2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar kasıklarım çok ağrıyor adet olacak mışım gibi çok azda kanlı akıntım geldi korkuyorum sizce bebeğim düşüyormudur. Bugün 8 haftayı bitiriyorduk :KK43:

Canim hemen doktorunu ara ve yat dinlen ayaga kalkma
. doktorun cagirirsa gidersin . progesteron falan aliyormuydun?
Dun bende korkudan riskli gebelik doktoruna gitmistim korkma dusecek bebegi kimse tutamaz dusmeyecegide hicbirsey dusuremez demisti. Duseceksede sorun vardir dusmesi daha hayirlidir dedi.
Kalbi atiyorsa dusme ihtimali yuzde 3 dedi. 12. haftayi gecincede dusme ihtimali binde 1 dedi.
Kalbi atiyorsa korkma canim . Gecmis olsun.

kızlar bişe sorcam karnı sivri olanın neyi oluyodu bide bebeğinizi sağ tarafdamı sol tarafdamı hissediyosnuz

canım benim bildiğin yani tecrübem doğrultusunda ilk hamileliğimde karnım sivriydi bi oğlum oldu Rabbim ömrünü uzun etsin sağlık sıhta versin oğluma.bakalım bu sefer ne olacak heycanla ve merakla bekliyorum bizde haftaya gidicez kalp atışını duymaya inş.

bebeğimi kaybettim...düşük yaptım 2 gün önce..listeden ismimin silinmesini istiyorum..Allaha emanet olun...

ayy canım allah korusun inşallah bi sorun yokdur sıkma canını kasık agrısı olur biede uzman tvde dinlemısdım 8. ve 9. haftada bebek yerine iyice yerleşirmiş o yuzden biraz kanama olabilirmiş inş böle bişeydir.. bide canım adet zamanın galiba ondanda olabilir

Onu bende duymustum 8. haftada kanama olabiliyormus . Bir seye gecis donemiymis ozamanda kanama yaparmis normal mis diye. Insallah harzemsahin da oyle birseydir

harzemşah bencede ilk iş dr ara ve konuş telaş yapma bazı hamileliklerde böyle olabiliyor telaşa kapılma bi sorun olmaz inş. canım.haberini bekliyorum canım bi konuş dr.la.

fatoş38 canım napıyosun nasılsın epeydir yoktun nerelerdesin.

eminem canım ben iyiyim çok şükür arada ben bakıyorum sana napıyosun nasılsın bebiş nasıl okuyorum mesajlarını ama ben sohbet etmiyorum kimseyle artık
iyice yalnızlaştım sıkılıyorum işte öyle sen anlat ne var ne yok
zeynoyla görüştün mü hiç

umarım yoktur bendekı kahverengı lekeydı ama 5 haftalıktım gectı bılmıyorum en ıyısı dr ara canım sen ne desek yaln olur

bebeğimi kaybettim...düşük yaptım 2 gün önce..listeden ismimin silinmesini istiyorum..Allaha emanet olun...

ahhhh canım snedemi rabbim bu topiğe noluyo böle.. canım tüm dualarımıda seninle teselliler boş gelsede rabbine sığın ki o en iyisini bilendir:teselli:

eminem canım ben iyiyim çok şükür arada ben bakıyorum sana napıyosun nasılsın bebiş nasıl okuyorum mesajlarını ama ben sohbet etmiyorum kimseyle artık
iyice yalnızlaştım sıkılıyorum işte öyle sen anlat ne var ne yok
zeynoyla görüştün mü hiç

canım niye öyle diyosun sıkma kendini neden kimseyle konumuyosun ben burda yanlız kaldım herkes teker teker gitti ben yine konuştum herkesle yapma böyle üzme kendini.bebiş çok şükür iyi:nazar:Rabbim sanada versin hayırlısıyla tez vakitte inş.:Saruboceq:zeynoya mesaj attım haber verdim işte çok sevindi ondan sonra konuşamadık çok özledim onuda.

bebekpoyraz, BebisKoM88, emineu, eylemgarip, fatos38, hayalbaz, izmir3582, kocaminkuzusuyum, krishazel, lizgelal, minikmucizem, optimist_balim, Sabiha1, VESADE, yagmurbuse
ohhh ohhhh allah arttırsınnn :sm_cool::dance::dance:

gokyuzuu su bebek cızelgesını nasıl yapıyonuz canom ya bende yapmak ıstıom ama yenıyım yaaa

X