sımıt satar yıne ekmek parası kazanır kaynmın bırı 32 bırı 27 yasında ıkısıde bos evde 2 gorumcem var ıkısı bırbırınden seytan allah yuzlerını seytan gorsun esım bakıo her ay 700 mly para yatırıo bıze yazık degılmı adamlar seflıkten bahsedıo unvrst mezunları bosta bır yol tutturmus gıtyolar ısı pskopata baglıyorlar benım gerızekalı kocamda onlara yedryo ben artık dayanamıyorum belkı ozelım ama sızden baska kımsem yok ıcımı dokecek aldım bıletımı gıtyorum esımın haberıde yok artık dayanamıyorum :KK14::KK14::KK14:

senin şu an asla sitres yaşamaman lazım ve bu yazdıklarını okuyunca ınanılmaz üzüldüm ve eşinin ailesine çok kızdım nasıl bi mahlukat bunlar yaaaaa sen sonuna kadar haklısın canım ve senın kocanda bı bebeğinizin olcanı bıldıgı halde senı sıkıntının ıcıne sürükluyo esınde kabahat kı senın yerını ve ailesinin yerını hala yerlerıne otutturamamıs eğer kı bi yuva kurulduysa bundan sonra sorumluluk o yuvada dır senın ve cocugunun rıskı o once kendı yuva sı once gelmelı bende gıt adanaya ama haber ver eşine dayanamadıgını soyle kafanı dınlemeye ve dusunmeye ıhtıyacın oldugunu soyle kendınden cok cocugunu dusundugunu soyle o yuzden gıtmek ıstedıgını soyle bırazcıkta goz dagı ver tatlım eşin sensız yapamaz şartlarını kos egerkı bu dedıklerım olursa gelcem de yoksa bu kadar sıtrese senın ve cocugunun dayanamayacagını soyle nasıl olsa bebısınız var artık ıkınızın ortak bı parcası o senı bırakmaz nasıl olsa canım benımmmmm üzme kendını sen

ya hala ne yapmak istediklerini anlamadınmı ben 2 dakikada çözdüm. Eltinede böyle yaptılarsa demekki kıskançlık var . Sende diyosunki ben pes ettim alın oğlunuz sizin olsun. Aferin sanaaaa .. :KK9::KK9::KK9:

yazın smryna tüp bebek merkezinde aşılama yaptırmıştım, ilgililerdi. O aşılama tutsaydı oraya devam edecektim. Ben de bazen doğuma izmir'e gelsem mi diye düşünüyorum ama doktor araştırmak zor geliyor. şirinyer'de tahir özgüder var, onun hakkında iyi şeyler duyuyorum ama gitmedim hiç. Sen hangisine gidiyorsun?

ben şirinyerde oturuoyrum zaten ama hatay üç yolda egepol ozel hastane gokalp bey ayrıca sıgortanın karsıladıgı bır hastene guzel yanı

ya hala ne yapmak istediklerini anlamadınmı ben 2 dakikada çözdüm. Eltinede böyle yaptılarsa demekki kıskançlık var . Sende diyosunki ben pes ettim alın oğlunuz sizin olsun. Aferin sanaaaa .. :KK9::KK9::KK9:

bebekpoyraz ege haklı kimseye papuç bırakma kimseyi sevindirme

bosverın kızlar sızın kafanızı sısrmek ıstemezdım ama ne yapıym kımsem yok bır gırıdıgım yer burası :KK14::KK14: dun telde konusrken duydum karına bakacagına azcık bızle ılgılen oda baglamıs kopek gıbı senı dıolar ya kocam o benım tabı baglanack tabıkı baglanacam daha yası kucuk ne dıe aldın bakmaz zorundamısın dıolar kızlar ölmek ıstıom ben bu kadar hakarete kım katlanır sızce... dedınız gıbı arıcam sımdı esımı sadece gıdıyorum dıcem memlekete gıdecem ama annanneme gıdecem o tek kımseye bısede demez koyde temtek onun yanında kalırım daha ıyı aıleme duyurmaya nıyetım yok zaten 10 gun sonra bırlıkte gıdecektık ama olmadı ben bugun gıdecem bu evde onarın aramalrını bıraz daha duyarsam ya ben kahrımdan ölecem yada bebegıme bıse olck :KK14:

BEBEKPOYRAZ şimdi çekip gidersen inan bana haklıyken haksız duruma düşersin.. çıkdışarı gez toz kafanı dağıt akşamda sakin kafayla eşinle konuş biraz duygu sömürüsü yap inan bana dayanamaz.. daha çokda yeni evliymişsin olur ilk zamanlar böyle kavgalar zmanla eşinle birlikte aşarsınız ama şimdi gidersen oyunu baştan kaybedersin cnm bi anlık öfkene yenilme manıklı olmaya çalılş

bosverın kızlar sızın kafanızı sısrmek ıstemezdım ama ne yapıym kımsem yok bır gırıdıgım yer burası :KK14::KK14: Dun telde konusrken duydum karına bakacagına azcık bızle ılgılen oda baglamıs kopek gıbı senı dıolar ya kocam o benım tabı baglanack tabıkı baglanacam daha yası kucuk ne dıe aldın bakmaz zorundamısın dıolar kızlar ölmek ıstıom ben bu kadar hakarete kım katlanır sızce... Dedınız gıbı arıcam sımdı esımı sadece gıdıyorum dıcem memlekete gıdecem ama annanneme gıdecem o tek kımseye bısede demez koyde temtek onun yanında kalırım daha ıyı aıleme duyurmaya nıyetım yok zaten 10 gun sonra bırlıkte gıdecektık ama olmadı ben bugun gıdecem bu evde onarın aramalrını bıraz daha duyarsam ya ben kahrımdan ölecem yada bebegıme bıse olck :KK14:

sen bilirsin :KK43:((((((((( hayırlısı olsun hakkında

bosverın kızlar sızın kafanızı sısrmek ıstemezdım ama ne yapıym kımsem yok bır gırıdıgım yer burası :KK14::KK14: dun telde konusrken duydum karına bakacagına azcık bızle ılgılen oda baglamıs kopek gıbı senı dıolar ya kocam o benım tabı baglanack tabıkı baglanacam daha yası kucuk ne dıe aldın bakmaz zorundamısın dıolar kızlar ölmek ıstıom ben bu kadar hakarete kım katlanır sızce... dedınız gıbı arıcam sımdı esımı sadece gıdıyorum dıcem memlekete gıdecem ama annanneme gıdecem o tek kımseye bısede demez koyde temtek onun yanında kalırım daha ıyı aıleme duyurmaya nıyetım yok zaten 10 gun sonra bırlıkte gıdecektık ama olmadı ben bugun gıdecem bu evde onarın aramalrını bıraz daha duyarsam ya ben kahrımdan ölecem yada bebegıme bıse olck :KK14:

belliki karşın da seviyesiz insanlar var sen gitmek yerine bence kocana onların nasıl insan olduğunu göstermelisin. böylelikle kocan haklıyı haksızı ayırır tabii ki buda sabırla olur cnm

bosverın kızlar sızın kafanızı sısrmek ıstemezdım ama ne yapıym kımsem yok bır gırıdıgım yer burası :KK14::KK14: Dun telde konusrken duydum karına bakacagına azcık bızle ılgılen oda baglamıs kopek gıbı senı dıolar ya kocam o benım tabı baglanack tabıkı baglanacam daha yası kucuk ne dıe aldın bakmaz zorundamısın dıolar kızlar ölmek ıstıom ben bu kadar hakarete kım katlanır sızce... Dedınız gıbı arıcam sımdı esımı sadece gıdıyorum dıcem memlekete gıdecem ama annanneme gıdecem o tek kımseye bısede demez koyde temtek onun yanında kalırım daha ıyı aıleme duyurmaya nıyetım yok zaten 10 gun sonra bırlıkte gıdecektık ama olmadı ben bugun gıdecem bu evde onarın aramalrını bıraz daha duyarsam ya ben kahrımdan ölecem yada bebegıme bıse olck :KK14:

evet canım oyle yap gıt ananene kal orda bıraz esının de aklıbasına gelır bıraz hem emın ol o sensız yapamaz zaten bence esının bı derse ıhtıyacı varrr hem senın ıcın de ıyı olur kafanı dınle ozlesın bıraz senı erkek gıbı gelsın karsına ısteklerını sun sende bı ana baba evladısın kımsenın kımseyı ezme hakaret etme gıbı bı hakkı yok sen sana ne :KK47:::yaparlarsa sende altlarında asla kalma canım benım anlasılan bu ınsanlar ınsanlıktan nasıplerını almamıslar nasıplerını almıs olsalar hamıle bır kadına bunu yapmazlar allah cezalarını versın bunların.:KK47::84:

esra sakın bi yere gideyım deme okuyorum ama yazamıyorum
soruunları kacarak halledemezsın hem ne kadar güclü oldugunu eşine göstermen
lazım ki oda ailesinın karsısında durabilsin sen böle yaparsan oda onlara boyun eger
hiç bişey yokmus gibi davranma tabiki tavrını belli et sakın sakın konus

eşinin ailesi maddi olarak eşine bağlı oldğu için belliki seni istemiyo
menfaatlerine dokunuyo şu ortamda bırakığ gitmesen daha iyi çünkü yokluğunu fırsat bilip eşini etkilemeye çalışırlar genede sen bilirsin tabi

X