2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bende saçımı kestirmeyi düşünüyorum ama 3 ay dolsun diye bekliyorum illaki var batıl inanç napalım

kızlar selamlar ben de yaklaşık 6.haftamdayım..cok cabuk farkedip hemen doktora gidenlerdenim.. doktor keseyi gördü, salı günü kalp atışlarını duymak için tekrar gidicem umarım bi sorun cıkmaz.ilk zamandan itibaren hiçbişeyim yoktu ama dün resmen kahvaltı yapmak istemedim..Süt ve peynire karşı acayip hassasım ki normalde cok severim..mide bulantım yok ama halsizlik var..napıcam ne yiycem bilmiyorum..iştahım sıfır.....bir de hala yoga yapıyorum, daha önceden de yaptıgım için bırakmak istemedim..spor konusunda bilgisi olan varmı ? bi zarar verirmi acaba? cok dikkatli yapıyorum ama yine de sormak istedim..sevgiler..hepinize saglıklı hamilelik dönemi diliyorum

yarın doktora gdcm ve gebeysem ki % 90 gebeyim.ben de temmuz annesi olucam nette baktımda temmuz oluyo."temmuz 11" linki var mı???

Hayırlısı olsun cnm..Bodrumdasın galiba, bu arada bende Datçalıyım. Şuan İzmirde yaşıyorum ama..çok sık gelirim bodruma ve çok severim..Benimde 6 hafta -6 günlük bebegim..Beraberce sağlıkla kucağımıza alırız inşalah bebişlerimizi...Yoga zararlı değildir canım ama sen yinede doktoruna sor..Benim geçen hafta sancılarım oldu doktora gittim,ilaç verdi şimdi yatıyorum salıya kadar bakalım..Salı günü tekrar gitcem inşallah iyidir bebişim...

aaaaa böyle bir sayfa oldugunu bilmiyordum...çok çokkk sevindim...ben de 2011 haziran annesi olucam..su anda 6 haftalıgım...deneyimlerimizi paylaşırız...
3 gündür bulantılarım başladı...iştah sorunum yok ama yedikten sonra çok sıkıntı çekiyorum ufff...ve çok kilolu hamile kaldım..((

selam kızlar
benim dünden beri kave akıntım vardı az önce haif kan geldi ben doktora gidiyorum şimdi dualarınızı bekliyorum umarım bir sorun yoktur

canım bi sorun çıkmamasına çok sevindim,geçmiş olsun dikkat et kendine:))

hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder Rabbim ,yoga konusuna gelince daha önceden vücudun alışkın olduğu için bence çok problem yaratmaz ,sonuçta ebru şallıda son güne kadar plates yaptı ve bildiğim kadarıyla ondaki hareketler biraz daha ağır ...bence yararı bile dokunur doğum için falan ,aslında bende yapmak isterdim ama tembellik ediyorum işte ,gerçi öğleden sonra benim minişler beni fazlasıyla yoruyo ,spor yerine geçiyodur belkii

BU ARADA KIZLAR HAMİLELİK DÖNEMİNDE NAR YEMEK DÜŞÜĞE NEDEN OLUYOMUŞ DİKKAT EDİN ,HENGEMDE BENİMLE AYNLI DÖNEMDE HAMİLE KALDI ONADA SÖYLEMİŞTİM YEME DİYE AMA YEMİŞ MAALESEF VE DÜN KANAMASI OLDU...

rekorumu vermem kaç kilosun bakım ben 83 liloyum

hoşgeldin canım aramızaa:)) iinşallah bu dönemde sorunlarımızı sıkıntılarımızı burda paylaşarak güzelce atltırıız:13:
kaç kilosun bu arada ?

hoşgeldin canım aramızaa:)) iinşallah bu dönemde sorunlarımızı sıkıntılarımızı burda paylaşarak güzelce atltırıız:13:
kaç kilosun bu arada ?

hoşbuldum cnm..83 kiloyum ve boyumda 158 evlendikten sonra çok kilo aldım...ilk bebeğim ve doktor bir ihtimal ikiz olabilir dedi...ikiz olursa daha da çok kilo alınır dimi(

hımmm evet biraz fazla gibi ,ama 14 kilo almak en normaliymiş ,fazlasını almamaya çalış tabi hamilelikte bu bayaa zor olur muhtemelen ikizse bu 20 kiloyuda bulur belki ,neyse canım bebklerimiz hsağlıklı doğsunda kilolar verilir Allahın izniyle niyetimiz hamileliği olabildiğince rahat geçirmek zaten... ,bende tam 5 günde 5 kilo diyeti yapmıştımki hamile kalmışım ,pko dan dolayı hamile kalamıyodum 61.5 düştüm ve hamile kaldım ,beniimde kocaman göbeğim var ,ve boylarımızda aynı, ama acayip yiyorum ,gece makarnaları ve hiiiç sebze yemeği sevmem ,hep et olcak ...doktorum bol sebze ye dedi ama sadece ilk 2 gün salata yedim sonra hep ,,köfte ,makarna ,pilav

Son düzenleme:
BEN 5+4 ÜM CNM BOYUM DA İŞDE 1,68 FALANDIR SANIRIM sen keseyi gördünmü

evet canım gördüm..ama sen göremediysen üzülme sakın..çünkü ben sanıyorum yumurtlama dönemimin başlarında hamil kaldım..bu da etken bildiğim kadarıyla...sen son döneminde hamile kalmış olabilirsin..
ben de kalp atımı için bekliyorum günümü ve de ikiz olup olmadıgı konusu beni çok tedirgin ediyor...çok değişik bir his bu..ama ikiz olursa diye çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…