2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

İnşallah olmaz canım yaa işyerinde çok zorlanırım yoksa bıde eşimle aynı yerde çalısıyoz ıkımızı kapı önune koyarlar valla :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

kızlar bende de reflü gastrit var normalde o yüzden midem çok yanıyor biraz çıkarsam rahatlayacağım ama oda olmuyor gavisgon içililebiliyormuş hamileyken ama yine de cesaret edemedim içmeye

Kizlar hamile oldugunuzu kimlere söylediniz? Ögrendimi herkes? Ben esim birde teyzemden baska kimseye söylemedim. Haftaya kalp atislarini duyarsam insallah ozaman söylemeyi düsünüyorum hem 8.haftalik oluyo ozaman

kızlar bende de reflü gastrit var normalde o yüzden midem çok yanıyor biraz çıkarsam rahatlayacağım ama oda olmuyor gavisgon içililebiliyormuş hamileyken ama yine de cesaret edemedim içmeye

allah yardımcın olsun arkadaşım.dr kontrolünde verilen bir ilaçsa cok zorlandığın bır durumda iç bence bişey olcanı dusunmuyorum.çunku bendede migren ve sinüzit bir arada migrenım tuttugu zaman o gün iptal oluyorum baş ağrısından minoset önerdi dr.rahatlıkla kullanabılırsın dedı ama cok zorda kalmadıgım surece tabıykı kullanmamaya calıscam ama dayanılmıcak bı ağrıda kullanırım yanı.

Kizlar hamile oldugunuzu kimlere söylediniz? Ögrendimi herkes? Ben esim birde teyzemden baska kimseye söylemedim. Haftaya kalp atislarini duyarsam insallah ozaman söylemeyi düsünüyorum hem 8.haftalik oluyo ozaman

valla bizde duymayan kalmadı eşim saolsun öğrendiği dakkada herkeze gereken bılgıyı vermıs sağolsun :KK70::KK70::KK70::KK70:::KK70: mutluluktan bi kanatları yoktu valla cnm yaa :KK70:D:KK70::KK70::KK70:

valla bizde duymayan kalmadı eşim saolsun öğrendiği dakkada herkeze gereken bılgıyı vermıs sağolsun :KK70::KK70::KK70::KK70:::KK70: mutluluktan bi kanatları yoktu valla cnm yaa :KK70:D:KK70::KK70::KK70:

Ben düsük yaptigim hamileligimdede herkes hemen ögrenmisti:) Simdi korktugum icin söyleyemedik kimseye.

valla ben de aynı şeyleri düşünüyodum ama benim şaşkın eşim dayanamadı söyledi herkese...şu an tüm aile hayırlısıyla bebişin kendini iyice göstermesini bekliyo doyasıya sevinmek için:Saruboceq:...nazar vs olur diye konu komşuya felan söylemedik biz...
bi de ben hastanede çalıştığım için tüm arkadaşlarımda haliyle hemen öğrenmişti:KK1:

sağol ebrucum en son noktada dediğin gibi içeceğiz sana da geçmiş olsun umarım hiç tutmaz migrenin ve sinüzitin ben de de sinüzit var izmirdeymişsinde sen deniz tuzu çekmek burundan iyi geliyor ama hamilelikte bi sakınca olurmu bilmiyorum birde ben çörek otunu kaynatıp buharını içime çekiyordum ama dediğim gibi hamilelikte dikatli de olmak lazım her duyulanı yapmayalım ama druna bir sor istersen adaçayını kesinlikle yasaklıyorlar meseal hamilelikte düşük riski yaratıyormuş bitki deyip zararı olmaz diye düşünürüz genelde ama

bizde de ben herkese söyledim hehehe dayanamadım ki benimde ilki düşük olmuştu

Kızlar doğum heyecanı yaşıyormusunuz nasıl doğum düşünüyorsunuz.valla allah yardımcımız olsun kızlar :d:d:d:

kızlar bende geldim aranıza mayıs annelerindeydım ama onlar cok ilerlemiş hem doktor 30 mayıs 1 hazıran yada 2 hazıran demısdı iki grubada giriyorum yani kaydirigubbakcemile3

sağol ebrucum en son noktada dediğin gibi içeceğiz sana da geçmiş olsun umarım hiç tutmaz migrenin ve sinüzitin ben de de sinüzit var izmirdeymişsinde sen deniz tuzu çekmek burundan iyi geliyor ama hamilelikte bi sakınca olurmu bilmiyorum birde ben çörek otunu kaynatıp buharını içime çekiyordum ama dediğim gibi hamilelikte dikatli de olmak lazım her duyulanı yapmayalım ama druna bir sor istersen adaçayını kesinlikle yasaklıyorlar meseal hamilelikte düşük riski yaratıyormuş bitki deyip zararı olmaz diye düşünürüz genelde ama

evet cnm onu bende çok duydum adacayı düşük tehlıkesı yaratıyomus o yuzden içmemeiz gerekıyomus ama olabıldıgınce meyve yıyın dıyolar ozellıkle elma hem bebege hem anneye cok faydası var gunde en az 3 tane yıyıyorum bırde kabızlık olmasın dıye ac karına muz ve cevız yıyın dıyolar

evet cnm onu bende çok duydum adacayı düşük tehlıkesı yaratıyomus o yuzden içmemeiz gerekıyomus ama olabıldıgınce meyve yıyın dıyolar ozellıkle elma hem bebege hem anneye cok faydası var gunde en az 3 tane yıyıyorum bırde kabızlık olmasın dıye ac karına kayısı ve cevız yıyın dıyolar

kayısı canım ye :KK70::KK70::KK70::KK70: kabızlıgı onluyo

bir de badem bol miktarda calsiyum içeriyormuş ben kendime bir cerez tabağı yapıyorum sabahları 2 ceviz 4 badem 2 kayısı çok şükür hiç kabızlık yaşamadım bilmeden dediğini yapmışım heheh

X