2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar nasılsınız birkaç gündür yoktum yine sayfalar almış başını gitmiş..
Ya kızlar moralim çok bozuk dün doktora gittim kalp atışı duyulmadı haftaya yine gel dedi tam doktordan geldim ki lekelenmem oldu
koştum gittim yine ilaç verdi birde kızdı baya kızımı indirip kaldırıyorum deyince..dinlen dedi ama nasıl dinleneyim bilmiyorum kızımın peşinde koşturmaktan iş güç derken vakit bulamıyorum ki dinlenmeye..

geçmiş olsun canım bende snn gibi oğlum 21 aylık ama sürekli kucak istiyor bende daha gitmdim haftaya giidecem 8 haftalık oluyor ozama bebiş işallah kalp atışını duyarız bulantın falan varmı peki snn bnm çok fena

Canım doktor dinlen dediyse dinlen..Lekelenmen olmuş bak..Olabiliyo,hemen sorun yapma üzülme ama, dikkat et kendine..Bile bile lades yapma..Mümkünse ailenden birini çağır eve, kızınla o ilgilensin bi müddet..Hiç olmazsa ilk 3 ay..

saol canım dinlenmeye çalışıyorum kızım uyuyunca falan uzanıyorum biraz.. işi falan da boşverdim zaten ev aldı başını gitti:)aileden gelebilecek kimse yokki mecburen idare ediyoruz işte

Korkma bişiy olmaz Allahın izniyne...Duyarsın sende..
Benim 5 seneden sonra oldu, doktor neler dedi, yok miyoma yapışık.Düşme ihtimali çok yüksek.2 gün kanamam oldu parça parça..Neler neler, hepsini yazmıyom burda kızlar korkmasın.Şimdi iyiyim ama..
Hiç endişe etmiyom ama, ben bu bebeği çatır çatır doğuracam sağlıklı sıhhatli Allahın izniyle..Rabbim oraya yerleştirmiş ya, bişiycik olmaz.
Sende stres yapma, inşallah duyarsın kalp atışlarını..

Rabbim korusun bebişleri..bizde 9 aydır istiyorduk ama olmuyordu..nedense bi rüya gibi geliyo hepsi bana ,birde hiçbir mide bulantısı yanması falanda olmayınca hissetmiyorum hamile olduğumu.doğur bacım çatır çatır ohh al kucağınada yavrunu..Allahın koruduğunu hiçbirşey korumaz canım

Rabbim korusun bebişleri..bizde 9 aydır istiyorduk ama olmuyordu..nedense bi rüya gibi geliyo hepsi bana ,birde hiçbir mide bulantısı yanması falanda olmayınca hissetmiyorum hamile olduğumu.doğur bacım çatır çatır ohh al kucağınada yavrunu..Allahın koruduğunu hiçbirşey korumaz canım

Bulantım olmuyo deme kız, benim de olmuyordu seviniyordum...
2 gündür ne çektiğimi bi Allah bi de ben biliyom..
Nazar değdirme kendi kendine..

geçmiş olsun canım bende snn gibi oğlum 21 aylık ama sürekli kucak istiyor bende daha gitmdim haftaya giidecem 8 haftalık oluyor ozama bebiş işallah kalp atışını duyarız bulantın falan varmı peki snn bnm çok fena

aynen canım ya benim kızda devamlı kucağımda 19aylık baya yaramaz durmuyo hiç..8haftalıksa duyarsın canım benim keseyide geç görmüştü ondan herhalde bir hafta daha beklicem..bulantım da yok çok şükür aman bi de olursa işte o zaman yandım:)

LİZGELAL YİNEMİ ÇIKTI OFFFFFF YA NEDEN GELMEDİ CANDAS YA O GELMEDİKÇE BEN DAHADA ENDİŞELENİYORUM YA LÜTFEN KÖTÜ BİŞEY OLMASIN YA NEDEN UZADIKİ İŞİ BU KIZIM

BU ARADA BEN YARINDA VAZGECTIM GİTMEKTEN ÇÜNKÜ CUMA GÜNÜ GİDİCEM :KK9:eşim cuma günü gelebiliyo bide hastaneden anneme gıdıcem kocişinde orada idmanı var aksam 11 de bitiyo idman benıde oradan alır diyee

ben geldimmmm kızlar hepinize ii akşamlar
bende az önce doktordan geldim..tehlike bende de devam ediyor haftaya tekrar gideceğim..bişey sorcam kesenin büyümesi iyiye işaret midir?bu konuda bir bilgisi olan var mı?6 mm geçen hafta pazar günü 11 mm bugün ise 14 mm doktor bişey demedi. bebeğin kalp atışlarını duyabilecek miyim en çok onu merak ediyorum..
bu arada candas doktora neden gitti?
kocamınkuzusuyum çok geçmiş olsun caım.dikkat et kendine

canım ne güzel kesenin büyümesi tabiki güzel ben de cuma günü kese büyümüş mü diye kontrole gidicem, kalp atışı bekleme dedi benim doktor daha çok küçük dedi. senin sat ne zamandı kusura bakma daha önce sorduysam..insanın aklında kalmıyor haliyle :)

aynen canım ya benim kızda devamlı kucağımda 19aylık baya yaramaz durmuyo hiç..8haftalıksa duyarsın canım benim keseyide geç görmüştü ondan herhalde bir hafta daha beklicem..bulantım da yok çok şükür aman bi de olursa işte o zaman yandım:)

benim kızımda 15 aylık oldu ama yanımda değill :KK43: keşke olsada kucağımdan düşmeseee kaynanamla artvine gitti pazartesı günü dönücekler

LİZGELAL YİNEMİ ÇIKTI OFFFFFF YA NEDEN GELMEDİ CANDAS YA O GELMEDİKÇE BEN DAHADA ENDİŞELENİYORUM YA LÜTFEN KÖTÜ BİŞEY OLMASIN YA NEDEN UZADIKİ İŞİ BU KIZIM

BU ARADA BEN YARINDA VAZGECTIM GİTMEKTEN ÇÜNKÜ CUMA GÜNÜ GİDİCEM :KK9:eşim cuma günü gelebiliyo bide hastaneden anneme gıdıcem kocişinde orada idmanı var aksam 11 de bitiyo idman benıde oradan alır diyee

ne antremanı comely futbolcumu eşin yoksa :)

X