2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğimi kaybettim...düşük yaptım 2 gün önce..listeden ismimin silinmesini istiyorum..Allaha emanet olun...

canım ne denir ki zaten ne söylesek ne yazsak boş ama sabır diliyorum çok zor biliyorum allahıminşallah en kısa zamanda bebek sevincini yeniden yaşatır

Ben kendimi çok kötü hissediyorum, ağlıyorum deminden beri...
Rabbim hiç birimizi evlatlarımızla sınamasın, arkadaşlar sizde üzülmeyin dicem ama mümkün değil..En kısa zamanda inşallah sağlıklı sıhhatli bebişler girsin gene göbişinize...
Çok moralim bozuldu ya benim..

napıyım emine yine prolaktinim hortladı
bu yüzden bu ay yumurta oluşmadı
kilo aldım yine stresten herşey üstüme üstüme geliyor
burda doğru dürüst bişeyden anlayan bi doktor yok halimi anlatacak bunaldım iyice anlayacağın
biz birbirimizi anlıyoduk dertleşiyoduk şimdi o da yok işteeee
çok bunaldım eminem çooooooookkkk
yine bayram geliyo geçen bayram eşimin akrabalarından biri pat diye dediki sizin çocuk olmuyo heralde hanginizden (sorun kimde) şok olduk yani bunun gibi her yerde bişeyler soruyolar

:1hug::1hug::1hug:

patavatsızlar klava:klava::mymeka:

canlarım topiğimize nazar değdi herhalde allah hepimizi nazarlardan korusun hakkımızda hayırlısı olur inş.bebeğini kaybeden arkadaşlar allah yardımcınız olsun çok zor bişidir çünkü rahme düştüğü andan itibaren anneyle bebek arasında sevgi bağı çabuk oluşuyor kısa sürede de olsa.allah yardımcınız olsun inş.

Son düzenleme:
canım patavatsız biri olsa önemsemem zaten özellikle can yakmak için yapıyolar

kendını bılmeyen cok ay ne kadar ayıp kım demısse belkı ıstemıyoruz belkı erken yada olmuyor sana ne dımı yanı allah oyle ınsanlara fırsat vermeden bebiş versın amınnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…