2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

:KK60::KK60::KK1: ya çocuk doğmadan iki yüzlü oldu alemsiniz ya.kızlar ebn daha öncede yazdım ama cvp alamadım.ben götremedimde temmuz 211 annesi yok mu sitede? yrn dr. a gidcm %90 gebeyim etten baktım temmuzdiyo o yüzden soruyorum.
gerçi dereyi görmeden paçayı sıvamak gibi olduya neyse.:KK1:
yaa öle deil burcun ismi bana o kelımeyı hatırlatıyoo kendıliginden gelısen bi durum :KK9:

ANAMMMMMMMM bu konuyu hiç düşünmemiştim be yawwwwwwwww bende hiç sevmem yaaaaaaaaaaaaaaaa üffffffffffff hiç anlaşamadım bu zamana kadar ve ikizler burcu çok değişken olur bu arada kızlar için erkekleri gayet yumuşak hayalperest sanata düşkün alışverişi seven falan tiplerdir yanimmmmmmmmm:KK60:

aman ne olursa olsun saglıklı akıllı bişe olsun delirtmesin benı zırlamasın fazla:KK9::KK1:

anne hamileyken çok uyukluyosa bebeğide uykuyu seviyo demmektir diye bişi duydum doğrumudurki acabaaa????:26:

kizlar ya benim icime iyice kurt düstü altimda batma var bebegim iyimi acaba cünkü diger hamileliklerimde bebeklerimin kalbi durdugunda bana bu tarz seyler oluyordu cok korkuyorum bayabi arastirdim böyle bisey yasayan anneler genelde hamile gibi hissetmemeye basliyoruz ve belirtiler olmuyor artik yazmislar bende o tarz bisey yok ama o batma hissi oturup kalkinca oluyor sali kontrolum var meraktan ölücem ya neolur buda giderse 6. bebegimide kayip etmis olucam allahim sana emanetiz dua edin olurmu ??:KK14:

kizlar ya benim icime iyice kurt düstü altimda batma var bebegim iyimi acaba cünkü diger hamileliklerimde bebeklerimin kalbi durdugunda bana bu tarz seyler oluyordu cok korkuyorum bayabi arastirdim böyle bisey yasayan anneler genelde hamile gibi hissetmemeye basliyoruz ve belirtiler olmuyor artik yazmislar bende o tarz bisey yok ama o batma hissi oturup kalkinca oluyor sali kontrolum var meraktan ölücem ya neolur buda giderse 6. bebegimide kayip etmis olucam allahim sana emanetiz dua edin olurmu ??:KK14:

canım böyle şeyler için endişelenme, çok korkuyorsan hemen yarın doktora git ve ultrasonla baksınlar. internette kimin neyle karşılaştığına çok bakma moral de çok önemli hem. bol bol dinlen, bence en önemlisi bol bol dua et canım. sağlıkla hayırlısıyla doğar sapasağlam olur inş annesi..

canım benim neyin var ya benimde acayip kramp giriyor hiç düşüğüm yok ama bak şimdi bende korktum yaaaaaaaaa

canım benim yaaa...o his nasıldır bilmiyorum ama sen bol bol yat dinlen bence ,hatta salıyı bekleme yarın git doktoruna ,nolcak 1 gün erken olsun ,İnşallah bebişin sana tutulur canım yaa..lütfen durumundan haberdar et ...bu arada progestan kullanıyomusun ???bu ardarda düşükler için tedavii gördünmü ,sanırım baya kontrollü olman gerekiyo.. dualarım seninle canım ..

canım önce sakin ol batma hissi düşüğe işaret değil diye biliyorum bende daha önce bir bebek kaybettim ayaklarını yukarı kaldırıp uzan ve iyi düşün bence telaşa gerek yok

canim dun lekelenmem oldu biraz .
bugunde benim batma var
yarin bende gidecegim doktora cok korkuyorum

ya arkadaşlar beide iyice korkuttunuz yaaaaaaaa benim hiç düşüğüm yok ve lekelenmem veya kanamamda yok ama çok ağrım oluyo batmam oluyo ya benı korkutmayın ne olur yaaaaaa kızımda bana hiç olmadı böyle şeyler.:2:

canim dun lekelenmem oldu biraz .
bugunde benim batma var
yarin bende gidecegim doktora cok korkuyorum

canım önce sakin ol batma hissi düşüğe işaret değil diye biliyorum bende daha önce bir bebek kaybettim ayaklarını yukarı kaldırıp uzan ve iyi düşün bence telaşa gerek yok

canım benim yaaa...o his nasıldır bilmiyorum ama sen bol bol yat dinlen bence ,hatta salıyı bekleme yarın git doktoruna ,nolcak 1 gün erken olsun ,İnşallah bebişin sana tutulur canım yaa..lütfen durumundan haberdar et ...bu arada progestan kullanıyomusun ???bu ardarda düşükler için tedavii gördünmü ,sanırım baya kontrollü olman gerekiyo.. dualarım seninle canım ..

canım benim neyin var ya benimde acayip kramp giriyor hiç düşüğüm yok ama bak şimdi bende korktum yaaaaaaaaa

canım böyle şeyler için endişelenme, çok korkuyorsan hemen yarın doktora git ve ultrasonla baksınlar. internette kimin neyle karşılaştığına çok bakma moral de çok önemli hem. bol bol dinlen, bence en önemlisi bol bol dua et canım. sağlıkla hayırlısıyla doğar sapasağlam olur inş annesi..
kizlar cok sagolun benim lekelenme yok korkum kalp atiminin durmasi bende genelde öyle oluyordu :KK14: puregeston kullaniyorum ,destekleyici ignede vermisti doktorum ,doktora yarin gidemem cünkü kapali heryer ancak hastaneye gidebilirim onlarda normalde beni takip etmedikleri icin kesin yatirirlar onuda istemiyorum uffff ne yapicam bilmiyorum :KK14::KK14:ins bu sefer ayni aciyi yasatmaz rabbim bana dayanamam :KK14:

X