2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ah canım benim, çok üzüldüm. Allah en kısa zamanda tekrar sağlıklı bi bebek nasip etsin inşallah. umudunu da kaybetmemek lazım baka doktora da git tek görüşe göre hareket etme sakın..çağ hastanesinde sevgi hanım var çok çok tecrübeli çok yoğun olduğu için gitmiyorum ben ona b kere git derim. öpüyorum canım.
ya bende düşünüyorum aslında, linayada gitseydim diyodum.Çağ mı daha iyi diyosun ?
Canım benim amin güzel dileklerin için.

ne diyeceğimi şaşırdım bende allah herşeyin hayırlısını versin...

Canım benim saol ya, bende öyle diyorum hayırlısı değilmiş demekki ...

Annem babam başka bi dr.a da git diyolar ama sonuç muhtemelen budur.
İnanırmısınız salaklaştım.Çok üzülemedim bile.Ağlarım yıkılırım sanıyodum.
Tuhaf bi duygu.Allah kimseye yaşatmasın.
Ama orda görmek bile güzeldi :) Sizlerin ki inş çok çok sağlıklı olur be kızlar
Napalım kısmetleri yokmuş bu dünyada.
Meleklerimizle ahirette görüşürüz :KK43:

böyle konusma ama dayanamıyorum ben nie böyle olduki sabahdan beri senı düsünuyorum kocamınkuzusu kac saaat bekledi senı mesaisi bitti cıkmadı güzel seyler duyucaz dedık hep ama uff bilmıyorum :KK14::KK14::KK14:

evet dogru istedigin zaman yine cocuk yapabilirsin hiç engeliniz yok rabbim hayırlısını nasip etsin herseyde vardır bi hayır inşallah gönlunce olur
öyle canım, şimdilik tesellim bu.İnş 2. seferde düşük olmaz şuanki durumum çok anormal değil.Türkiyede normal karşılanan bi durummuş.2. ye sağlıklı olurlar inş be...
rbbım hayırsız görmus ne yapalım belkı sakat olacaktı rabbım bıdahaya saglıklı bebek nasıp eder canım hayırlısıyla alırsın kucagına :26:

bende öyle diyorum ya, Allahtan bu da , napalım di mi ?
Çok üzülsem isyan etsemde Allaha asilik edecem.Ondan gelio herşey.
2. ye inş güzelliklerle gelirler diliyorum.
İşte evdekiler çok üzüldü ki eşim nasıl üzülcek, ben daha çok onlara üzülüyorum.
Bi umuttu, yok oldu ... Hazırlıklıydım ben buna.Ama onlar ?

ya bende düşünüyorum aslında, linayada gitseydim diyodum.Çağ mı daha iyi diyosun ?
Canım benim amin güzel dileklerin için.

canım ikisini de tavsiye ederim. farketmez hiç. ama tek doktora göre hareket etme kesinlikle. bu çok önemli bi durum çünkü.
bir de şunu unutma, bi yerlere mutlaka okumuşsundur, kardeşim doktor o da söyledi, bu haftalarda olan (Allah kimseye yaşatmasın) düşükler ölümler zaten genetik olarak sağlıklı olmadığı için gelişmiyormuş, yani eğer yaşamayacaksa ileride bişey olacaksa daha kötü. hayırlı evlatlar sapasağlam bebekler versin Rabbim..

böyle konusma ama dayanamıyorum ben nie böyle olduki sabahdan beri senı düsünuyorum kocamınkuzusu kac saaat bekledi senı mesaisi bitti cıkmadı güzel seyler duyucaz dedık hep ama uff bilmıyorum :KK14::KK14::KK14:

canım ya olsun üzülmeyin be, insan tabi üzülüyo ama sizin meleklerinizde üzülmesin nolur :KK43:
İnş bizimde olur, sizinkilere kardeş olur ama Allahın izniyle olur inş.
Kuzumu tahmin edebiliyorum ya, üzülcek ama kısmet işte.
Ama kızlar siz daha çok üzülmeyin ya bende üzülürüm ozaman bebklerinizi üzeceksiniz diye :KK43:(

öyle canım, şimdilik tesellim bu.İnş 2. seferde düşük olmaz şuanki durumum çok anormal değil.Türkiyede normal karşılanan bi durummuş.2. ye sağlıklı olurlar inş be...

bende öyle diyorum ya, Allahtan bu da , napalım di mi ?
Çok üzülsem isyan etsemde Allaha asilik edecem.Ondan gelio herşey.
2. ye inş güzelliklerle gelirler diliyorum.
İşte evdekiler çok üzüldü ki eşim nasıl üzülcek, ben daha çok onlara üzülüyorum.
Bi umuttu, yok oldu ... Hazırlıklıydım ben buna.Ama onlar ?

::KK14::KK14:offfffffffff hayırlısı ya allaha hep dua ederken sunu derım rabbım hayırlısını nasıp etsın hayırsz olacaksa bıse bıseye mana olsun olmasın

canım ikisini de tavsiye ederim. farketmez hiç. ama tek doktora göre hareket etme kesinlikle. bu çok önemli bi durum çünkü.
bir de şunu unutma, bi yerlere mutlaka okumuşsundur, kardeşim doktor o da söyledi, bu haftalarda olan (Allah kimseye yaşatmasın) düşükler ölümler zaten genetik olarak sağlıklı olmadığı için gelişmiyormuş, yani eğer yaşamayacaksa ileride bişey olacaksa daha kötü. hayırlı evlatlar sapasağlam bebekler versin Rabbim..

evet gideceğim galiba.Tek dr.a bağlı kalmak isemiyorum aama açıkçası dr.a güvendim çünkü tesettürlü inançlı biriydi.Onlar birazda dini bakıyolar olaya.Yüzde 1 ihtimal bile olsa alamam ben dedi.Tabi yinede gidecceğim.
Dediğinde haklısın dr.da bunu söyledi.Aksi gibi eşimde yok :KK43: İnş izin falan alabilirde gelir bari..

evet gideceğim galiba.Tek dr.a bağlı kalmak isemiyorum aama açıkçası dr.a güvendim çünkü tesettürlü inançlı biriydi.Onlar birazda dini bakıyolar olaya.Yüzde 1 ihtimal bile olsa alamam ben dedi.Tabi yinede gidecceğim.
Dediğinde haklısın dr.da bunu söyledi.Aksi gibi eşimde yok :KK43: İnş izin falan alabilirde gelir bari..

zaten hep aksılıkler boyle zamanı bulur esın nerde cnm yokmu yanında pufffffffffffffff

canım hazırlıklıydım dedin ya, neden hazırlıklıydın yani daha önce doktorlar bişey mi demişti?

::KK14::KK14:offfffffffff hayırlısı ya allaha hep dua ederken sunu derım rabbım hayırlısını nasıp etsın hayırsz olacaksa bıse bıseye mana olsun olmasın

bende öyle düşünüyorum.Kızlar sakın moralinizi bozmayın.Sadece burdan bi arkadaşım vardı.O bana çok örnek oldu.Kız tam 9 ay karnında taşıdı.Erken doğmuş ve ölü doğmuş :KK43: Çok üzüldüm ama o çok güçlüyüd.Dediğin gibi bu çok kötü bi olay ama belki ilerde daha çok üzülecekti.İşte hayırlısıymış dedi.Bende kendime onu teselli ediyorum, allah vermesin senelerce emek vermiş bi kazaya çocuklarını kurban etmişlerde çok.Onlar bana teselli.Onları düşününce onlara haksızlık diye üzülmeyim diyorum.

Annem babam başka bi dr.a da git diyolar ama sonuç muhtemelen budur.
İnanırmısınız salaklaştım.Çok üzülemedim bile.Ağlarım yıkılırım sanıyodum.
Tuhaf bi duygu.Allah kimseye yaşatmasın.
Ama orda görmek bile güzeldi :) Sizlerin ki inş çok çok sağlıklı olur be kızlar
Napalım kısmetleri yokmuş bu dünyada.
Meleklerimizle ahirette görüşürüz :KK43:

Yani kalpleri atmadı işte..
Annem çok üzüldü, ağladı da biraz önce.
Ona üzüldüm.Ben hazırlıklıydım zaten.
Eşime nasıl diycem bilmiyorum...
canimya neoldu birden böyle ne diyecegimi bilemiyorum cok üzüldüm allahim sabirlar versin ins .. sayfalari okumaya korkar oldum rabbim hayirlisini versin ins hepimize

bende öyle düşünüyorum.Kızlar sakın moralinizi bozmayın.Sadece burdan bi arkadaşım vardı.O bana çok örnek oldu.Kız tam 9 ay karnında taşıdı.Erken doğmuş ve ölü doğmuş :KK43: Çok üzüldüm ama o çok güçlüyüd.Dediğin gibi bu çok kötü bi olay ama belki ilerde daha çok üzülecekti.İşte hayırlısıymış dedi.Bende kendime onu teselli ediyorum, allah vermesin senelerce emek vermiş bi kazaya çocuklarını kurban etmişlerde çok.Onlar bana teselli.Onları düşününce onlara haksızlık diye üzülmeyim diyorum.

evet 9 ay tasıyıp onunla butunlesp hissedip kaybetmek allah korusun ama cok cok cok daha zor allahım kimseye yasatmasın .

zaten hep aksılıkler boyle zamanı bulur esın nerde cnm yokmu yanında pufffffffffffffff
Canım biz eşimle tayinciyiz o çorluda memur, ben ankarada.O yüzden.
canım hazırlıklıydım dedin ya, neden hazırlıklıydın yani daha önce doktorlar bişey mi demişti?

Herkes duymuştu kalp atışlarını, bi ihtimal diyodum sadece mucize gibi.Bide çok aratırdım.Bu ülkemizde çok yaşanan ve önlenemeyen bi durummuş.Ve çok ağır grip geçirdim.O da bebeğe zarar verebilir diyodum.

Annem dr.a sordu evet minicik bi mikrop bile gelişmemesini etkilemiş olabilir dedi ama daha çok genlerin kalitesiymiş fakat 2. gebeliği kesinlikle etkilemezmiş.

Aman kızlar çok dikkat edin kendinize mikrop kapmayın.onlar çok minik çünkü ...

kızlar merhaba
Dr.a gittim gebelik gelişmemiş.Pazartesiye dek bekle, yüzde 5 ihtimali var yaşadığına dair.
Ama büyük ihtimal oda yok olacak dedi.
Hem üzüldüm hem sevindim.Beklediğim kadar üzülmedim.
Neden mi? İkiz miş !
İkiz olmasını çok istiyodum genlerde vardı zaten.
Dr da evet varmış ama zaten biri hiç gelişememiş dedi.
Ne diyeyim bizimkilerin ömrünü Allah sizin güzel yavrularınıza versin...

canım ya bende işetn yeni geldim hemen açtım noolmuş diyee,canım genede bi ihtimal varmış bak ,tamam sen üzülürsün tabi ama belki bu yüzde 5 ihtimalden bişeyler olur ,olmazsada canın saolsun ,eşin saolsun ,bencede senin için hayırlısı budur belki Rabbim inşallah en yakın zamanda nasip eder sağlıklı bi bebiş,kucağına alırsın inşallah ,bak bende daha duymadım kalp atışını haftaya gitcem ,Rabbim ne verirse hayırlısını versin...:KK19:

canimya neoldu birden böyle ne diyecegimi bilemiyorum cok üzüldüm allahim sabirlar versin ins .. sayfalari okumaya korkar oldum rabbim hayirlisini versin ins hepimize
Canım çok sağol.Napalım kısmetleri ypkmuş be dünyada :KK43: Siz üzmeyin kendinizi ve bebeklerinizi ama.Ben daha çok üzülcem valla..
evet 9 ay tasıyıp onunla butunlesp hissedip kaybetmek allah korusun ama cok cok cok daha zor allahım kimseye yasatmasın .

Evet bende onu kendime teselli konusu yaptım.Allah korusun o çok dHA kötüsü.Rabbim sizlerede banada kimselerede yaşatmasın bunu inş ...

bir nasihat gibi bu sancılı hasret miyadını doldurup biter bırgun.. karanlık aydınlıga kavusur elbet.... siz o gun bayramı kutlamayı görun..... asla uzulmek yok ben ınanıyorumkı rabbım saglıklı bebek verıcek kucagına hayırlısıyla :KK3:

canım ya bende işetn yeni geldim hemen açtım noolmuş diyee,canım genede bi ihtimal varmış bak ,tamam sen üzülürsün tabi ama belki bu yüzde 5 ihtimalden bişeyler olur ,olmazsada canın saolsun ,eşin saolsun ,bencede senin için hayırlısı budur belki Rabbim inşallah en yakın zamanda nasip eder sağlıklı bi bebiş,kucağına alırsın inşallah ,bak bende daha duymadım kalp atışını haftaya gitcem ,Rabbim ne verirse hayırlısını versin...:KK19:

CCanım haklsın bi umut işte.Belki o umut vardır diye başka bi dr.a da gidicem.Dediğin gibi elbet hayrı vardır.Ne yapalım genciz inş bi daha olur.Hem hala tayinimiz olmamıştı, 2 yıl daha vardı belki daha büyük sıkıtılara yol açaccaktı kimbilir.İşte hayırlısı ya.

Canım inş senin içinde herkes içinde hayırlısı olur dilerim.Ama inş hayırlısıyla duyarsın be arkadaşım ...

bir nasihat gibi bu sancılı hasret miyadını doldurup biter bırgun.. karanlık aydınlıga kavusur elbet.... siz o gun bayramı kutlamayı görun..... asla uzulmek yok ben ınanıyorumkı rabbım saglıklı bebek verıcek kucagına hayırlısıyla :KK3:

Allah razı olsun ccanım.Bende öyle diyorum.aLLahın izniyle bizimde bi sağlıklı bebğimiz olur inş.Sonuçta ilk yaşayan ben değilim.Burda çok daha ağırını yaşamış arkadaşlar var.Hepsi teselli bana.Olur Allahın iziyle be :)

X