2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hayır ölcumde yapmadılar ama gösterdi 2 hafta var gitmeme zaten o zaman da 2li test için gidicem

söylersin o zaman duyarsın sesini okadar telaşlı bir atışki çok hızlı:)) sen ist nereye gidiyorsun dr
ben medical park bahçelievler ve cerrahpaşa ama 3.aydan sonra cerrahpaşaya gidicem harika mükemmel bir yer

hayır ölcumde yapmadılar ama gösterdi 2 hafta var gitmeme zaten o zaman da 2li test için gidicem

bacım ölcumle alakası varda dr lar anlıo rıtımden anlıo masallah bıse olmaz duymasan bıle uzman tv de dıokı cocuktan tek bır ses yasıyor olmasına ısaret yeter bızım ıcın yanı kalbı atyosa tamamdır melegımzın

ekranda o kalbının hareketını gormek bıle yeter amannnnnnn her agızdan bır ses cıkıo nenelerımz nasıl dogum yapmıs allaha emanet yaaa ultrasonmu varmıs ona kalırsa:KK60:

ya bu haslanmıs patates ıyı gelır dedıler yaptı allahım daha kotu oldummmmmm kendıme guluyorum yemınle ya sıvı olsa cıkıo bu patates cıkmıyoda yemın ettım bıda yapmıcam esım zorla kusturdu saolsun ay kız hakları odenmes yazık:KK25:

bana süt iyi geliyo içebiliyosan birde onu dene istersen ....gerçekten eşlerinde işi zor geçen akşam tam yatarken bende tutamadım kendimi öğürmemle çıkması bir oldu
her yer battı sağolsun eşim temizledi

gokyuzu nenem anlatıyor bır ara ıyı dınle hahahah cok komık cocuk karnımda oynardı ole bılırıdım dıo adetlerımz hep gec duzensız olurdu ondan analamzdım dıo bıde dogumda dr mu vardı ıncır agacına sarılır ıkına ıkına dogururdum dıo ay yazık hahahahahaha:KK9::KK9:

Şu çizelge işine takıldım bende. Kaydetmiyor ama neden acaba?
Kızlar az önce sordum ama cvp gelmedi aranızda Crinone Jel kullanan var mı? Yada progesteron hapı kullanan?

ben progestan kullanıyorum daha önce aşılamalarda crinone jel kullanmıştım onun kilo yapıp yapmadığını hatırlamıyorum ama progestan bağırsak hareketlerini yavaşlatıyor drum bu konuda uyardı beni kilo artışının sebebi bu olabilir

bana süt iyi geliyo içebiliyosan birde onu dene istersen ....gerçekten eşlerinde işi zor geçen akşam tam yatarken bende tutamadım kendimi öğürmemle çıkması bir oldu

Anamm,
benim eşim hayatta temizlemez...
Ben hiç kusmadım şimdiye dek..Sadece dün yatmadan önce eşim faydalı diye portakal suyu sıktı 1 bardak onu içtim öyle yattım.Gece mide ağrısından duramadım.3 gibi kalktım kustum ilk kez..Eşim de korktu yazık, ne oluyo ya, diye o da koştu...Ama sonuçta gecenin bi yarısı o bi lavaboda kusuordu, ben bi lavaboda kusuyordum...

yazık ıyı gunde kotu gunde dıyolarya gercekten oyle ıyı olana tabıkı allahıma cok sukur mınnettarım ona :KK69:

söylersin o zaman duyarsın sesini okadar telaşlı bir atışki çok hızlı:)) sen ist nereye gidiyorsun dr
ben medical park bahçelievler ve cerrahpaşa ama 3.aydan sonra cerrahpaşaya gidicem harika mükemmel bir yer

ben koşuyolu medipole gidiyorum sema ovalı 2li test içinde medipol hakan apaydından randevu aldım herkes cok memnun

gokyuzu nenem anlatıyor bır ara ıyı dınle hahahah cok komık cocuk karnımda oynardı ole bılırıdım dıo adetlerımz hep gec duzensız olurdu ondan analamzdım dıo bıde dogumda dr mu vardı ıncır agacına sarılır ıkına ıkına dogururdum dıo ay yazık hahahahahaha:KK9::KK9:
heheheheh ay ne güldüm ne güldüm valla dogru biz burda nelerle ugrasyoruz onlar incir agacıyla dogum yapıyormuss
Anamm,
benim eşim hayatta temizlemez...
Ben hiç kusmadım şimdiye dek..Sadece dün yatmadan önce eşim faydalı diye portakal suyu sıktı 1 bardak onu içtim öyle yattım.Gece mide ağrısından duramadım.3 gibi kalktım kustum ilk kez..Eşim de korktu yazık, ne oluyo ya, diye o da koştu...Ama sonuçta gecenin bi yarısı o bi lavaboda kusuordu, ben bi lavaboda kusuyordum...

kız nerdesın sen cok yogundu galiba bugun gelemedın

ben uzerınıze alının dıe demedım ege ayrıca her agızdan ses cıkması fıkrımnde arkasındayım nıe alındın onuda anlamadım oyle dogru yanlıs hersey aklımıza gelıyor uzerıne alınma

herkes başından geçenleri anlatıyor güzelim yoksa kimse kimsenin moralini ne bozmak ister nede huzurunu kaçırmak ister. alınmadım ben sadece beni yanlış anladın sandım..:KK71:

heheheheh ay ne güldüm ne güldüm valla dogru biz burda nelerle ugrasyoruz onlar incir agacıyla dogum yapıyormuss

kız nerdesın sen cok yogundu galiba bugun gelemedın

Evet canım çok yoğundum bugün, sabahtan bi uğradım ama siz yoktunuz.Bende çok durmadan çıktım..Şimdi de günün yorgunluğu yapıştı üzerime, bi eve gitsem de uyusam diye düşünüyorum.

aslında biz burda demek istediklerimizi tam anlamıyla ifade edemiyoruz bazen yazım hatasından da kaynaklanıyo bide şimdi herkes daha yolun başındayız tedirginiz ufak şeylerden kendimize pay çıkartmaya çalışıoruz ve genelde hep olumsuz şeyleri alıyoruz kendimize olumluları görmüyor herhalde gözüzümüz.herkesin hamileliği aynı geçecek aynı sorun olacak diye bişi yok böyle hayati şeyleri moral bozacak şeyleri burdan öğrenmek yerine doktorumuza sorsak daha iyi değil mi en azından yanlış anlamalarla birbirimizi kırmamış oluruz

herkes başından geçenleri anlatıyor güzelim yoksa kimse kimsenin moralini ne bozmak ister nede huzurunu kaçırmak ister. alınmadım ben sadece beni yanlış anladın sandım..:KK71:

yanlıs nıe anlıyım kuzucum ya haklısın sende haklısın gebelık normal bıse degıl akla hersey gelıyor acabalarla yasıyoruz normaldır bıde hamılelık sendromu dıodu esım ınanmıyordum alınganlık oluyor gercekten neyse önemı yok boskoy :KK3:

bebekpoyraz+, birce3535, ceza83, demet84, elagoz, emineu, esila86, fmg, hayaletorka, iipekk34, mah_buke, nazli_06, optimist_balim, sapphire, sezzzz, simal06, Yakamozzz33

görüntü var ses yok hayırdırr

geliyorum...2 saat uyudum tam 15 sayfa ilerlemişsiniz napiim oku oku bitmiyo :KK9:

X