2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

benim de iştahım çok açık...doktor neden sebze önerdi cnm..et yemeği de bebeğin zeka gelişimi için çok iyi değil mi demir acısından..
bu arada bugün folik asitimi aksattım...hemen gidip içeyim..

tüp bebekmi cnm seninki yoksa akrabalarında ikiz çokmu var

canım benimkisi daha yüzde yüz kesinleşmedi ama bir ihtimal ..olabiliyormuş bu şekilde de nad,ren...bayam öncesi gidicem ve zaman netleşicek:26:

normal şartlarda olan bir hamilelikte ikiz olma olasılığı çok çok düşüktür aslında...genlerde de yoksa korkma bence..

selamlarr kislar bende keseyi gordum 7+3 oldum bende
hayırlı uğurlu ,sağlıklı olsun canıııım:)) hoş geldiin aramızaa:)

bu arada bebişlerimiz ikizler burcu olacak %90. ben ve eşimde ikizler burcuyuz
benimki sat e göre haziran 21 de olcak ama ben geç döllenme olduğunu düşünüyorum çünkü adetim geçer geçmez tahlil yaptığımda çıkmadı ,hatta 3. günde bile gözükmedi ,5. gün kan tahlilinden anladık :) kız olursa benim gibi yengeç olsn ,ne güzel olur yaaa:))) bana çok bağlı olur benim gibi güzeeell yemeller yaparerkek olursa yengeç nasıl olur acabaa???

benim de iştahım çok açık...doktor neden sebze önerdi cnm..et yemeği de bebeğin zeka gelişimi için çok iyi değil mi demir acısından..
bu arada bugün folik asitimi aksattım...hemen gidip içeyim..
valla bilmiyorum canım ben bide malatyalıyım yani sebze yemeklerini hiiç sevmem varsa yokhsa et bulgurr folik asit açısından söylemiştir galiba ,bende folik asiti 5 mg lık folbi ol kullanıyorum ama haftada 1 alıyorum ,doktorum öyle söyledi:26: ama her aksam 1 avuç fındık ,1 avuç ceviz yiyorum bebişim zeki olsun diyee:)))

arkadaşlar çay içiyormusunuz?bir de soda içsem bir zararı olur mu sizce?ben çayı günde 2 bardak ve çok açık içiyorum..ama canım soda istiyor faka t içmiyorum..

arkadaşlar çay içiyormusunuz?bir de soda içsem bir zararı olur mu sizce?ben çayı günde 2 bardak ve çok açık içiyorum..ama canım soda istiyor faka t içmiyorum..

hoş geldinn... acık cay içebilirsin fazla bi etkısı yok..soda da yararlı bende iiçiyorum suana kadar zararlı oldugunu duymadım hatta mide yanmasına agrısına falan öneriyolar soda için die

canım ben kahvaltıda falan hep süt içiyorum ,zaten çayı sevmiyorum , muhbbet ortamı olursa bi bardak içiyorum belki açık ama çok az şeker koyuyorum ,

bakalım nasip cnm..çevremde bana yardım edebilicek kimsem yok o yüzden biraz tedirgin oldum ama başa gelirse de çekicez tabi..
aslında bende ikzim olur diye düşünüyodum genlerimdede var ,ama tek kese var şimdilik ,olsa bakıma yardım edecekler var yakınımda ama ben 0 9 ay geçene kadar nasıl doğacağını düşünmekten kafayı yerdim sanırım

ayy bende hiç sevmem ikizler burcunu iki yüzlü gibi gelir hep
ya çocuk doğmadan iki yüzlü oldu alemsiniz ya.kızlar ebn daha öncede yazdım ama cvp alamadım.ben götremedimde temmuz 211 annesi yok mu sitede? yrn dr. a gidcm %90 gebeyim etten baktım temmuzdiyo o yüzden soruyorum.
gerçi dereyi görmeden paçayı sıvamak gibi olduya neyse.

Nasildir ikizler burcu? duyan eyvah diyor da:)))))

:)) bikere çok zeki oluyorlar , bir bakın çoğu mucit ve önemli işadamları ikizlerdir. Ama gerçekten bir saniyesi bir saniyesine uymazlar. Şuan çok mutluysa 2 dakikada mutsuz olabilir. Enerjik ve sıcakkanlıdırlar..Ben hep isterdim çocuğum ya ikizler ya aslan burcu olsun diye bakalım hayırlısıyla sağlıklı olsunda başka hiçbişey istemiyorum şimdi..

ayy bende hiç sevmem ikizler burcunu iki yüzlü gibi gelir hep

ANAMMMMMMMM bu konuyu hiç düşünmemiştim be yawwwwwwwww bende hiç sevmem yaaaaaaaaaaaaaaaa üffffffffffff hiç anlaşamadım bu zamana kadar ve ikizler burcu çok değişken olur bu arada kızlar için erkekleri gayet yumuşak hayalperest sanata düşkün alışverişi seven falan tiplerdir yanimmmmmmmmm

evet gerçekten komik bi durum olduu :)) iki yüzlü bebişlerr:)) neyse benimki yengeç olcak gi,bi sanki 2 gün dişimi sıkarsam 23 hazirana denk gelir belkii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…