2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yakamozzz napalim güldük eglendık candasa cok üzüldük kendım gibi üzüldüm ..
sen ne yaptın yokdun bgün
bugün işe başlamam gerekiyodu bulantılardan gidemedim yine müdür agzıma tükürcek benim bu gidişle, uyandım bulantım vardı tekrar uyudum akşama kadar uyuyarak geçirdim sırf hissetmiyim bulantıları diye :) candasa çok üzüldüm ya hala etkisindeyim ikiz olması ayrı bi kötü etti beni inşallah atar kalpleri ya çok çok üzüldüm gerçekten
Kizlar gördünüz mü Mayi annelerinin göbisleri cikmaya baslamis bizimkiler nezaman cikar acaba :KK54:
ay bende merak ediyorum onu 4. ayda mı çıkmaya başlıyo ki

mide rahatsızlıklarımız olucak gecen hafta ben 2 gun uyumadım mideme bıcaklar saplandı sanki
öle agrılaar oldu acıkdım sandım yedim kusdum
acile gittim bana sigaranın faydaları dedi şimdi içmıyorum,
yinede önceden içdigim için acısı cıkıyormus

benim bogazimda var rahatsizlik neyse hayirlisi.
Sigara bende hamile kalmadan iki ay önce birakmistim suan cok rahatim

bugün işe başlamam gerekiyodu bulantılardan gidemedim yine müdür agzıma tükürcek benim bu gidişle, uyandım bulantım vardı tekrar uyudum akşama kadar uyuyarak geçirdim sırf hissetmiyim bulantıları diye :) candasa çok üzüldüm ya hala etkisindeyim ikiz olması ayrı bi kötü etti beni inşallah atar kalpleri ya çok çok üzüldüm gerçekten

Bilmiyorum canim benim arkadaslarimda ilk hamilelikleri hep 4-5.aylarda cikmaya baslamisti. ama mayis anneleri daha 14-15 haftalik felan cikmis bile belki bizimde cikar

canım benim k.k nın daimi hamişiEn Büyük KK ne zaman gelsem burdasın cok sevınıyorum senı görünce

yakamoz sende hoş geldin cnm nasılsın
iyiyim canım teşekkür ederim iyi olmaya çalışıyorum şu bulantılar bitse daha iyi olcam bide candasa çok üzüldüm sen nasılsın
aaa yakamozzzz meslekdaşmışız kıızzz:)))

okulöncecimisin canım ?

yok ya 4. ayda hepden belli oluyor ama 3. ayda cıkmaya baslar

gökyüzü sende mayıs annelerinin göbüşleri konusuna mayıs 29 yada 30 demişsin doğum için değitimi canım sonradan doğum tarihin ?

X