2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar gittim uyudum geldim meyve yiyecektim ama doğru düzgün yiyemedim tatlı istemiyor canım hiç yaa..hafiften hafiften bulantılarım başlıyor sanırım. lekelenmem bugün hiç olmadı maşallah inşallah bi daha da hiç olmaz.
cezaaaaaaa selam :)

selam kızlar kimse kalmaz genelde akşamları kocişler gelir hanımlar işten çıkar v.s. ewde yemek temzlk trafiğinden pek giren olmaz:)
bizim dükkan 9a kadar faaliyette bnde 8aylık bebik we 2aylık karnımdaki bebikle sürünürüm:))) allahtan annem geliyoda o kızımla ilgileniyo..
ew we dükkan altlı üstlü oluyor bu arada

canım yaa :) inşallah kızına bi kardeş gelir canım ya ama kuzu çook tatlısın ya :)

ooo bi gittim geldim..cocuklara isimler konmuş..salatalıklar yenmiş..kilolar konuşulmuş..:)salatalık domates yememenizi öneririm cünkü mevsimi degil..

bana da aynısını dedi..valla fazla zorlamıyorum kendimi..

dereotunun yenmemesi gerektiğini biliyorum canım düşüğe sebep oluyor diye duymuştum

iyiyim bende..ne kadar ilerlemişsinzi maşallah yaaa..oku oku bitmiyo vazgeçtim.. seydam ın bebişinin resmini göremedim ama sen nasılsın?
canim bende anlamadim bazisina göründü bazisi göremedi ama profilimda var canim resmi bakabilirsin

Seydam gördüm resmini fasülyeninmaaşallah barekallah...
canim sagol allahim hayirlisyla hepimizin fasulyesini büyütsün ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…