2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım çoook büyük geçmiş olsun
bak bebişler bizden daha çok bağlılar hayata seni bırakmamış bence sen kalbini ferah tut inşallah onların o mis gibi kokularını da duyucaz

canım çoook büyük geçmiş olsun
bak bebişler bizden daha çok bağlılar hayata seni bırakmamış bence sen kalbini ferah tut inşallah onların o mis gibi kokularını da duyucaz

çok sağol canım teşekkür ederim, inşallah canım hakkımızda hayırlısı olsun...
bugün bebeğime daha çok bağlandığımı hissettim. Rabbim sağlıkla sapasağlam hayırlı bi şekilde dünyaya gelmesini onu öpmemi büyütmemi nasip etsin...hepimize diliyorum bunu...

canım inşallah bi daha olmaz böle sıkıntılar oluyo gecıyo
sakın olumsuz düşünme hep yanındayız unutma
rabbim hepımızden bu sıkıntıları uzak tutsun bebişimiz sag salim gelsin
evet ya aklımıza düşürdü gitti :) bende çok severim ekşi meyveleri neyse elma iyim bari onun yerine ne alakaysa :) evde o var napim kocişte yokki buldurayım
kıyamam ben sana yaa burda olsan ben getircem ama cok uzakdasınn

canım çok teşekkür ederim desteğin için, çok sağolun duygulandım çok...

bacım uzme bızı kendını asla hırpalama yorma yat sınır olyorum yaaaaa bole kotu seyler duyunca bıse olmaz allah ne ısterse o olur benım annem kardesmde 9 ay kan geldı yemın ederım annem dedı ya olecek yada bu cocuk sakat dogacak hıc bısesı yok super zekaaa

: ))) evet canım ya doğacaksa ömrü varsa doğuyor ne olursa olsun.

size güzel haberler vermeyi en çok ben istiyorum burada güzel haberleri okuyunca da çok mutlu oluyorum... inşallah bi daha tekrarlamaz da şu zor haftaları aşarız inşallah...

Merhaba Arkadaslar
Ben 2010 agustos ayı annesi bir arkadasimin tavsiyesiyle sitenize üye oldum. 32 yasindayım ve 5 yasinda bir kız cocugu annesiyim. Ve su an 2. hamilelğimi yasiyorum. Bugun itibariyla 6+6 haftalik hamileyim. 3 gun once bebegimin kalp atisinida gordum. Kahverengi lekelenmelerimden dolayi dusuk tehlikem var ve yaklasik 2 hafta boyunca yatak istirahati verdi doktorum ve tabiki progestan günde 3 kere... Cok korkuyorum ve minigimi kaybetmek istemiyorum. Özellikle bu istirahat donemimde sizin mesajlasmak cok iyi gelecek eminim. Benide araniza kabul ederseniz cok sevinirim. Moral cok onemli :)
Liste icin yas:32 sat:21 eylul d.tarihi 28 agustos h.kaldigim kilo 52

hg cnm benım nıye kabul etmeelım tapulu yerımız degıl nıye gelemeyesınız

hoş geldinnnn aramıza
umarım sorunsuz saglıklı hamilelik gecirirsinn
allahım hepimze bebeğimizi kucagımıza aldıgımız günleride gösterir inşallah ...
listeye biz eklemıyoruz leyla01 die bi arkadas var o eklıyor ona özel mesaj atarsan ekler

Son düzenleme:
cok mıdem bulanıyor e zaman gececek yaaaaaaaaa

aynen benimde ya bende bi terslik var herkesin bulantısını tuzlu şeyler geçiriyo benimkini şeker azaltıyo yanımda bi paket meyveli şeker var bulandıkça bi tane alıyorum bu gidişle şeker hastası olcammm ama napim başka bişy azaltmıyo

bılmıyomkı nasıl yapılıyor
profiline girr avatar ekle var ordan ekle resım gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…