2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ne resmi kızlar ya ben fransız kaldım olaya

bebişko mayıs annelerinin topiğine girmiş sanırım göbişlerinin fotolarını eklemiş onlar ona bakıcaz ama sayfa sayısı olmadan fotoları bulamayız 1200 falan sayfa var :KK43: geçen sene bizde 2009 ağustos annesiyim ya aynı zamanda o zaman bızde göbişlerimizi çekip koymustuk pembiş göbiş diyolardı hatta bana :KK9:

gökyüzü sende mayıs annelerinin göbüşleri konusuna mayıs 29 yada 30 demişsin doğum için değitimi canım sonradan doğum tarihin ?

evet doktor bana mayıs sonu hazıran bası dedi bende onlara bakdım cok ilerlemiş dedim bende hazıran annesi olayım napam :KK9:

bebişko mayıs annelerinin topiğine girmiş sanırım göbişlerinin fotolarını eklemiş onlar ona bakıcaz ama sayfa sayısı olmadan fotoları bulamayız 1200 falan sayfa var :KK43: geçen sene bizde 2009 ağustos annesiyim ya aynı zamanda o zaman bızde göbişlerimizi çekip koymustuk pembiş göbiş diyolardı hatta bana :KK9:

yok canım 14 sayfa var gir bak gecen sayfada link var

iyi akşamlar kızlar..candasın durumunu ögrenmek için girdim ama sanırım yine duyulmamışş cok üzüldüm..başka kimselerin başına gelmesin inşlh..

comili kız bebekpoyraz bı gelıyo sonra pat die cıkıyo hiç güle güle demek yok noli bu kızaa

yok canım 14 sayfa var gir bak gecen sayfada link var

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:KK52::KK52::KK52: yaaaaaaaaaaaaaaaaa yavaşın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr yavaşınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yaaaa yoğunum ben bi yorumu yapana kadar siz her türlü konusmayı yapmış olup bitiriyonuz yaaaaaaaa ben resil oldum be ywfffff :KK35: uyuslarrrr yorumu yazana kadar iiş çıkıyor ve yorumu 10 dk anca yazıp yolluyorum :KK60::KK60::KK60:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:KK52::KK52::KK52: yaaaaaaaaaaaaaaaaa yavaşın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr yavaşınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yaaaa yoğunum ben bi yorumu yapana kadar siz her türlü konusmayı yapmış olup bitiriyonuz yaaaaaaaa ben resil oldum be ywfffff :KK35: uyuslarrrr yorumu yazana kadar iiş çıkıyor ve yorumu 10 dk anca yazıp yolluyorum :KK60::KK60::KK60:

yok kız yavas gidiyoruz ben forumu dolanıp gelıom hala aynnı yerdeyız :KK9:
ayy cok yemısım yemekler bogazımda cok fenayım

evet duyulmamış ikizmiş zaten gelişmemiş
amin canım kimsenın basına gelmesin

aa ikizmiymiş..hım kader kısmet ya..üzüldüm ama..hiçbişeyiin garantisi yok ..yarın ne olcagımızı bilmiyoruz..o yüzden moralimizi yüksek tutalım..kendimize iyi bakalım..

ay kızlar ben bugün burnumda mandalla yemek yaptım..cok işe yaradı tavsiye ederim:)) koku falan duymadım:) agızdan nefes alıp verdim:)))))) kendi kendime camdan falan biri görrürse diyede kapadım her tarafı:))

ay kızlar ben bugün burnumda mandalla yemek yaptım..cok işe yaradı tavsiye ederim:)) koku falan duymadım:) agızdan nefes alıp verdim:)))))) kendi kendime camdan falan biri görrürse diyede kapadım her tarafı:))

hheheheh mandalla iyi fikir ben dayanamıyorum yemek kokusuna denıcem:KK9:

hheheheh mandalla iyi fikir ben dayanamıyorum yemek kokusuna denıcem:KK9:

ben de dayanamıyodum hele sogan kokusu direk bulantı yapıyodu.. yapmıyodum kaçgündür dışarda yiyoduk...ama yeter dedim artık sonucta bisürü para gidiyo ucuz bi yerde yokki burda da..bundan sonra mandalım ve ben varız:)) ..mutlaka dene:) iyi gelcek..

Birbirini tanımayan iki adam akmerkezde dolaşırken eşlerini kaybeder.
İki erkek h...araretle koşuştururken çarpışırlar. Adamın biri diğerine;
-Ben karımı arıyorum, vitrinlere bakarken kalabalıkta kaybettim. der
Diğeri de;
Aynen ben de öyle. Bu kalabalıkta nasıl bulacağız? İstersen hanımları tarif edelim birbirimize, sonra dağılıp birlikte arayalım.
-Tamam. Benim hanım şöyle; 1,75 boyunda, sarı saçlı, mavi gözlü, mini etekli, etine dolgun güzel bir kadındır. Ya seninki ?
Diğer adam hiç düşünmeden atılır:
-Benimkini boşver, seninkini arayalım

X