2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet doktorda demişti sigara içenler sigaradan tiksinmeye başlıyor diye..ne güzel bişey ama umarım bundan sonrada hiç kullanmazsın..ay yazık adamcagıza:)) ama bi arkadaşımda öle demişti kocasından sogumuş hamilelikte..:)

uff evet yaa damarıma basdın ben cok sogudum kocamdan yanı sevıyorum tabıde bana dokunmasın sarılmasın yazık garibim her gece sarılım mı diye soruryo yok dıyorum ama napım ya hıc ıstemıyorum
dün dedım masaj yap bıraz aksam dedım sarılmana ızın vercem
yaptı aksam yatarken sarılcam dımı dıye sooruyo düsünün adam sarılmaya bile ragzı
gel bi öpim diyorum ayyy bı bakıyorum kosuyo heheh :KK9:

Son düzenleme:
Ben de şimdiden kocişi aldım karşıma oturttum konuştum..
Bak ben kusuyom - sen de kusuyon... ok..
Ben tahlil olurken sende olursan, benle doğuma girersen , her kontrolüme sende gelirsen, benle bir duygusal travma yaşar kilo alırsan, bebişini öpersin de seversin de...

Haaa, ben gelemem böyle şeylere diyorsan , o çocuk ayaklanıp sana kendi gelene kadar benimdir diyorum..
Karı sapıttı diyo...

ayy alemsin valla:)) koptum..:KK66:

valla kızlar ben hamile kalınca benimki herşeyi yapacak sanıyodum..öle beni yerlere göklere sıgdıramayacak falan..hediyeler, cicekler, bir elim yagda bir elim balda olur sanıyordum:)) prenseler gibi..gecenlerde sey dedim.kumanda bana daha yakındı ama ondan istedim..canım uzatır mısın kumandayı..karıcım dedi sen hasta degilsin hamilesin..karıştırma:))

Ben de şimdiden kocişi aldım karşıma oturttum konuştum..
Bak ben kusuyom - sen de kusuyon... ok..
Ben tahlil olurken sende olursan, benle doğuma girersen , her kontrolüme sende gelirsen, benle bir duygusal travma yaşar kilo alırsan, bebişini öpersin de seversin de...

Haaa, ben gelemem böyle şeylere diyorsan , o çocuk ayaklanıp sana kendi gelene kadar benimdir diyorum..
Karı sapıttı diyo...

uff evet yaa damarıma basdın ben cok sogudum kocamdan yanı sevıyorum tabıde bana dokunmasın sarılmasın yazık garibim her gece sarılım mı diye soruryo yok dıyorum ama napım ya hıc ıstemıyorum
yaptı aksam yatarken sarılcam dımı dıye sooruyo düsünün adam sarılmaya bile ragzı

benim yazdığklarıma sadistlik diyenler bunlara ne diyor acaba heheh

çay kahve ben de içemiyorum.Herkes çok şaşırıyor.Çünkü tiryakiydim.

Ben de tiryakiydim. Sabahları 6-8 bardak çay içiyordum. Başka türlü kafam çalışmıyordu sanki. Hele kahve aşıktım resmen. Hamile kalınca bırakamam içerim diyordum. Şimdi ikisinden de tiksindim. Kokusuna tahammülüm yok.

inanmıyorum sana:KK1: ne güzel işte be biraz keyfini cıkar boşver:))) ama bi arkadaşım işte aynen öyle oldu..3.aydan sonra herşey düzeliyomuş..ama dikkat et ozamanda sen sarılmak istersin adam sarılmazsa:84:

valla kızlar ben hamile kalınca benimki herşeyi yapacak sanıyodum..öle beni yerlere göklere sıgdıramayacak falan..hediyeler, cicekler, bir elim yagda bir elim balda olur sanıyordum:)) prenseler gibi..gecenlerde sey dedim.kumanda bana daha yakındı ama ondan istedim..canım uzatır mısın kumandayı..karıcım dedi sen hasta degilsin hamilesin..karıştırma:))

aynen bende böyle olcak sanıyodum şimdi ödü kopuyo ki bi iş yaptırcam bişi isticem.gerçi daha bişi anlamıyolar biz hamileyiz diye ilerleyen zamanlarda karnımız fln çıkınca acırlar bize :)))

Biz kocişle pozisyon yaptık...
İkimizde yüzümüz tavana bakar yatıyoruz..(ben hep yastığa dönük yatarım, ilerde zor olur diye şimdiden alışmaya çalışıyorum..)Benim bacağımı onun karnına koyuyorum, göbüşü yastık gibi kullanıyorum..O da bacağıyla bacağımı tutuyo dönmeyim diye...Elini de göbüşümün üzerine koyuyo...Ben de onun elinin üzerine kendi elimi koyuyorum..Üçümüz uyuyoruz...
Valla anlatması daha zor, uygulamak daha basit.

maşallah ya..cok şanslııyız..bizimde ilk denemede tuttu:)

eşim aman olmaz zaten falan dıyodu öle kimde tutmus hep korunup bi kere öle olupda tutan derken anaaa bı baktık ki hamıleyım cok sevındı tabı ama biz yenı evlıyız 6 ay oldu daha borclar falan var biz seneye planlıyoduk ... olsun ama basımın ustunde yerii var tabi
şimdi ayy dıyorum 7 ay kaldı hemen gecsin hemen hemn su olsun aksın su aylar gelsın bebişim

Valla benimkinden öyle bi performans beklemiyordum..
Adam bana ev aldı, bi de halı yıkama makinesi...
Ama çiçek böcek yokkk....Aldığı şeylerin bi geri dönüşümü olacak mutlaka..

Ben de tiryakiydim. Sabahları 6-8 bardak çay içiyordum. Başka türlü kafam çalışmıyordu sanki. Hele kahve aşıktım resmen. Hamile kalınca bırakamam içerim diyordum. Şimdi ikisinden de tiksindim. Kokusuna tahammülüm yok.

fmg selam yeni mi geldin? daha önce görmemiştim hoşgeldin

ben de çay hastasıydım aslında hala hastasıyım ama kan için iyi olmadığı için ve açık çayı da sevmediğim için içmiyorum..

bu arada kimse beni sallamadı ama semiz otu ve dereotunu sormuştum olumlu olumsuz bişey bilen varmı diye :2:

İkimizde yüzümüz tavana bakar yatıyoruz..(ben hep yastığa dönük yatarım, ilerde zor olur diye şimdiden alışmaya çalışıyorum..)Benim bacağımı onun karnına koyuyorum, göbüşü yastık gibi kullanıyorum..O da bacağıyla bacağımı tutuyo dönmeyim diye...Elini de göbüşümün üzerine koyuyo...Ben de onun elinin üzerine kendi elimi koyuyorum..Üçümüz uyuyoruz...

kamasutra pozisiyonları vardır ya :KK35: bunlarda hamile yatış pozisyonları sanırım:)) şuan gözümde canlandıramadım ama sevgi dolu bi pozisyon gibi geldi kulagıma:KK19:

hakkatten cok karışıkmıs tam anlayamadım nese
ben yan yatarım hep bide midemde zaten sorun var geceleri agrıyo
biliyosunuz acıle bile gittim bu yuzden
ondan dolayı eşim sarılınca baskı yapıyo eli daha cok mide agrısı oluyo bende o yuzden serbest olmam lazım
bide kızlar sol tarafa yatmak lazımmıs bebek beslenmesi içinn

eşim aman olmaz zaten falan dıyodu öle kimde tutmus hep korunup bi kere öle olupda tutan derken anaaa bı baktık ki hamıleyım cok sevındı tabı ama biz yenı evlıyız 6 ay oldu daha borclar falan var biz seneye planlıyoduk ... olsun ama basımın ustunde yerii var tabi
şimdi ayy dıyorum 7 ay kaldı hemen gecsin hemen hemn su olsun aksın su aylar gelsın bebişim

Amin,aylar hemen geçsin, gelsin bebişlerimiz.

Kızlar benim çalışmam lazım. Yarın görüşürüz kendinize iyi bakın.
Dediğim siteye de bakın çok faydalı bilgiler var.
Byeee :98:

fmg selam yeni mi geldin? daha önce görmemiştim hoşgeldin

ben de çay hastasıydım aslında hala hastasıyım ama kan için iyi olmadığı için ve açık çayı da sevmediğim için içmiyorum..

bu arada kimse beni sallamadı ama semiz otu ve dereotunu sormuştum olumlu olumsuz bişey bilen varmı diye :2:

selam :KK66: koyu yeşil yapraklılar cok faydalı diye biliyorum semiz otu faydalı onu kesin biliyorum da .. fazla tüketilmedigi takdirde herşey iyidir..

X