2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım yaa nasıl heyecanlandım okurken, sevindim her şeyin yolunda olmasına. darısı başımıza artık...

mrb arkadaşlar a.s.
nasip olursa bende haziran annesi olucam inşallah.. :asigim: İlk tüp bebek denememizdi şükürler olsun gördük bugünü.. :Saruboceq: 4+5 günlük oldum hesaplamama göre...Haftaya pazarteside ilk ultrason kontrolüne gidicez
yaşım:24 SAT:15eylül doğum 20 haziran kilo:50
Güzel paylaşımlarda bulunmayı diliyorum..Allaha emanet olun..

ah canım benim hayırlısı olsun o gün moralini bozmamak için yazmamıştım ama o duyguyu bende bilirim.ilk aşılamamda 12. günümde 16 çıkmıştı 2 gün sonra 0.2 ye inmişti.çok berbat bi duygu..bu sefer de öle olcak sandım ben 11. gün 6.86 çıkınca ama rabbim nasip etti çok şükür..daha zamanı gelmemiş demekki canım allah sabır versin bi sonraki aya yoğunlaş belki senin bebişin temmuz bebişi olmak istiyo:)

arkadaşlar bende gördüm bugün bebegimi şimdi iyice inandım hamile olduguma ama çok bulantım var çıkarıyorumda dr böle giderse hastaneye yatırırım dedi inşallah yatmama gerek kalmaz da 3 haftasonra tekrar çagırdı birde düşük olmasın diye coraspin verdi zaten progestanda kullanıyorum rabbim hepimizinkini tamamına erdirir

mrb kızlar yazdıklarınızı okuyunca bi tuhaf oldum haftalar önce bende sizler gibi: keseyi görecekmiyim onu gördüm, kuzumu görecekmiyim onuda atlattık, kalp atışı var mı? en nihayetinde cinsiyetine kadar geldik. rabbim sizlerede nasip eder inş.

geçmiş olsun inş bian önce geçer bulantıların.seninki kaç haftalık bide kalp atışlarını duydunmu

slm kızlar benim sizlere bi sorum olacak azıcık kafam karıştı dasempatiksalakcinni şimdi ben bi bebek sitesine üye oldum geçen hafta, normalde geçen hafta 4 haftadaydım ama o site sat ıma göre 5 haftalık bebek gelişimini bana mail olarak attı bugünde 5.haftaya girdim 6.haftanın bilgileri geldi şimdi ben bebeğimin gelişimi için kaçıncı haftayı takip edicem kafamçokkarıştı
umarım derdimi anlatabilmişimdir:uhm:

Canim hangi site bu bizde girelim oraya:)

başka bi sitesinin adının vermek reklama girer mi bilmiyorum ama benim üye olduğum site KÜÇÜK İNSAN biraz karışık geldi başta ama ii bi siteye benzio :smiley-cool:

oyyşşşşkuzuma bak be senide yesinler bebişinidee....:CüvCüv:

Canim Seydam ve diger sevgili arkadaslar,

C.tesi doktora gittim. Hamdolsun bir sorun yok. Progesteron fitili verdi. Bu bebegi Allah'in izniyle koruyacakmis.
Ayrica bazi tahliller istedi haftaya sonuclari goturecegim inshaallah. Bir hafta kadar iliski olmasa iyi olur dedi.

canim merhaba senden haber varmi diye girdim cok sükür iyisin ins hep böylede olur allah korusun mekegini ve seni canim benim dikkat et kendine

merhaba kızlar ara ara girip okuyorum sizleri,sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz..
bulantı için çubuk kraker,galeta,leblebi yiyebilirsiniz..birde çantanızda buzdolabı poşeti bulundurun nerede nezaman çıkaracağınız belli olmaz;:))))

evet ecrin yazdıklarına bi anne olarak katılıyorum kusmak korkusuyla heryere yürüyerek gitmek zorunda kaldım uzaga gitmem gerekirsede poşetimi eksik etmedim ama gün içinde beyaz leblebi yemenizi tavsiye ederim midenizi mümkün oldugunca boş bırakmamaya çalışın cebinizde çantanızda olsun 1 2 tane atın agzınıza işe yarıyor çok ama tabiki bulantı ve kusma bitmiyor ilk 4.5 ay sürüyor allah sabır versin inanın bitiyor ama biraz sabır ben kafayı yiyecem sanıyordum sabahları kalktıgımda

Cok gecmis olsun.Neyse sen de bebegin de iyisiniz.Insallah tahlil sonuclarinda da guzel haberler alacaksiniz.Icini ferah tutmaya bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…