2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

valla benim bulantılar hafif de olsa devam ediyo zaten hamileliğimin en başından beri ben hep akşamları fena oluyorumkaydirigubbakcemile3 gündüz çok şükür işyerinde sıkıntı yaşamıyorum...
hayırlısıyla pazartesi bi gelse de Allahın izniyle bebişimin kalp atışlarını duysam diye bekliyorum işteeeebayanssulusmile
Allah hepimize sağlıklı bi hamilelik ve hayırlı evlatlar nasip etsin:Saruboceq:

bulantısı olanlardan mı olmayanlardan mısın :KK1:
ay tekerleme gibi oldu sempatiksalakcinni
ardahanlımısın bacım
arkadaş orda asker lojmanlarında kalıyo çok soğukmuş oralar CADIARZU

çok aşırı olmuyıo yani olmuyo bile denebilir çok şükür
ardahanlı değilim canım sağlık memuryum ben burda eşimde peşimden geldi mecbur soguk yaa tabi buralar

valla benim bulantılar hafif de olsa devam ediyo zaten hamileliğimin en başından beri ben hep akşamları fena oluyorumkaydirigubbakcemile3 gündüz çok şükür işyerinde sıkıntı yaşamıyorum...
hayırlısıyla pazartesi bi gelse de Allahın izniyle bebişimin kalp atışlarını duysam diye bekliyorum işteeeebayanssulusmile
Allah hepimize sağlıklı bi hamilelik ve hayırlı evlatlar nasip etsin:Saruboceq:

evdeyken hamileliğin daha çok geliyo aklına demekki kaydirigubbakcemile3
amin inşallah :Saruboceq:

Günaydin hanimlar..Nasilsiniz?
Dün aksam isyerine naneli sakiz atmisdim agzima bulantim gecmisti. Yarim saat önceye kadar da bisi yoktu. Bende seviniyorudm gecti artik galiba diye ama maalesef yine basladi:KK43:( Üstelik bisilerde yedigim halde.

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum allahın izniyle 17 hazıranda bebişimi kucağıma alcam.şuan 5 buçuk haftalıgım:) allah herkeze nasıp etsın allah bu mutlulugu kımseden sakınmasın.sonuc bekleyenlerın hayırlı sonuclarını beklıyoruz .....

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum allahın izniyle 17 hazıranda bebişimi kucağıma alcam.şuan 5 buçuk haftalıgım:) allah herkeze nasıp etsın allah bu mutlulugu kımseden sakınmasın.sonuc bekleyenlerın hayırlı sonuclarını beklıyoruz .....

Hayirli olsun canim bebisin. Insallah sende güzel haberler veririsin.

hayırlı uguru olsun hoşgeldin benimde nasipse 19 haziranda olucak aramızda bişey yokmuş:KK70::KK70::KK70:

Çok tşk ederim. memnun oldum bu arada :KK70:

Ben burdayim hihoyyyt merak etme canim yakinda dolar burasi millet hamileliginden emin olmak istiyor önce sanirim,.

Ay çok sevindim allah şimdiden analı babalı büyütmek nasip etsin bişey sorcam aşerme yada bulantın varmı :KK70:

yok yaa bulantım çok yok hafif geçio aç kaldıgım yada akşamalrı oluyo çöok rahatsız etmio beni. aşerme bilmiyorumki olmadı herhalde:KK70::KK70::KK70: tatlıyı önceden de çok everdim halada yiyresim geliyo:KK70::KK70:

Ben burdayim hihoyyyt merak etme canim yakinda dolar burasi millet hamileliginden emin olmak istiyor önce sanirim,.

yaa diğer yerlere bakıorum arada vızır vızır burd bi ilerleme yok benim gibiolan insanlarla görüşmek istiyorum kaydirigubbakcemile5

yok yaa bulantım çok yok hafif geçio aç kaldıgım yada akşamalrı oluyo çöok rahatsız etmio beni. aşerme bilmiyorumki olmadı herhalde:KK70::KK70::KK70: tatlıyı önceden de çok everdim halada yiyresim geliyo:KK70::KK70:

tamam o zaman bende de aynı şekılde bulantım daha olmadı ama cok sık acıkıyom o an bısey yemezsem miğdem cok kazınıyo o zaman bıraz bulanır gıbı oluyo yemek yersem bısey kalmıyo ekşiyi normalındede severdım sımdı daha cok sevıyom :KK70: ye ekşiyi çıkar ayşeyi derler ama bakalım bızım ne olcak :KK70::KK70::KK70:

X