2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

:emir_bebek:
selam canim gecmis olsun dikkat et kendine:KK5: evet candas bizleride cok üzdü rabbimin takdiri acisini dindirsin tez vakkitte yollar yeniden melegini ins

sağol canım çok duygusallaştım aklımdan çıkmıyo bide dün gercekten fenaydı ELVİNADA böyle hiç olmadım bu hamişliğim zor geçicek sanırım:KK36:

herkese günaydın ...candaş canım inşallah bu bir hafta içinde o %5 ihtimal gerçekleşir
çok zor bir durum olduğunu daha önce düşük yaptığım için biliyorum allah sabır versin canım

Arkadaşlar herkese merhabalar. Ben de inşallah Haziran annesi olacağım.. 6+6yım şu an :) Aranıza beni de kabul ederseniz birkaç sorum olacak :))
günaydin kizlar cilek hosgeldin canim

Canım ya Allah razı olsun valla, okudum duanı, kaydettimde.
Ne diyeyim yinede Allah asi kullarından etmesin.Onun verdiğini kabullenmek zorundayız...
ÇOk sağol...

.
bitanem rabbim verecek sabrini tabiki inan ,bak bende 27 yasindayim 7. hamileligimi geciriyorum 5 .kerede benim bebeklerim bu yüzden alindi allahim nezaman isterse ozaman verecek sabir etmekten baska caremiz yok ama cok zor biliyorum bitanem :KK14:

hilmicim 2 erkek derken :KK28: anlayamadım kız gçmişe bakmadım hiç bir yeri toplamadım daha kahvaltıdan kaltım dırek leptopun başına oturdum:KK9:

kız Allah iyiliğini versin hilmi eşimin adı ben fatma ::):) 2 erkek derken burda bi arkadaş var deiki eşin sana kokuyormu yani tiksindirici şekilde bende yok dedim o zaman kızın olucak dedi erkek olunca eşin sana kokarmış öle demişti bende dedim ki demek vücut 2 erkeği kaldırmıyo :KK70::KK9:

kız Allah iyiliğini versin hilmi eşimin adı ben fatma ::):) 2 erkek derken burda bi arkadaş var deiki eşin sana kokuyormu yani tiksindirici şekilde bende yok dedim o zaman kızın olucak dedi erkek olunca eşin sana kokarmış öle demişti bende dedim ki demek vücut 2 erkeği kaldırmıyo :KK70::KK9:
fatma bundan sonra sana hilmi diyoruz tamammi:KK9:

Benim doktorum biraz enteresan bir adam. Dün kalp atışlarını duymak için gittik, önce duymadım dedi, sonra duydum 140 dedi biraz beni tedirgin etti. Siz ne zaman duymuştunuz kalp atışlarını? Bir de beni hala vajinal ultrason ile muayene ediyor ve dün çok sancım oldu. Sizler ne zaman karından ultrasona geçtiniz?

Benim doktorum biraz enteresan bir adam. Dün kalp atışlarını duymak için gittik, önce duymadım dedi, sonra duydum 140 dedi biraz beni tedirgin etti. Siz ne zaman duymuştunuz kalp atışlarını? Bir de beni hala vajinal ultrason ile muayene ediyor ve dün çok sancım oldu. Sizler ne zaman karından ultrasona geçtiniz?

dün gittim banada vajinal ultrasonla baktı bundan sonra karından bakarız dedi

:KK9::KK60: anammmmmmmmmmmmm rezilllllllllllllll oldummmmmmmmmmmmmmmm:KK17::KK67: ama ne bilem işi gücü bıraktım valla ay evde olmak gibisi yok valla :KK9: sanırım nevrim döndü fatmacım özürdilerim ya ben isim olarak düşünmemiştim :KK4: iyice paranoyak oldum konuştukça batıyorummm:KK9::KK60:

ben 7. haftada kalp atisini duydum canim ben suan 8+4 düm hala banada vaginal yolla bakiyor canim yinede yakin araliklarla gitme istersen sancin oluyorsa canim:18:
de tatlım nolucakki ayrı gayrımızmı var eşimede fatma de yani nolur ki:):):)[/QUOTE

ay ne güldüm kizlar allahta sizi güldürsün comely (hilmicim):KK9:

kizlar ben cikiyorum daha kahvalti bile yapmadim ananas suyunu icince bayabi sisiriyor yeni yeni aclik belirtilerim basliyior sonra görüsürüz, kizlar bakin ananas suyunu ihmal etmeyin sakin ben hala iciyorum allah izin verirse 3 ay dolana kadar devam kizlar

ben 7. haftada kalp atisini duydum canim ben suan 8+4 düm hala banada vaginal yolla bakiyor canim yinede yakin araliklarla gitme istersen sancin oluyorsa canim:18:
de tatlım nolucakki ayrı gayrımızmı var eşimede fatma de yani nolur ki:):):)[/QUOTE

Çok teşekkürler :) Ama ben doktorumu değiştiricem herhalde pek içime sinmedi.. Beni de çizelgeye ekler misiniz desem çok mu şey istemiş olurum :)

:KK43:slm kızlar bu gün evdeyım dün gece ilk kez bu kadar kötü oldum eşim çok korktu candaş hiç çıkmadı aklımdan çok ağladım işyerimde ağlamıştım dün kötüleşince de hep aklıma geldikçe ağladımmm çokkkk midem çok kötü oldu istifra ettim defalarca bütün organlarımı ayrı ayrı hissettim içimde hepsinin ağrıdığını hissettim çok üsüdüm titredim resmen çok kötüydü yaaaaaaaaaaaaa
Canım benim ya, nolur üzülme.Meleğini düşün.annesi güçlü olsun ki melekte mutlu olsun.Napalım bud Allahın takdiri be hemşom...
herkese günaydın ...candaş canım inşallah bu bir hafta içinde o %5 ihtimal gerçekleşir
çok zor bir durum olduğunu daha önce düşük yaptığım için biliyorum allah sabır versin canım
Canım inş mucize olur diyelim ama zor gibi.Hayırlısı inş..
günaydin kizlar cilek hosgeldin canim

bitanem rabbim verecek sabrini tabiki inan ,bak bende 27 yasindayim 7. hamileligimi geciriyorum 5 .kerede benim bebeklerim bu yüzden alindi allahim nezaman isterse ozaman verecek sabir etmekten baska caremiz yok ama cok zor biliyorum bitanem :KK14:
Öyle Al,lah ne zaman isterse o zaman canım ya.Sen daha zorlarını yaşamışsın inş bu seferki mutluluk olacak :)

işi gücü bıraktım bi misafir gelse moku falan yedin yaniiiiiiiiiiiii temam bencede hilmi diyelim fatmaya hem biz hilmi dedikçe kocişi gelir aklınaaaaaaaaaaa:KK60::KK60: bu arada sigaramıda yaktım :KK50: (bırakamadım hala )oturdum kaldım valla

Candaş çok çok üzüldüm Allah sabır versin.. Ben 4 ay önce dış gebelik geçirdim, o kadar zordu ki bir daha çocuğum olur mu diye sürekli ağlamak seni çok iyi anlıyorum :KK43: Sen hep iyi ol, moralli ol.. Çocuğun oluyor, sağlıklısın hep bunları düşün..

X