2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

cok üzüldüm allah sabır versın yaaa dıkkat et kendıne ayrıca rabbım daha saglıklı bebek verır ınsallah :gitme:

öyledir yardım etsin Allah ben ardahandayım sıkıntı o:hulya:

canım benim Allah yardımcın olsun çok çok geçmiş olsun arkadaşım güzel dileklerin içinde ayrıca sağol.inş. en yakın zamanda güzel haberlerle geri dönersin aramıza canım benim.

Ayyy,canım benim kıyamam..Çok üzüldüm okuyunca..Ama sakat olurdu demiş doktorun, bi de senlik hiç bişey yok, kalbi durmuş...Herşeyin başı sağlık canım..Allah inşallah en kısa zamanda sağlıklı bebişler nasip eder sana...
İnan ağlıyorum bende, üzülme dicem ama, dua etki Allah çok sevmiş bebişini erkenden almış, melek o artık...Dünyaya gelip acı çekse belki çok daha kötü olacaktı.

canım çok geçmiş olsun Allah sabır versin

geçmiş olsun allah sabır versin

yagmurbuse

canim cok gecmis olsun allah sabir versin. En kisa zamanda yeniden saglikli bir hamileligin ve bebisin olur insallah

ay canım dogusu batısı tabıkı dogru fark var ama rabbım bebişlerimizi korusun ablamda memur muşta yaptı olsun ne yapalım

yagmurbuse çok geçmiş olsun canım hakkında hayırlı olanı Rabbim bilir ancak üzülme demek saçma olur bu durumda ama yinede diyorum Rabbim sana sağlıklı bir bebiş nasip etsin tez vakitte:ecrin_bebek:

kızlar gelıyorum ok arkadsın bırı corba dıyınce vcanım cektı :) corba koymustum ocaga bır bakım

kızlar kasıklarım çok ağrıyor adet olacak mışım gibi çok azda kanlı akıntım geldi korkuyorum sizce bebeğim düşüyormudur. Bugün 8 haftayı bitiriyorduk

kızlar bişe sorcam karnı sivri olanın neyi oluyodu bide bebeğinizi sağ tarafdamı sol tarafdamı hissediyosnuz

kızlar kasıklarım çok ağrıyor adet olacak mışım gibi çok azda kanlı akıntım geldi korkuyorum sizce bebeğim düşüyormudur. Bugün 8 haftayı bitiriyorduk

canım hemen doktorunu ara sonrada sırt üstü yat dinlen bişey olmaz inşallah.düşük tehliken falan varmıydı.

Canım benim de hep ağrı oluyor, kasıklarım karnım belim,bel çukurum..Ama kanlı akıntım yok, bence hemen doktoruna git.Düşmemesi için ilaç fana vardır belki.Belki de düşük değildir, hemen endişelenme..Allah yardımcın olsun, hepimizin bebişlerini korusun.İnşallah önemli bişey değildir.

ayy canım allah korusun inşallah bi sorun yokdur sıkma canını kasık agrısı olur biede uzman tvde dinlemısdım 8. ve 9. haftada bebek yerine iyice yerleşirmiş o yuzden biraz kanama olabilirmiş inş böle bişeydir.. bide canım adet zamanın galiba ondanda olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…