2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kızlar bıraz kasıklarımda agrı oldu koyu resnk te akıntı geldı hemen dr gel dıyınce gıttım bebısımde bıse yok kurban olsun annesı bıraz dınlen agr ıs yapma dediiii ay nasıl guzel nasıl guzel allahım kız ya bana ole geldı yada buyumus benım velet :)))) kalp atısıda cok ıyı korkulacak bıse yok dedı

hehehe ayy ne fenayızz illa buluyoruz doktora gitmek için bahane

kızlar merhaba
Dr.a gittim gebelik gelişmemiş.Pazartesiye dek bekle, yüzde 5 ihtimali var yaşadığına dair.
Ama büyük ihtimal oda yok olacak dedi.
Hem üzüldüm hem sevindim.Beklediğim kadar üzülmedim.
Neden mi? İkiz miş !
İkiz olmasını çok istiyodum genlerde vardı zaten.
Dr da evet varmış ama zaten biri hiç gelişememiş dedi.
Ne diyeyim bizimkilerin ömrünü Allah sizin güzel yavrularınıza versin...

hehehe ayy ne fenayızz illa buluyoruz doktora gitmek için bahane

kız cok korktum bacım kotu oldum ama guya kadın geldı tamızlıge yıne ben kostum arkasından ay esimi hıc bole gormemıstım selevat getırmeye baslıcaktım nerdeyse kamofilajlarını utuluyodum dr a gıtmek ıcın geldınde ay nasıl kaldırdı attı

Yani kalpleri atmadı işte..
Annem çok üzüldü, ağladı da biraz önce.
Ona üzüldüm.Ben hazırlıklıydım zaten.
Eşime nasıl diycem bilmiyorum...

bende ne yazcagımı sasırdım ne diyebilrim bilmiyorum .. her zaman yanında oldgumuzu unutma

hadi yaaaaa (43:

benim kızımda 15 aylık oldu ama yanımda değill keşke olsada kucağımdan düşmeseee kaynanamla artvine gitti pazartesı günü dönücekler

ay canım çok zor yaa nasıl gönderdin benimde görümcem gönder bana ben bakayım sen dinlen diyo ama ben gönderemiyorum kii...

ah canım benim, çok üzüldüm. Allah en kısa zamanda tekrar sağlıklı bi bebek nasip etsin inşallah. umudunu da kaybetmemek lazım baka doktora da git tek görüşe göre hareket etme sakın..çağ hastanesinde sevgi hanım var çok çok tecrübeli çok yoğun olduğu için gitmiyorum ben ona b kere git derim. öpüyorum canım.

canım benim saol ya yapcak bişey yok.
Diyorum ya bende hem üzüldüm hem sevindim.
En azından hamile kalabilrim sanırım...

evet dogru istedigin zaman yine cocuk yapabilirsin hiç engeliniz yok rabbim hayırlısını nasip etsin herseyde vardır bi hayır inşallah gönlunce olur

ne diyeceğimi şaşırdım bende allah herşeyin hayırlısını versin...

Annem babam başka bi dr.a da git diyolar ama sonuç muhtemelen budur.
İnanırmısınız salaklaştım.Çok üzülemedim bile.Ağlarım yıkılırım sanıyodum.
Tuhaf bi duygu.Allah kimseye yaşatmasın.
Ama orda görmek bile güzeldi :) Sizlerin ki inş çok çok sağlıklı olur be kızlar
Napalım kısmetleri yokmuş bu dünyada.
Meleklerimizle ahirette görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…