2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kıslar
herkes iyi inşallah.benim nezle bitti ..bulantısı olanlara sabır diliyorum...
zaman geçmiyor dimi kızlar benim hep dr.a gidesim var ama taaa bayram sonrası gideceğim üfff daha çok var
hoş geldinn.. benımde 2 haftam var dayanamıyorum ama mecbur beklicez
Hehehe, sabahtan beri beni ilk kez gulduren birsey gordum sende OPTIMIST BALIM..
BEBISH IN THE GOBISH!
COOOOKKK tatliiii. Nerden aklina geldi bayildim valla :)kaydirigubbakcemile3

ayyyyy bende bayılmışdım onaaa calıcakdım ama dedım ayıp olur şimdi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Hehehe, sabahtan beri beni ilk kez gulduren birsey gordum sende OPTIMIST BALIM..
BEBISH IN THE GOBISH!
COOOOKKK tatliiii. Nerden aklina geldi bayildim valla :)kaydirigubbakcemile3
ondan önce koca göbişte nerde bebiş yazmıştım kafiyeli oldu diye hoşuma gidiyodu hamile kalıncada dedim yine uyumlu olsun bu geldi aklıma canım

ondan önce koca göbişte nerde bebiş yazmıştım kafiyeli oldu diye hoşuma gidiyodu hamile kalıncada dedim yine uyumlu olsun bu geldi aklıma canım

Inan bayildimmm... Harikasinnnnn......

Ben de kullanmak isterdim ama China milleti gibi taklitci olmayayim diyorum hehe

Neyse tekrar tesekkurler, guldurdun beni bu halsiz ve bulantili gunumdee

merhaba arkadaşlar,

Üzülerek size bildirmem gerekiyor.
Bebeğimi kaybettik kalbi durmuş doktor kromozon bozukluğundan dedi yaşasaydı sakat olurdu dedi
dün yapılan operasyonla bizi birbirimizden ayırdılar...
Beni listeden çıkarabilirsiniz.Hepiniz kendinize çok dikkat edin ve sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin Allah inşallah...

bizim kıza bişeler oluyoooo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

öyle kız 2 masa var yan yana :) sırada bekliyon sıradakileride görüyrum boyum uzun benim paravanın üstünde yaşlısı genci açık bekliyo 2 tane kadın dogumcu var biri birini hastası diğeri diğerini bazende tek dr bakıyo 2 masaya paravanın üstünden görüyorum aayy ne tuhfıma gitmişti.. sıra bana geldi yan masada bi bayan vardı ilk gebeliğ düşükmüş ondan o alttan baktırdı bana sordu bende yok kalsın dedim işlk önce ona baktı ayyy bi tuhaftım o gün çıktıgımda eşime aman dedim herkes açan açana bu ne dedim kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

allah sabır versın üzülme saglıklı insanlarsnız yine olur.. canım listedende biz cıkarmıyoruz leyla01 e mesaj at silsin seni

ayyy canım üzlme herşeyde vardır bi hayır.. Rabbim bundan sonra sağlıklı sıhhatlı bebişler nasip etsin:teselli:

canım geçmiş olsun allah sabır versin ilk bebeğimde bende aynısını yaşadım çok zor biliyorum ama elden birşey gelmiyor sadece sabır

temmuzda kaybetmiştim bebeğimi hem de 7 yıl sonra tüp bebekle ilk defa gebe kalabilmiştim çok zordu ama çok şükür yine gebeyim allahım sana da yaşatsın inşallah yeni bebek sevincini

Canimmm.....
Allah kolaylikla bugunleri atlatmak nasip etsin inshaalah. Uzulme demek cok anlamsiz biliyorum ama her iste bir hayir vardir. Inshaallah yakin ve hayilri bir zamanda saglikli bir bebis daha gelir. Hersey gonlunce olsun tatlim.

bende bi kere gittim dedim testleri devlette yaptrıyım soonra dedım tövbe dahada gitmem :umursamaz:

bende bi kere gittim dedim testleri devlette yaptrıyım soonra dedım tövbe dahada gitmem :umursamaz:

başka imkanım yokki napabilirim :sm_confused: inş. Allah yardım ederde doguma burda yakalanmam eşimin memleketinde düşünüyoru osmaniyeye gdeirz inş.

canım çok üzüldüm yaaaa...
Allah inşallah tez günde sağlıkla , hayırlı zamanda bebiş verir inşallah...

:1hug:
canım çok sağol güzel dileklerin için.:1hug:

aşkolsun canım istiyosan kullanabilirsin sorun olmaz benim için
saol canım tesekkurler opuyorumnanaktan
başka imkanım yokki napabilirim :sm_confused: inş. Allah yardım ederde doguma burda yakalanmam eşimin memleketinde düşünüyoru osmaniyeye gdeirz inş.

ayy canım allah yardımcın olsun bende buyuk konusuyorum işde allah korusun valla dogumda sorun olursa özellerin hiç biri bakmıyo direk zeynep kamile postalıyolar uff allahım hepimize sorunsuz dogum yasatsın bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…