2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Evet canım çok yoğundum bugün, sabahtan bi uğradım ama siz yoktunuz.Bende çok durmadan çıktım..Şimdi de günün yorgunluğu yapıştı üzerime, bi eve gitsem de uyusam diye düşünüyorum.

okudum sabah yazdıklarını ben geldım sen cıkdın galiba ..
eve gidince dinlenirsin calısmak zor ya ben normalde bile üşengec insanım hamıleyken baglasalar iş yerınde durmazdım heralde

bana cvp yazan arakadaşlar hepinize çokk çokk teşekkürr ediyorum..alıntı yapamadım..hepinize ortak teşekkür ediyorum....:KK69::KK69::KK71:....ve değiniz gibi bol bol dinleneceğim...ilaçlarımıda düzenli şwkilde alacağım..yalan yok içim biraz rahatladı..çok saolun güzel anne adayları..bol bol bebeğim için ve sizin için dua edeceğim..bu arada ofisteyim..sizin hızınıza yetişemiyorum..yoğunlukda var burda :KK14:

kalp atışını ve büyüdüğünü gördüm ya bi de dedğiniz gibi düşük riski azalıyormuş,bunu da duyduım ya içim biraz daha rahat..ama tam değil....:emir_bebek::emir_bebek:

okudum sabah yazdıklarını ben geldım sen cıkdın galiba ..
eve gidince dinlenirsin calısmak zor ya ben normalde bile üşengec insanım hamıleyken baglasalar iş yerınde durmazdım heralde

Valla gerçekten de zor.
Bir de dün çıkarınca bugün iyice halsizleştim.Normalde bu kadar halsiz olmuyordum, ama bugün çok yorgunum.Ya bir de hafta sonunu çok yoğun geçirdim ben.Cumartesi misafirlerim vardı, pazar sabahı da arkadaşlarla kahvaltıya gittik, ordan alışverişe.Akşamı ettik..Sanırım artık eski faal günlerimdeki gibi olamayacağım..Anlamam gerekiyor da, ancak idrak ediyorum..
Ya bir de bişey soracağım, topuklu ayakkabı giyiyor musunuz ? . . .

bana cvp yazan arakadaşlar hepinize çokk çokk teşekkürr ediyorum..alıntı yapamadım..hepinize ortak teşekkür ediyorum....:KK69::KK69::KK71:....ve değiniz gibi bol bol dinleneceğim...ilaçlarımıda düzenli şwkilde alacağım..yalan yok içim biraz rahatladı..çok saolun güzel anne adayları..bol bol bebeğim için ve sizin için dua edeceğim..bu arada ofisteyim..sizin hızınıza yetişemiyorum..yoğunlukda var burda :KK14:

kalp atışını ve büyüdüğünü gördüm ya bi de dedğiniz gibi düşük riski azalıyormuş,bunu da duyduım ya içim biraz daha rahat..ama tam değil....:emir_bebek::emir_bebek:

Canım ben senin yazdıklarını okumadım.Sanırım bi sıkıntın vardı,geçmiş ama herhalde..Kalp atışını duyduysan düşük riski gerçekten çok azalıyormuş..Rabbim hepimizin yardımcısı olsun, okuduklarımızdan çok etkileniyoruz.Ben burda bi bebeği kaybettiğimizi öğrenmiştim de o gün ağlamaktan helak olmuştum, çok iyi hatırlıyorum..Allah hepimizin yardımcısı olsun, ne gelirse ondan geliyor.Hakkımızda hayırlısı olur canım.Sende bol bol dinlen..Allaha emanet ol.

Valla gerçekten de zor.
Bir de dün çıkarınca bugün iyice halsizleştim.Normalde bu kadar halsiz olmuyordum, ama bugün çok yorgunum.Ya bir de hafta sonunu çok yoğun geçirdim ben.Cumartesi misafirlerim vardı, pazar sabahı da arkadaşlarla kahvaltıya gittik, ordan alışverişe.Akşamı ettik..Sanırım artık eski faal günlerimdeki gibi olamayacağım..Anlamam gerekiyor da, ancak idrak ediyorum..
Ya bir de bişey soracağım, topuklu ayakkabı giyiyor musunuz ? . . .

ben giyiyorum aslında cuma günü dr a gittiğimde düştüm merkezde ama hala inatla giyiyorum çünkü düşmem benim hatam değildi yerleri paspaslamışlar benim ayağımda galoş yürürken birden yerde buldum kendimi allahtan bebişime bişey olmadı

ben giyiyorum aslında cuma günü dr a gittiğimde düştüm merkezde ama hala inatla giyiyorum çünkü düşmem benim hatam değildi yerleri paspaslamışlar benim ayağımda galoş yürürken birden yerde buldum kendimi allahtan bebişime bişey olmadı

Canım gerçekten de Allah korumuş..Dikkat et.Ben giyiyorum ama, bi yandan da suçluluk duyuyorum.Acaba bi zararı oluyor mu diye..Gerçi artık işe gelirken giymeyi bıraktım.Ama dışarı çıkacağımızda giyiyorum.İnşallah yanlış yapmıyoruzdur..

Ya bende aynı dertten müzdaribim kızlar bizim şirkette kumaş ve topuklu ayakkabı mecbur o yüzden giyiniyorum ama düz almam lazım sanırım iyi değilmiş giymemiş çok düzde ,y, değilmiş hafif topuklu olabilirmiş nette okudum:)

söylersin o zaman duyarsın sesini okadar telaşlı bir atışki çok hızlı:)) sen ist nereye gidiyorsun dr
ben medical park bahçelievler ve cerrahpaşa ama 3.aydan sonra cerrahpaşaya gidicem harika mükemmel bir yer

medical park b.evlerde hangi doktora gidiyorsun ?
ben de doğumumu orda yapmayı düşünüyorum.. hastaneyi gezmiştim çok beğendim ama doktorları hakkında hiçbir fikrim olmadığı için kendi doktorumu oraya getircem doğumda büyük ihtimal.. ama hastanenin doktoru da olsa fena olmazdı hanii ?

Ya bende aynı dertten müzdaribim kızlar bizim şirkette kumaş ve topuklu ayakkabı mecbur o yüzden giyiniyorum ama düz almam lazım sanırım iyi değilmiş giymemiş çok düzde ,y, değilmiş hafif topuklu olabilirmiş nette okudum:)

Ben de işt giymeyi bıraktım ama,artık gezmeye giderken de giymemeye alışsam iyi olacak.Sonuçta Allah nasip eder de doğurursam bebişi taşırken mecbur düz giyeceğim.Şimdiden alışmak lazım..

medical park b.evlerde hangi doktora gidiyorsun ?
ben de doğumumu orda yapmayı düşünüyorum.. hastaneyi gezmiştim çok beğendim ama doktorları hakkında hiçbir fikrim olmadığı için kendi doktorumu oraya getircem doğumda büyük ihtimal.. ama hastanenin doktoru da olsa fena olmazdı hanii ?

ben kızımıda aynı doktorda yapmışdım jfk daydı şimdi oraya geçdi Nadide Korkut
ama ben orda devam etmeyi düşünmüyorum cerrahpaşada istiyorum tam teşekküllü ve araştırma hastanesi orası özel gibi ilgi var hatta daha esprili ve insanı yumuşatıyorlar:) tavsiye ederim

doktor daha iyi bilir tabi ama zaten bir kaç ay sonra bebek büyüdükçe
ayaklar şişmeye başladıkça rahat edip giyemezsiniz onun için şimdi rahatsız olmuyosanız giyin şıkır şıkır hamişler olun ne güzel

Evet cnm bende onu sölicektim,içme ilaç diye..Hem hasta hemde hamileyken çalışmak ta çok zor olsa gerek.. Artık hasta olmamaya bakmak lazım..Ateşin yükseliyomu ? Mutlaka ölç doktor bana 37,5 tan fazla olursa mutlaka haberim olsun dedi..
yok hiçbirşey içmiyorum ilaç ne de olsa ateş çıkmıyor da halsizlik çok fazla ama işe gelince yoğunluktan iyileştim wallahi ilgin için teşekkürler...

Canım ben senin yazdıklarını okumadım.Sanırım bi sıkıntın vardı,geçmiş ama herhalde..Kalp atışını duyduysan düşük riski gerçekten çok azalıyormuş..Rabbim hepimizin yardımcısı olsun, okuduklarımızdan çok etkileniyoruz.Ben burda bi bebeği kaybettiğimizi öğrenmiştim de o gün ağlamaktan helak olmuştum, çok iyi hatırlıyorum..Allah hepimizin yardımcısı olsun, ne gelirse ondan geliyor.Hakkımızda hayırlısı olur canım.Sende bol bol dinlen..Allaha emanet ol.

canım bende dşük riski varmış..kahvrengi lekenelnmelerim oluyordu..ihmal etmiştim..doktorumu aradım bu gün ..hemen çağırdı beni..düşük riskim varmış...muaneye de bebeğimin büyüdüğünü de gördüm ve kalp atışını da tekrar duydum..içim rahatladı..ama ama ama amaa düşük riskim varmış :KK43:((( offffffff offffffff....ilaç verdi doktorum..ve bol bol dinlenmemi istedi...
miniğim nası büyümüştü ablası kocaman olmuş bi oynuyordu yernde durmuyordu :)) gözlerim doldu izlerken..hayran kaldım bebeğime...ona bişey olmasınn..

bu arada teşekkür ederimm canımm :KK71:

X